Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Btw аз пък чух че BTV са купили 2-рия сезон :laughing: представяте ли си к'ва мизерия може да стане :huh: Като с Ориндж Каунти-всяка седмица по 1 епизод :angry1 Дано не става така.

Мани ги.БТВ-то са мизерия и полвина със сериалите.И с 24 така-по два епизода на седмица.Ако дават втори сезон по БТВ аз ще си го драпна и ша го глеам на компа майна :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мани ги.БТВ-то са мизерия и полвина със сериалите.И с 24 така-по два епизода на седмица.Ако дават втори сезон по БТВ аз ще си го драпна и ша го глеам на компа майна :angry1

 

Виж обаче по BTV правят мноо по-хубав дублаж от тея по Нова.Става въпрос за сериалите.Абе все пак т'ва само слух. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз дочух, че 2 сезон тръгва идния месец по AXN (май така се пишеше :) )

 

----

EDIT:

Втори сезон на сериала Lost тръгва по AXN на 22 януари

 

17/01/06 16:57

Вторият сезон на култовия сериал Lost, който в момента върви по американския канал ABC и току що спечели Златен Глобус за най-добър драматичен сериал, тази неделя (22.01.05) тръгва и в България по кабелния канал AXN.

 

 

В първия епизод на новия сезон феновете на сериала ще разберат какво има зад люка, а по-нататък и какво се случва с героите, които тръгнаха със сал да търсят помощ.

 

Новите серии не само ще дадат отговори на част от загадките, но ще създадат нови мистерии, които тепърва трябва да бъдат разбулени. Ще се появят и нови герои, а някои от старите ще загинат.

 

Първият епизод ще бъде излъчен в 20.10 часа по AXN, който е включен в пакетите на по-големите доставчици на кабелни телевизии в София и страната и ITV Partner.

LOL пуснах гуугъл :)

фул стори

------

EDIT 2:

Ще се излъчва всяка неделя от 20:00 часа

фул стори

----

EDIT 3 LOL

MyH4o невидях че си написал..:)

Link to comment
Share on other sites

Виж обаче по BTV правят мноо по-хубав дублаж от тея по Нова.Става въпрос за сериалите.

За мен няма значение дали ще го дават по Нова или по БТВ , важното е да го дават :)

Link to comment
Share on other sites

За мен няма значение дали ще го дават по Нова или по БТВ , важното е да го дават :)

 

Еее как бе човек ша се рарваш ли да го дават по БТВ всяка седмица ама само по един епизод.До голяма степен на тебе ша ти мини мерака и особено като ти пускат някви половин часови реклами :sick Почне филма,оп реклама,оп филма свърши :laughing: Да си го дават по НоВА и т'ва е :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

Аз дочух, че 2 сезон тръгва идния месец по AXN (май така се пишеше :) )

Вторият сезон почна на 22.01(вчера) по AXN

Link to comment
Share on other sites

Еее как бе човек ша се рарваш ли да го дават по БТВ всяка седмица ама само по един епизод.До голяма степен на тебе ша ти мини мерака и особено като ти пускат някви половин часови реклами :sick Почне филма,оп реклама,оп филма свърши :laughing: Да си го дават по НоВА и т'ва е :laughing: :)

Дам , но ако мерака започне да ми минава винаги мога да си дръпна сериите на ПЦ-то и да си ги гледам там :)

Те и по Нова рекламите ме дразняВ ама ... :wacko: (и те не са много кратки).

Link to comment
Share on other sites

Аха :) почна снощи по АХN и прочие... а преди това миналата седмица мина трейлър, ама подробен - с интервюта с актьорите - дори те не знаят какво ще стане - дават им сценария серия за серия :)) а сценаристите направо си признаха, че така и го пишат - серия за серия :) каквото им хрумне на момента, че ще зарибително и го включват :)

 

маниаци

Link to comment
Share on other sites

това донякаде че го правят серия за серия не е много добре щото по всяко време може да им хрумне някаква измишльотина като започне да затъпява филма и да разочароват всички.Както и да е..

Това е малко глупаво. 0ще не е свършил по нова и вече започва по АХN . Да запитам повтарят ли го по АХN някой друг ден?Някакви Сведения?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не мисля че е е серия за серия незнам кво са казали но като ги питат ще разберем нещо за еди кво си този сезон и те казват да , не .. и т.н. Може би някой малки интриги ги измислят така но като цяло си имат направен сценарии.

Link to comment
Share on other sites

БТВ-то може да праят по-добър дублаж само че представи си до сега като сме слушали героите с един глас и после ОП с друг глас :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

БТВ-то може да праят по-добър дублаж само че представи си до сега като сме слушали героите с един глас и после ОП с друг глас :bgrin:

 

Ne staa vupros da smenqt glasovete ami da gi sleqt po hubavo s filma.Da ne se 4uva nqkvo smurkane ili razgru6tane na scenariq :laughing: T'va imam predvid.Qvno tehnikata im kuca dokato po BTV nqaa takia izdunki :huh:

Link to comment
Share on other sites

[spoilerS] какво е тва дето си го нашили Дезмънд в ръката на първа серия от втори сезон имаше цял шкаф от него[spoilerS]

[spoilerS] в досега излезлите епизоди от втори сезон още не е обърнато внимание на този елемент. може би някво анаболче :) а може би някакъв протектор за прословутото магнитно поле от бетонирания тунел....[spoilerS]

Link to comment
Share on other sites

ebati zaribeniq serial tva e edinstvenoto serial4e sled spasiteli na plaja koeto gledam naistina s interes sno6ti izgledax 23,24,25 ot parviq sezon i 1va i 2ra ot vtoriq i ve4e nakraq mnogo mi se spe6e :D

no stava vse po opleten i edvam se re6ix da go spra i da do4akam do dnes da prodalja da si go gledkam :)

Link to comment
Share on other sites

Първия сезон 24 епизода ли е?Ако е така, значи днес ще дават последния по НТВ.А защо в локала в папката на 2 сезон има само 8 епизода?Само толкова ли са?

(Въпроса ми може да е разискан в някоя от по-горните страницин не съм ги чел, извинявам се ако повтарям.)

Link to comment
Share on other sites

Първия сезон 24 епизода ли е?Ако е така, значи днес ще дават последния по НТВ.А защо в локала в папката на 2 сезон има само 8 епизода?Само толкова ли са?

(Въпроса ми може да е разискан в някоя от по-горните страницин не съм ги чел, извинявам се ако повтарям.)

Първият сезон е 25 епизода.От вторият са излъчени 11 серии.10-та и 11-та са тук

Link to comment
Share on other sites

Първият сезон е 25 епизода.От вторият са излъчени 11 серии.10-та и 11-та са тук

 

BTW напрай ми впечатление че 24и25 епизод бяха сляти :) По НоВА слято ли ша ги дават???Или само в локалния са били така?

Link to comment
Share on other sites

признавам не съм чел последните 17 стр ,но ме интересува дали някой от вас знае колко серии са закупили НТВ ?

Link to comment
Share on other sites

признавам не съм чел последните 17 стр ,но ме интересува дали някой от вас знае колко серии са закупили НТВ ?

Мисля, че са закупили само първи сезон :unsure:

Link to comment
Share on other sites

признавам не съм чел последните 17 стр ,но ме интересува дали някой от вас знае колко серии са закупили НТВ ?

 

Пич те вече к'ви ли неща не казаха та вече човек да не знае к'во ша става.Ако са закупили тея от НОВА и втория сезон ша го пуснат след може би 3 месеца докато си врътнат поредицата от други сериалчета и...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...