Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

И ти кво,да не се излъга да и дадеш 20 кинта?Хахах,яко да попаднеш на курва,метни я в колата,закарай я извън града,зарежи я там,да се прибира пеша ако иска,пък нека си търси парите 

 

Ne tochno...

 

Добре се посмях  Много ми е интересно да чуя продължението на историята.. по скоро.. може би трябва да се опиташ да я убедиш да ти направи discount тъй като не си знаел що за чудо ще се окаже 

 

Prodaljenieto e ,che v parvia moment si pomisli ,che ne sam e xaresal i se obadi na edna neina priateka...koiato beshe ujasna. I az takmo reshix da se iznasiam doide ogromen chuchka s ogromno shkembe i mi izlezna s nomera ,che sam dosajdal na momichetata! :angry1 Priznavam si ,che taka si iskarax akala v parvia moment ( deisvieto se razvivashe v 2 prez noshta ),che mu vikam...niama takova neshto....te mi dosajdat i tozi vze ,che gi drapna na strani i im se skara neshto...a az dokato se zalisvaxa se iznesax ot tam...posle 15 min. dokato karax kam nas si muslux ,che me presledvat :wacko:

 

P.S. Tova moje da e bil bashta im!? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply
Знаете за ония стар надпис в не помня коя пещера беше - "Новото поколение е боклук" или нещо от сорта. И това преди хиляди години.

Kъв е този надпис,бе Гошо?

Link to comment
Share on other sites

Тук не съм особено подготвен. Помня, че някой ми разправяше такова нещо за надпис намерен в пещера в Китай някъде, на който пише нещо против новото поколение...не помня точно какво. В крайна сметка не знам, нито къде е, нито какво е точно, но смисълът е ясен. Може дори това да е нечия измишльотина, но пак е истина и върши работа. Пак сигурно преди хиляди години са говорили против новото поколение...то си е човешка черта принципно - това имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Щото твоето изказване, weasel, е много добре потготвено.

 

Според мен общуването само с думи е не по-малко ограничение, дори и на живо. Няма нищо лошо в чата, стига да го разграничаваш от реалния живот и да си наясно в кой от двата живееш и в кой съществуваш.

Link to comment
Share on other sites

Щото твоето изказване, weasel, е много добре потготвено.

 

Според мен общуването само с думи е не по-малко ограничение, дори и на живо. Няма нищо лошо в чата, стига да го разграничаваш от реалния живот и да си наясно в кой от двата живееш и в кой съществуваш.

Много си прав скорпи :)

Повечето ми приятели влизат в IRC и понеже несъм от Пловдив немога всеки ден да съм с тях. За това пък на други освен на познати не пиша.

Между другото брат ми се запозна с неговата в чата, вече 3 годинки са заедно и работата е доста дебела, скоро може да съм чичо :P

Всяко нещо е полезно в определени количесвта и по определен начин на употреба.

Link to comment
Share on other sites

Много обичате, да се изказвате, неподготвени ;)

 

В същност никак не обичам. Само че примерът беше добър и реших да го ползвам. Нека да греша и това да са нечии измишльотини - пак ми вършат работа е доказването на тезата ми. Ако все пак е така, още по-добре. И подготвеността реално в случая няма много общо с тезата, макар че винаги е по-добре, когато се борави със сигурни неща. Е, този път стана по кофти начина... В същност какво от това?

Link to comment
Share on other sites

Бил съм на доста "чат-срещи", някои сполучливи, други не. Няма да забравя един ужас, който сега ще ви разкажа:

Та, седя си аз в mIRC и зарибявам, както обикновенно :). Включва ми се някаква си и завързахме лафа. След известно време, прекарано в описания и разните му простотии направих грешката да си дам номера (не го правете никога!). Тъй като момичето нямаше снимка, я накарах да се опише, та описанието беше следното: начупена кестенява коса до кръста, сини очи, висока 1.78, 52кг. Аз попринцип съм висок (1.92), та си ги избирам по-височки (мразя тапи!). Пратих й снимка тя се съгласи да излезем. Отивам аз на мястото на срещата със 10-ина минути закъснение (винаги закъснявам, незнам защо) и добре, че бях малко по-далече и успях да видя какво ме чака там - 80кг нещо, беше високо максимум 1.50 (топче) със скоби, пъпки и очила... абе всички екстри, за които може да се сетите. Та, видя ме това нещо и аз почнах да бягам, а това тръгна след мен и почна да вика "Аз щях да ти кажа, ама нямаше да искаш да излезем! Не, чакай, върни се..." Добре, че нямаше много хора, та да бера срам. Смених си номера, защото нещото ми буташе батерията по 2 пъти на ден.

След това не бях излизал на "чат-среща" с месеци. Е, трябва да призная, че е имало и добри попадения. За пример ще ви кажа, че сегашната ми приятелка е от чата и движим вече 2-ри месец. Така че ще ви кажа едно: НИКОГА не излизайте с момиче от чата, ако няма повече от една снимка и ако не чатите минимум от месец!

Link to comment
Share on other sites

За нещастие почти всички, за съжаление в това число и аз си присвояваме божественото право да съдим другите, поради напълно естествената липса на трезва самооценка :))

Link to comment
Share on other sites

CoprophiliacInMe, според теб тия, които чатят с теб, независимо от недостатъците им не са ли хора, също като теб и мен?! Това твойто изказване е крайно не на място. Ти тогава, който и да си, защо седиш пред компютъра точно в момента, ходи сваляй гаджета и нас "нещастниците" ни остави намира. Не ни мисли, иди се прави на гъзар по баровските ти заведения и сваляй жени от твой тип. В този форум хората се регистрирват, защото имат да споделят нещо, а не да критикуват това, което се е случвало на други. Ако имаш да споделиш нещо или те интересува някакъв проблем, винаги ще си добре дошъл, в противен случай мисля, че никой не ти иска мнението, поне аз не го искам. Поне да беше обособил отговора си, та да разберем какво имаш точно предвид и защо мислиш така...

Link to comment
Share on other sites

Опа, господин високо ниво, ти кой си , че да съдиш останалите ?

Опа, всеки има право да съди всекиго...единствено и само според себе си - и го прави...по един или друг начин. Не виждам нищо нередно в това. По-важно е кой си ти, а не кои са другите! Просто е - обективно мнение по този въпрос - няма.

 

По темата, излизал съм с много девойки от чата, опасност...няма. Вероятност да попаднеш на нещо...малка, на нещо голямо...голяма :P

Link to comment
Share on other sites

Не ползвам чат с подобни цели, макар че имам познати, които са вече доста време щастливи заедно, след като се запознаха в чат.

Човек никога не знае къде ще му излезе късметът :)

Link to comment
Share on other sites

Да,форумите са истината.Групов чат! :lol: :D :laughing: Не,не,сега сериозно.....Среща след чат? Разчитайте на чичко Късмет да се получи добре :) То си зависи от хората,от всичко.Ако си го опознал този човек и знаеш какъв е и ти е харесал по характер,то това е достатъчно да ти повлияе после да хо харесаш и външно.Друг е въпроса за комплексарите,които лъжат кои са що са,ама те са друга тема,пък и прекалено голяма чест ще им направя да говоря за тях....така че,давайте срещайте се,няма лошо! :)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха...пич, дай си телефона, шти звънна :punk

 

 

snejko разбирам недоверието ти, но ситуацията наистина беше такава. Друг въпрос е, че шанса да се получи нещо такова е едно към... поне трицифрено число.

И също така най-шашнатия от развитието на нещата се оказах аз :)))

 

4e za6to be, napulno e normalno. i 6ansa pone pri men e 1/2 ili 1/3. mnogo ot momi4etata sa mnogo gotini, s koito sum se sre6tal i posle obstoino opoznal :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...