Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

Понякога се получават много интересни неща.В един сайт за запознанства получих шокиращо съобщение от момиче в което ме питаше следното: "Пич притеснява ли те факта,че ми харесваш и искам да ти духам?" :( :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply
Понякога се получават много интересни неща.В един сайт за запознанства получих шокиращо съобщение от момиче в което ме питаше следното: "Пич притеснява ли те факта,че ми харесваш и искам да ти духам?" :( :)

 

Това добре ... Ама първата тъжна иконка защо си сложил ?? :D :P :D Освен ако не се е оказала... :sayjin :tongue

 

 

 

 

 

Явно не подбирам иконите както трябва.Никой не се е отказал,предстои да се видим,но малко кофти,че е от друг град ,но любовта както знаете няма граници

 

Еми уредил си се тогвава май :D :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Това добре ... Ама първата тъжна иконка защо си сложил ?? :D :P :D Освен ако не се е оказала... :sayjin :tongue

Явно не подбирам иконите както трябва.Никой не се е отказал,предстои да се видим,но малко кофти,че е от друг град ,но любовта както знаете няма граници :woot

Link to comment
Share on other sites

@PROSTAKA, напълно те подкрепям - любовта няма граници, вече сме 10 месеца с приятелката ми :love и малката подробност, че аз съм от София, а тя от Пловдив не е в състояние да повлияе негативно на нещата сама по себе си. Инак се запознахме в IRC, нещо което е нож с 2 остриета - от една страна не позволява да се съди само по външен вид за някой и така когато той не е пред теб може да кажеш/напишеш много по-лесно много неща, но от друга страна идва времето на срещата което се оказва доста противоречиво и трудно за възприемане - хем знаеш много неща за човека, хем се притесняваш от него малко или много защото го/я виждаш за пръв път (за малко и да се провалят нещата поради именно тази причина :cry )

Link to comment
Share on other sites

хем се притесняваш от него малко или много защото го/я виждаш за пръв път (за малко и да се провалят нещата поради именно тази причина :cry )

Браво чудесен си само че моето не от IRC и имам 7 снимки плюс WEB камерата по която гледах стриптииз,та такива работи.Ти си улучил ,което е радостно,но аз не бих се срещнал с някоя(вече),която не съм я виждал по някакъв начин.

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

еее, кой е казал, че не сме си разменяли снимки :) , но от тях може да се добие бегла и непълна представа и все пак - достатъчна за да може да си представиш човека, но разбира се това със снимките беше вече след като подтръгна разговора и когато проявихме интерес един спрямо друг ;)

Link to comment
Share on other sites

разбира се това със снимките беше вече след като подтръгна разговора и когато проявихме интерес един спрямо друг ;)

Ние проявихме интерес на същата вечер,което е много по вкусъ ми,защото аз не обичам момичета,които обичат да усложняват простите неща.Е както знаеш всяка връзка е различна и между другото подобно на теб,аз тряя да хода пък в София,което не ми е никъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Е както знаеш всяка връзка е различна и между другото подобно на теб,аз тряя да хода пък в София,което не ми е никъв проблем.

Е значи ще се разминаваме :P , ти насам, аз натам B)

Link to comment
Share on other sites

Е значи ще се разминаваме :P , ти насам, аз натам B)

Да ако шпориш по магистралата е възможно да се разминаваме и с тая разлика,че аз отивам в по хубавия град,а ти идваш в по тъпия Пловдив ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси за едно ебане да давам по сума пари за тунджа ... бензина, газтаи нафтата скъпи .... мизерия нема пара ... а аз за ибани ке ги дааам ... шо не си размените гаджетата и тъкмо ша ви ляга тънко ... па да ва питам с къф акъл за неква среща след кат сте си чатили ша одите на пъпа на географията ... тва са 150 км .. отиани и връщани 300 км и тва е ... 3х7-8 литра ... малииии то няма наяждане то през дивия ке ми излезе тва ибани ... то за тва има постоянно борба за нефт щот съчмалийте одите на ония край на света с колите си ... да ви кажа аз съ самозадоболявам с erotica.tv и си правя голям купон въртя китки а-у различни стойки и тва ми гарантира неочакван край ... бе яко си е да лъскаш па и ефтинко ляга ... ся ако са напии некоа мома и моа да я измуфтя за ино ибани нема проблем щом е аванта. Ама стига съм се занимааал с глупости тва не е работа ... пускам си любимия канал и ша жулна по една и за вази тъй кат жените са ви на кънда-мънда а моЪта е на телевизора ... бтв ква е таз любов от единия в другия град ... то мноу неясно кой къде с кого оди са такоа през времето га ни сте заедно ... замислете съ и преценете че мноу фира давате тъй ...

Link to comment
Share on other sites

Баси за едно ебане да давам по сума пари за тунджа ... бензина, газтаи нафтата скъпи .... мизерия нема пара ... а аз за ибани ке ги дааам ...

Е ти ся пък що да не ве,кво толкова,едно време повечето войни са ставали заради жени,пък че ние ще отидем до София или обратно голяма работа нали живота е only one .А и като му дам жега за 45 мин съм там нали знаеш?Всъщност за какво живеем?

Link to comment
Share on other sites

Ах, не издържам :D

Вчера викам 'ай няма кво да правя сега, що пък да не пия кафе с тоя'

Направихме си среща в Тракия на спирката на 'Фенси' ( До Матевски).. 'пича' ми прати снимка гледам

некъв 'фешън' и викам - еми не е кой знае кво, ама майната му сега, аз няма да ходя с него, ще пия кафе с него... Седя аз пред компа и си разсъждавам и по едно време му викам

'Окей, няма проблем ще пием кафенце'

Той ме пита как да те позная и аз му отговарям 'Ми ще ме познаеш, няма начин'

(По принцип не обичам да давам описания) Исках му номера на джи-ес-ема, даде ми го. Викам си 'Супер, неска ще си разнообразя ежедневието'

А между другото каза ми, че е на 22 години.

И така дойде време за срещата - подметнах ей така на баща ми - 'Тате, айде да ме хвърлиш до мтела с колата' и качваме се вече на колата и стигаме до матевски там до спирката и му викам 'Спирай'

И оглеждам се аз на тая спирка, имаше некви ученички, двама типа, и още некъв дъртак.

И се чудя, и си викам 'Нема, начин, Рени, ще звъниш сега да видиш' и О,БОЖЕ ГОСПОДИ

Звъня, дава свободно , отварям джама на колата и гледам как тоя дъртак вдига и ми казва

'Сладкишче, къде си?' Дърто на видима възраст около 50 години (все едно баща ми, и той на толкова)

И направо затворих, вдигнах си джама и викам на бащата 'Нема да ходиме до м-тела', и му разказах за къв филм става въпрос, тоя баща ми падна от смях в тая кола..

та така, никви срещи от чат :D

Link to comment
Share on other sites

Дърто на видима възраст около 50 години (все едно баща ми, и той на толкова)

Просто лош късмет,но аз мисля,че това не би трябвало да те отчайва и разочарова.

Следващия път може да е по добър...

Link to comment
Share on other sites

' Дърто на видима възраст около 50 години (все едно баща ми, и той на толкова)

 

Наистина лош късмет, аз до сега съм го нямал тоя лош късмет, дано и за напред да е така :lol:

 

След чат се запознах с Ася от Варна :love :love :love Жив късмет си беше като се замисля..

 

И аз съм се запознавал с момиче от Варна (имам предвид, чат и след тва се видяхме във Варна) и това си е голям късмет. Да кажем, че е една от най-добрите ми и красиви приятелки. Приятелка поради простата пречина на разстоянието :ghost

 

И така, доста познати имам с тоя чат и все добри ходица :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Не съм привърженичка на такива срещи , чата е тъп , нищо интересно няма там . Преди година-две ми беше интересно , може би съм имала късмет да попадна на хора , които си струваше да познавам. Всичко което знам за компютрите /а то не е никак малко/ го научих в мирката . Сега си давам сметка какво търпение са имали тези хора да ми обясняват , аз го нямам това търпение сега . Разбера ли ,че някой е ламер не ми се обяснява с него , много е трудно . Срещала съм се ммм май с четирима , но преди това се бяхме опознали доста добре в продължение на месеци , изненади нямаше /негативни имам предвид/ . Мога винаги да разчитам на тези хора .Правили са за мен неща които малко хора биха направили дори за сестра си. Радвам се ,че ги познавам.

Link to comment
Share on other sites

Срещала съм се ммм май с четирима , но преди това се бяхме опознали доста добре в продължение на месеци , изненади нямаше /негативни имам предвид/

Бухахахаха, да бе, на мен ми дойде на гости една мацка от София, беше доста хлътнала, а аз както винаги си бях сложил бариера, имам си винаги едно на ум с хора от IRC и да бе, нищо, че си бяхме писали няколко месеца, тя се оказа кубична...

 

И аз съм се запознавал с момиче от Варна (имам предвид, чат и след тва се видяхме във Варна)
Уф, айде и аз да се включа на тема Варна и аз се запознах на живо в леглото ми с едно момиче от Варна (пак на гости), дето бая време си бяхме писали, тя се правеше, че ме сваля, аз се правех, че не забелязвам...
Link to comment
Share on other sites

Не съм привърженичка на такива срещи , чата е тъп , нищо интересно няма там . Преди година-две ми беше интересно , може би съм имала късмет да попадна на хора , които си струваше да познавам. Всичко което знам за компютрите /а то не е никак малко/ го научих в мирката . Сега си давам сметка какво търпение са имали тези хора да ми обясняват , аз го нямам това търпение сега . Разбера ли ,че някой е ламер не ми се обяснява с него , много е трудно . Срещала съм се ммм май с четирима , но преди това се бяхме опознали доста добре в продължение на месеци , изненади нямаше /негативни имам предвид/ . Мога винаги да разчитам на тези хора .Правили са за мен неща които малко хора биха направили дори за сестра си. Радвам се ,че ги познавам.

 

Чата е тъп ако се ползва за тъпотий. Много ми хареса и на мене момента с доброто опознаване в продължение на месеци хех. Опознаването в IRC. Аз съм се срещал с много хора с които съм се запознал в Интернет най-общо казано. И смея да отбележа, че няма начин да се опознаеш с някой доста добре в Интернет. Почти всеки из форумите, чатовете и т.н., е влезнъл в някой филм и ти го разказва доста упорито и постоянно. Опознаването е колкото да си видите физиономиите горе-долу, че да не се щурате като мухи без глави, докато се търсите пред централна поща. Даже и това не е гаранция, ама помага чат пат. Иначе мога да кажа, че без чатове форуми и други такива средства за комуникиране, съвременната мрежа в този и вид, все още нямаше да е реалност. Проблема е, че има прекалено много кретени които я ползват, и обикновенния потребител си създава грешното впечатление, че чата е простотия. Но това си остава за сметка на заблудените всъщност.

 

П.С. Забравих да попитам. LadyBlue как разбираш, че някой е ламер ??? Интересен ми е критерия по който разбираш, че някой е ламер. Много се кефя на хора дето успяват да усетят ламерите отдалече. Мене ми е много трудно това. Посъветвай ме ако е удобно и ако е възможно.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че има прекалено много кретени които я ползват, и обикновенния потребител си създава грешното впечатление, че чата е простотия. Но това си остава за сметка на заблудените всъщност.

 

И след някоя година децата ни ще си викат hi, asl по улицата. Незнам обикновен и необикновен потребител на кой викаш, но специално чата си е чиста загуба на време. Невиждам как през деня един нормално работещ човек в офис с компютър би влезнал в чата през деня, да се занимава с "непростотии". За бизнес комуникация си има icq, msn.

Link to comment
Share on other sites

ICQ, MSN те какво са ??? Знаеш ли колко хора ги ползват именно за чат. Предполагам знаеш. А знаеш ли колко чат канала има които се позлват само от хора които примерно програмират на даден език ??? Толкова много чат канали има които са свързани с дадена професия и са много удобно и изключително бързо място, където човек може да получи съвет или помощ, съответно може да даде такава, когато се сблъска с даден проблем по време на работа. Разбира се тука не говорим за прославеното UniBG, макар че нямам идея там какво има и няма, просто не ползвам услугите на този сървър, но мисълта ми е че говориш като начинаещ, а аз знам че не си, без да помислиш малко преди да напишеш това което си написал. Чата е полезен и за много други работи, но не му е тука мястото да обяснявам всичко. Не всички чат потребители са с ник razgonena_12_f. Не подкарвай всичко под ножа.

Link to comment
Share on other sites

ICQ, MSN те какво са ??? Знаеш ли колко хора ги ползват именно за чат. Предполагам знаеш. А знаеш ли колко чат канала има които се позлват само от хора които примерно програмират на даден език ??? Толкова много чат канали има които са свързани с дадена професия и са много удобно и изключително бързо място...

 

За удобността и бързината е така, но вече ICQ и MSN предлагат конферетни разговори. Не целия свят са програмисти, обсъждащи проблемите си в чата. Много хора ползват icq и msn за чат, но %-та на бизнес юзерите е с хиляди по-голям от тези на irc. Коя друга професия ползва чата за разговор, като изключим администраторите на зали, и "професиите" свързани с ПС вманиаченост? Може би мениджърите, банкерите... B)

Link to comment
Share on other sites

Не е въпроса кои го ползват. Въпроса е, че не е задължително да се ползва за простотий непременно чата. Имам предвид, че ако човек е решил да се занимава с глупости, не е важно дали ще го прави в чата или някъде другаде. Ако е решил пък да свърши нещо полезно, няма значение дали го прави чрез чат или другоядче. Потребителите правят чата тъп или полезен, самия чат е един софтуер нищо повече. Ама да ми казваш че нещо си там е простотия само защото ти не намираш полезното му приложение е леко тъпо, нали така :) Щото не е само едно, полезното му приложение.

Link to comment
Share on other sites

П.С. Забравих да попитам. LadyBlue как разбираш, че някой е ламер ??? Интересен ми е критерия по който разбираш, че някой е ламер. Много се кефя на хора дето успяват да усетят ламерите отдалече. Мене ми е много трудно това. Посъветвай ме ако е удобно и ако е възможно.

Знаеш ,че мога :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...