Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Не е сигурно че от втория сезон ще са само 15 серии.Знам че има толкова дадени примерно в TV.com ама си мисля че ще са повече.Какво по-точно трябва да значи за компютър има само до 9-та серия :confused

Просто ABC са излъчили 9 серии от втория сезон и има 9 серии в нета.А относно колко сезона ще е сериала зависи от това каква гледаемост и рейтинг има.За сега не трябва да има притеснения да е поне 5-6 сезона :)

 

Еми явно от ABC ги записват сериите. "за компютър има само 9 епизода" означава, че на компютър можеш да гледаш само 9 епизода от 2 сезон. другите 6 ги няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Ааа пичове неска, който е гледал Lost по ТВ може ли да ми каже коя серия даваха (по номер) да я дръпна, защото я изпуснах :(

 

Пич т'ва беше 13-та серия :) Сваляй щото много интересно си изпуснал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой епизоди от тоя сериал са интересни, а други (като вчерашния с куфарчето примерно) са супер скучни..

 

Интересува ме ако някой знае, в кой епизод е оная част в която Лок седи над един отвор от който излиза синя светлина и вика "Кейт". Има го на рекламата.

Link to comment
Share on other sites

Някой епизоди от тоя сериал са интересни, а други (като вчерашния с куфарчето примерно) са супер скучни..

 

Интересува ме ако някой знае, в кой епизод е оная част в която Лок седи над един отвор от който излиза синя светлина и вика "Кейт". Има го на рекламата.

На 2 сезон 1 епизод

Link to comment
Share on other sites

вторият сезон май тотално "издиша" ... поне на мен така ми се струва :huh: .... а първия го изгледах за 3 дена, баси :bgrin:

Наистина има нещо такова ама поне преди "почивката" ни остави пак да се чудим какво става :P

-Hello?

-Hello?

-Who is this?

-This is Michael. Who is this?

-Dad?

Link to comment
Share on other sites

Наистина има нещо такова ама поне преди "почивката" ни остави пак да се чудим какво става :P

-Hello?

-Hello?

-Who is this?

-This is Michael. Who is this?

-Dad?

 

Олее т'ва наистина е супер...гадно,мистериозно...Ся кой знае к'во ша стане :confused Но да знаете че филма близките 2 сезона няма да издиша.Така си мисля де. :rolleyes:

 

EDIT:Може ли да предложа нещо?Добре може :laughing: Значи що не напрайте една анкета в тая тема "кой е любимият ти герой?" Т'ва е за да видим на кой кой герой му е допаднал и може да се каже че му е станал като идол. Аз съм първи :D Моя любим герой е Джон Лок :)

Вие сте наред.

Link to comment
Share on other sites

Мамооо вчерашния епизод беше мноо интересен.Чудя се две неща:тфа "нещо" което преследваше ония двамата(брат и сестра не им помня имената :bgrin: ) дали ще се появи наистина по-нататък и второ оная мистериозна зазидана врата кфа ли роля ще изиграе ;) .Иначе филма е много интересен,но човек изтърве ли някоя серия загива :) .

 

П.П.Моля тези които са гледали сериала да не отговарят на посочените горе въпроси :)

 

П.П.За любими герой:ами много смях ми вкарва тоя дебеличкия пич иначе като герой който ми е любим:Доктора :D

Link to comment
Share on other sites

Мамооо вчерашния епизод беше мноо интересен.Чудя се две неща:тфа "нещо" което преследваше ония двамата(брат и сестра не им помня имената :bgrin: ) дали ще се появи наистина по-нататък и второ оная мистериозна зазидана врата кфа ли роля ще изиграе ;) .Иначе филма е много интересен,но човек изтърве ли някоя серия загива :) .

 

П.П.Моля тези които са гледали сериала да не отговарят на посочените горе въпроси :)

 

Пич няма да ти отговарям на въпросите ти,а само ще ти кажа че търпението ти ще бъде възнаградено с радост за очите ти и тръпка в сърцето ти!(Ейй :laughing: колко поетичен съм бил :D )С 2 думи чакането ще си заслужава. :)

Link to comment
Share on other sites

Определено Джон Лок, но всеки персонаж сам по себе си е доста интригуващ. Сойер, Кейт, Хюго и Доктора въобще не отстъпват...

Link to comment
Share on other sites

Лично за мен в момента най ми е интересно да разбера историята на mr.Еко и дали теориите,който четох ще се окажат верни.Също така ми е интересно какво се случва с Уолт.

Link to comment
Share on other sites

а бе, к'во ме интересуват персонажите ... хвърляйте насам още серии, че ги свърших :D

 

btw тая мишел родригес как и отива да играе "мъжкарани", не е истина просто ... само дето на мен ми са противни :woot ... "мъжкараните" де, не родирегес :P

Link to comment
Share on other sites

Лично за мен в момента най ми е интересно да разбера историята на mr.Еко и дали теориите,който четох ще се окажат верни.Също така ми е интересно какво се случва с Уолт.

Ааа да верно - М-р Еко го забравих. Също толкова странен колкото и Лок :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хмм кой персонаж ...

Ми трудно ми е да се спра само на един . Всички за хем интересни хем изчаткали ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа да верно - М-р Еко го забравих. Също толкова странен колкото и Лок :bgrin:

 

Те нали бяха на 2 групи разделени-по предната класа(там Джак,Кейт и т.н) и опашката на самолета.

Според мене Джон и г-н Еко са нещо като 2 половини които като се съберат стават едно цяло.Може да не ме разбирате ама...Еко и Джон се държат много странно нали?!Явно и 2-мата са "просветлени" от Острова.

И особено накрая когато Еко даде другата част от лентата :) ми се доказва първата част от поста.

Link to comment
Share on other sites

Те нали бяха на 2 групи разделени-по предната класа(там Джак,Кейт и т.н) и опашката на самолета.

Според мене Джон и г-н Еко са нещо като 2 половини които като се съберат стават едно цяло.Може да не ме разбирате ама...Еко и Джон се държат много странно нали?!Явно и 2-мата са "просветлени" от Острова.

И особено накрая когато Еко даде другата част от лентата :) ми се доказва първата част от поста.

Просветлеността на Еко за острова може да се изразява от това че е бил на острова преди катастрофатата,а именно на самолета с дрогата.Знам че звучи невероятно,но Еко имаше голям интерес към статуята на Чарли и искаше да го заведе при самолета(Защо ли :confused )

Link to comment
Share on other sites

Просветлеността на Еко за острова може да се изразява от това че е бил на острова преди катастрофатата,а именно на самолета с дрогата.Знам че звучи невероятно,но Еко имаше голям интерес към статуята на Чарли и искаше да го заведе при самолета(Защо ли :confused )

 

Aaaaaa т'ва в кой епизод е бе????Уж всички ги гледах нещо ми се губи :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Просветлеността на Еко за острова може да се изразява от това че е бил на острова преди катастрофатата,а именно на самолета с дрогата.Знам че звучи невероятно,но Еко имаше голям интерес към статуята на Чарли и искаше да го заведе при самолета(Защо ли :confused )

Негъра се казва Ехо,а не ЕКО!!!Имам чувството,че го гледате колкото да не заспите.

Link to comment
Share on other sites

Негъра се казва Ехо,а не ЕКО!!!Имам чувството,че го гледате колкото да не заспите.

 

Аххахаха.Пич я вземи изгледай пак всички серии от 2-рия сезон пък може острова и тебе да те просветли :) Mr. Eko се казва негъра ;) Дай върху тоя линк и после дай бърху негъра и се обеди!

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая действието почна да се развива.Вчерашната серия завърши много мистериозно.Оная как излезе от храстите :ghost изкара ми ъкъла :D .Иначе и откритието на Саид беше много решавашто.Олее незнам как ша дочакам да стане 9 часа тоя сериал е велик просто :punk .

 

Едит:Абе хора много ми е чудно.Тая бяла мечка нали я утрепаха още в първите епизоди те да не са размножават на тоя остров :confused

 

Еидт2:Абе тоя господин Еко кога ша са появи,че на мен нещо ми се губи ;).

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая действието почна да се развива.Вчерашната серия завърши много мистериозно.Оная как излезе от храстите :ghost изкара ми ъкъла :D .Иначе и откритието на Сайд беше много решавашто.Олее незнам как ша дочакам да стане 9 часа тоя сериал е велик просто :punk .

Че защо трябва да чакаш да става 9 часа като ги има всички епизоди в локалния :confused (а и не само там)

Аз изгледах всичките епизоди, които са излезли за около 1 седмица и сериалът ми се превърна в един от любимите :)

Да го гледаш по Нова е тъпо - само в 4 дена го дават и всеки епизод го накъсват по 2 пъти с 10 минутни реклами.

 

П.С - Еко се появява във втория сезон ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...