Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Еидт2:Абе тоя господин Еко кога ша са появи,че на мен нещо ми се губи ;).

 

Тоя се появява чааак 2-рия сезон.Дано не се бъркам щото ся мноо серии гледах и...първо на компа ги гледах ся по телевизията ги гледам и...малко ми е объркано.Ся чакам 11-ти за следващите епизоди иначе ша съм dead2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
То днес няма да го има...Трябва да чакаш до понеделник :)

Олееее верно че няма да го има :cry .Е карай аз неска прая подготовка за именния ден :D .Иначе го гледам по нова защото пък на мен ми се струва тъпо да изгледам сички серии за 2 дена и край.Предпочитам малко по малко,макар че съм сигурен че тъпаците от Нова след края на 1сезон ша го спрат и ще бъда принуден да го изгледам на компа :D

 

Едит:пък и как да гледам епизодите на компа като нямам звук.Смисъл на сичко друго си имам само да един филм и на LOST нямам.Айде кажете някой плеар да гледам 1-2 епизоди :D

Link to comment
Share on other sites

Олееее верно че няма да го има :cry .Е карай аз неска прая подготовка за именния ден :D .Иначе го гледам по нова защото пък на мен ми се струва тъпо да изгледам сички серии за 2 дена и край.Предпочитам малко по малко,макар че съм сигурен че тъпаците от Нова след края на 1сезон ша го спрат и ще бъда принуден да го изгледам на компа :D

 

Едит:пък и как да гледам епизодите на компа като нямам звук.Смисъл на сичко друго си имам само да един филм и на LOST нямам.Айде кажете някой плеар да гледам 1-2 епизоди :D

 

Абе нали на рекламата дават как Лок гледа в люка и вика Кейт.Т'ва е 1 епизод от 2 сезон следователно трябва да дават и 2 сезон по НОВА :)

А относно плеър ако не си пробвал с BS player пробвай.Аз други не използвам B)

BTW asd Иван ли се казваш или...?

Link to comment
Share on other sites

Абе нали на рекламата дават как Лок гледа в люка и вика Кейт.Т'ва е 1 епизод от 2 сезон следователно трябва да дават и 2 сезон по НОВА :)

А относно плеър ако не си пробвал с BS player пробвай.Аз други не използвам B)

BTW asd Иван ли се казваш или...?

Ми аз съм точно с BSPlayer.Дай линка към този който ползваш ти.Иначе ами дано да дават и втори сезон щото че требе да го гледам на компа :) :( .

BTW не Стилян са казвам :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм точно с BSPlayer.Дай линка към този който ползваш ти.Иначе ами дано да дават и втори сезон щото че требе да го гледам на компа :) :( .

BTW не Стилян са казвам :)

До колкото знам Нова имат закупен и втория сезон,но няма да го дават след края на първия,а по-късно :(

А иначе втория сезон почва от 22 януари по AXN(късмет на печелившите,който имат тази тв)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета. айде ако обичате да си спорите някъде другаде, защото на мен не ми е интересно да знам какво става по-нататък във филма. ако исках да знам.. щях да си сваля сериите и да ги гледам!!

 

Съобразявайте се че това е ФОРУМ, а не ЧАТ и другите хора също виждат какво си пишете!

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета. айде ако обичате да си спорите някъде другаде, защото на мен не ми е интересно да знам какво става по-нататък във филма. ако исках да знам.. щях да си сваля сериите и да ги гледам!!

 

Съобразявайте се че това е ФОРУМ, а не ЧАТ и другите хора също виждат какво си пишете!

Еми прави като мен.Аз не чета постовете само си обсъждам какво е станало и чакам някой да даде своя коментар.Според мен сичко си е по темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми прави като мен.Аз не чета постовете само си обсъждам какво е станало и чакам някой да даде своя коментар.Според мен сичко си е по темата ;)

 

На теб приятно ли ще ти е някой който знае какво става накрая след всичките 10 сезона (примерно), да дойде и да ти каже, докато ти още си по средата на втория? То пак ще си е по темата.

Link to comment
Share on other sites

На теб приятно ли ще ти е някой който знае какво става накрая след всичките 10 сезона (примерно), да дойде и да ти каже, докато ти още си по средата на втория? То пак ще си е по темата.

Еми аз затова моля след като пиша някой от въпросите си да не ми отговарят.Иначе като видя че се пише за по преден епизод не чета поста.И оная теория която някой беше дал не я четох.Ще я прочета като свършат сички серии,а аз се надявам да има още много :) .

 

П.П.ако ти преча с постовете си кажи и ще престана

Link to comment
Share on other sites

woox, не знаех, че в тази тема може да се дискутира само това, което е излъчено по Нова ТВ :huh:

Мисля, че повечето хора тук са изгледали епизодите до 9-ти, втори сезон и никой не ти дава правото да им забраняваш да обсъждат това, което те са гледали. ;)

Link to comment
Share on other sites

woox, не знаех, че в тази тема може да се дискутира само това, което е излъчено по Нова ТВ :huh:

Мисля, че повечето хора тук са изгледали епизодите до 9-ти, втори сезон и никой не ти дава правото да им забраняваш да обсъждат това, което те са гледали. ;)

 

Ограничения няма никъде, но има едно нещо което се нарича тактичност.

 

Как ще реагираш ако в темата "Гледах..." дам оценка за някой филм, но преди това обстойно го разкажа От-До или поне кажа какво става на края? Аз не мога да разбера какво толкова странно има в това да не искам някой да ми разказва филма? Вярно, че някой хора тук "идолизират" героите, но нека обсъждат теориите си или с по-светъл цвят (като преди това предупреждават), или да си ги обсъждат на лично или в чат.

 

аз пък не виждам какво толкова се косиш? "никой не ти дава правото". че на теб кой ти дава правото да ми казваш на мен кой какво право ми дава и да си ми съдник (по твойта логика). Айде стига с заяжданията ако обичаш.

Link to comment
Share on other sites

Е какво сега да направим още една тема за 2-ри сезон ли? Вярно че не е хубаво някой да ти разказва филм, лично аз много мразя... Но все пак тази тема е направена много преди от Нова ТВ да почнат да го излъчват, така че варианта е да не се четат мненията свързани с епизоди които не са излъчвани или въобще да не влизате в тази тема докато не изгледате първи сезон, защото след има няма ден два ще ни излезе новата серия на нас и ние кво да не пишеме ли? Както сега на вас ви е интересно, така и на нас :punk

Link to comment
Share on other sites

Прокуратура Л.А: Ужасна новина за звезва от Lost

Прокуратурата в Лос Анджелис съобщи ужасна новина за звездата

analucia.jpg

от Lost Мишел Родригез след като актрисата беше арестувана

по обвинения за шофиране в нетрезво

състояние в Хонолулу на 1 Декември,

това е вторият и арест по същите обвинения за последните 2 години.

 

"Вярваме че Родригез нарушава условията на условната си присъда"

казва говорителят Frank Mateljan."

Сега е възможно е да бъде затворена за 18 месеца в местния затвор."

 

Т'ва го откраднах от Българския фен сайт :) Ама дали няаа да стане някъв гаф с сериала :confused :(

Link to comment
Share on other sites

Прокуратура Л.А: Ужасна новина за звезва от Lost

Прокуратурата в Лос Анджелис съобщи ужасна новина за звездата

analucia.jpg

от Lost Мишел Родригез след като актрисата беше арестувана

по обвинения за шофиране в нетрезво

състояние в Хонолулу на 1 Декември,

това е вторият и арест по същите обвинения за последните 2 години.

 

"Вярваме че Родригез нарушава условията на условната си присъда"

казва говорителят Frank Mateljan."

Сега е възможно е да бъде затворена за 18 месеца в местния затвор."

 

Т'ва го откраднах от Българския фен сайт :) Ама дали няаа да стане някъв гаф с сериала :confused :(

Тая тъпа патица алкохоличка.Само да не стане някой гаф със серияла че :cry

Link to comment
Share on other sites

Тая тъпа патица алкохоличка.Само да не стане някой гаф със серияла че :cry

 

Офф ако стане нещо няаа ли да могат да изберат друга за нейната и роля :( :confused Не може заради една тъпа...да отиде целия филм :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мен тая по принцип много ма дразни. Нали тя уби..... :cry

 

Ооо и на мене ми е много антипатична...не само във филма ами попринцип.Някой по горе бе споменал че е мъжкарана.Така е пък и има няква такава тъпа мутра :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе дано ако я опандизат тая да намерят някоя друга,или просто мистериозно да изчезне и след няколко епизода да и намерят трупа :ghost :devil

Link to comment
Share on other sites

Абе дано ако я опандизат тая да намерят някоя друга,или просто мистериозно да изчезне и след няколко епизода да и намерят трупа :ghost :devil

 

Аххахаха т'ва е добра идея ама да знаеш че ша продължи да играе във филмчето.Тя е голяма риба пък и за такъв як филм сигурно ша я пуснат. :angry:

Link to comment
Share on other sites

вие тук сте яко изсвяткали бе ... дечковци :lol:

направо ме е срам, че съм писал в тая тема :P :woot

Нищо не си видял!Сега започвам аз! :)

И като начало ще кажа на w00x какво става в 10 серия втори сезон!

Link to comment
Share on other sites

Аххахаха.Пич я вземи изгледай пак http://www.evrocom.info/invision/style_ima...s/hyperlink.gif

Insert Linkвсички серии от 2-рия сезон пък може острова и тебе да те просветли :) Mr. Eko се казва негъра ;) Дай върху тоя линк и после дай бърху негъра и се обеди!

Цитирам ти субтитрите "пич"

{19321}{19342}Ти ли го направи?

{19464}{19509}Е, как се казваш?

{19637}{19664}Мистър Ехо.

{19708}{19741}Мистър Ехо.

{19781}{19812}Да.

Link to comment
Share on other sites

тая младеж е уникална просто :woot .. толкова ли е трудно да отидеш на страницата на сериала, да видиш героите и да прочетеш как е изписан въпросния персона - Mr.Eko ... т'ва мисля, че трябва да сложи точка на спора за "кофичките" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...