Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Файла който е качен в локалния е прецакан , има доста грешки. Свалих го и при мен същия проблем , след като го фикснах се оправи горе долу.Проблема не опира в кодеците. Но нарочно дръпнах версията от АРЕНА там няма проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Оф аз си мислех че проблема е само в мен.Тръгна ми тая гъбясаната версия с VLC по едно време звука изчезна взе да омазва картината и накрая спря някаде даже незнам дали го изгледах целия...Там е работата че един френд го тества и му тръгна с всеки един плейър който имаше :confused На мен само с VLC ми тръгва :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз :D Никът е velvet_underground,версията е от арената

 

 

 

A link moje li da dade6?

Link to comment
Share on other sites

И последно Евроком има ли я тая AXN tv че не разбрах ?

 

бтв : аз не сьм гледал и една серия на сериала :D но ме зарибиха пьк и като гледам отзивите тук и почвам да наваксвам

Link to comment
Share on other sites

Нямат я евроком. А относно отзивите..ми само в арената от вчера до сега последната серия е свалена 4,117 пъти като в момента има около 110 leecher-a..сигурно си струва да се гледа поне 3-4 епизода за да добиеш мнение за него.

Link to comment
Share on other sites

Кой каза че тая серия е тъпа ? Тва е една от най ключовите до сега :) просто ми е много интересно сега какво ще стане нататък..

Link to comment
Share on other sites

Кой каза че тая серия е тъпа ? Тва е една от най ключовите до сега :) просто ми е много интересно сега какво ще стане нататък..

 

Абсолютно те подкрепям.Ся ша ме зарадва да видя как се учат да стрелят и живот и здраве по на татък как умират в засада на "другите" :laughing: (шегувам се).Наистина става мноо интересно!Нещо ще стане м/у оная Родригес и Джак.Усещам го ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе то добре се развиват нещата но със всяка изминала серия се задава някой нов въпрос без да се отговори на стар, например числата се спрягаха много в началото а сега съвсем забравихме за тях да не говорим ,че май както е тръгнало сериала ще се превърне в екшън което лично на мен никак няма да ми хареса.

 

Колкото до серията хареса ми държа ме в напрежение и като цяло останах доволен от нея въпреки че сериите в които се разказва твърде много за миналото на героите не са ми особено интереси (като изключим 1-2 ) но като цяло серията бе на ниво.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно те подкрепям.Ся ша ме зарадва да видя как се учат да стрелят и живот и здраве по на татък как умират в засада на "другите" :laughing: (шегувам се).Наистина става мноо интересно!Нещо ще стане м/у оная Родригес и Джак.Усещам го ;)

аз още от миналия сезон се бях зачудил как ще вкарат темата за войната и колко правилна е тя и как са в правото си да провеждат квито си искат военни действия, за да се защитят. щото ТЕ идвали, примерно.....

отначалото цялат заплаха на Онези малко ме дразнеше, кат изкуствена. сега вече съвсем ще се опошлят работите....

Link to comment
Share on other sites

Абе то добре се развиват нещата но със всяка изминала серия се задава някой нов въпрос без да се отговори на стар, например числата се спрягаха много в началото а сега съвсем забравихме за тях да не говорим ,че май както е тръгнало сериала ще се превърне в екшън което лично на мен никак няма да ми хареса.

 

Колкото до серията хареса ми държа ме в напрежение и като цяло останах доволен от нея въпреки че сериите в които се разказва твърде много за миналото на героите не са ми особено интереси (като изключим 1-2 ) но като цяло серията бе на ниво.

 

Ако не си го чел сега е момента :) Т'ва интервю че ти даде отговорите на някои въпроси :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че няма да се промени ептем на екшън. То и сега си има такива елементи. Пък и досега всеки се чудеше следващия епизод кво ще стане и т.н. никой си нямаше и на идея ква ще е следващата серия и закво ще иде реч.. поне сега можем малко да си попредставим за продължението на сериала :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Spoilers

Tуk се виждат тези, които запалиха огньовете!

 

/Spoilers Тея обаче май са наумили нещо.Имам предвит "Другите".Щом тогава не ги обиха ами само ги предопредиха :huh: Абе ша става нещо интересно ама са иска чакане :) Spoilers\ Обаче тоя Лок наистина мн ме радва :laughing: Особено като се усмихне ахаххаха.

Link to comment
Share on other sites

Hora, are nqkoi da ka4i 11-ta seriq v lokalnia, (6toto tazi koqto e ka4ena e buggava) a kato 4etoh vidqh 4e ima variant na seriata koito si e nared, are ka4ete go v localniq molq vi se :)

 

Ако можех бих го направил ама.. :) В ДЦ++ има мноо хубава версия.Пробвай от там./evrocom/

Link to comment
Share on other sites

Hora, are nqkoi da ka4i 11-ta seriq v lokalnia, (6toto tazi koqto e ka4ena e buggava) a kato 4etoh vidqh 4e ima variant na seriata koito si e nared, are ka4ete go v localniq molq vi se :)
Ако можех бих го направил ама.. :) В ДЦ++ има мноо хубава версия.Пробвай от там./evrocom/
Освен от АренаБГ и dc++ може да свалиш серията и от:

тук(data.bg)

тук(linkos)

 

http://b-music.ath.cx/Lost.S02E11.HDTV.XviD-LOL/ :P

Link to comment
Share on other sites

Следващият епизод, кога ще излезе?

Четвъртък сутринта!

Между другото тази седмица по Нова ще свърши първи сеозн. Интересно кога ли ще пуснат втори :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Четвъртък сутринта!

Между другото тази седмица по Нова ще свърши първи сеозн. Интересно кога ли ще пуснат втори :unsure:

 

Btw аз пък чух че BTV са купили 2-рия сезон :laughing: представяте ли си к'ва мизерия може да стане :huh: Като с Ориндж Каунти-всяка седмица по 1 епизод :angry1 Дано не става така.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...