Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

E, реалността не чак толкова гадна, но в общи отношения е така.Може да се описва по един начин в чата, но да изглежда по съвсем друг.Затова казвам, че тея срещи от чата са миризлива работа.Друго си е наживо-и момичето да те хареса и ти нея, а после започва лафа, ав чата е точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Хмм, аз пък как го видях толкова късно това:)

Лично аз съм имал няколко връзки, в които съм се запознавал по този точно начин:)

Освен връзки, обаче се е случвало ей така просто като нямам какво да правя и да ходя да се срещам с разни хора, само за забавление:)

Иначе, според мен чата си е е просто място да се запознаеш с някои, както може да се запознаеш, в автобуса или в бар. Просивно на общите мнения не дебнат психопати, по чатовете.

Въпреки това имам няколко правилца:)

Първо снимките:) Знам, верно писах за БЛИНД Дейтовете, ама не е работа това:)

2-ро мястото на срещата не е маловажно. Лично аз си избирам тривиални места, на които не чакат кои знае колко хора:) По-лесно е да се познаете така. Специално за познаването, може да се спомене все пак с какво си се издокарал да улесниш нещата:)

3-то ГСМ! Задължително:) Случва се всичко да стане. А ГСМ-то изпълнява и още една съществена роля:) Ако седиш на срещата и се чудиш еди-кои си ли е твоя човек, защото все пак снимките понякога лъжат, хващаш и набираш:) Ако този които гледаш почне да се заопипва да с търси тела, значи имаме победител:)

....а да не отивайте с предубеждения:)...и със задни мисли:)

Link to comment
Share on other sites

Ако този които гледаш почне да се заопипва да с търси тела, значи имаме победител:)

Майна честно пукнах се от смях.Ти си бил много интересен екземпляр :punk

И е хитро щото ако видиш,че е някоя грозна овца можеш да се изнесеш без да и се обаждаш :woot

Link to comment
Share on other sites

Т'ва с телефона е важен момент наистина! Случвало ми се е и на мен да го ползвам. То онова беше една чат среща... мамата си *!#@%$...

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах! Защо? Малки крачета ли имаш? :)

Аз пък винаги се притеснявам да не ми се появи някой с моторна резачка под мишница :woot

Шегата настрана. Сериозни хора-отношения.

А с другите е чиста загуба на време=>не влизам в чат канали. Много рядко, като ме налегне скуката само в един сайт, където най-ми е кеф да ми пише някой отворко:devil :zzz

Срещите ги отказах доста бързо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли да взема да отворя тема среща след форум :D

 

Как пък го правиш "след форум":) Любопитно ми е :)

Иначе верно има разни образи по чатовете, но пък аз си мисля, че никои не може да се крие прекаленно дълго. Ако нещо е послъгала това винаги се разбира:)

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, всички, които съм виждала от форума са ми били симпатични.

Toва може само да означава, че голямото разочарование тепърва предстои :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Toва може само да означава, че голямото разочарование тепърва предстои :unsure:

Ей нита е срам, развали изненадата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми допадат тези работи, но един мой приател си чати е едно момиче от Русия. В продължение на близо година. След това тя дойде тука . Залюбиха се и сега май той ще ходи да живее там при нея.

 

ПС: Майче ще се женят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:rofl: Как го каза, "баба"? Този път ще си спестя коментара.

Срещи след чат рулират. То е като да бръкнеш в съд със змии с надеждата да хванеш неотровна :]]

Link to comment
Share on other sites

Амии к'во да кажа малко е глупаво.Но ако се получи нещо би било страхотно :D :) Запознах се с едно моиче в чата и след 5 месеца чат и "срещи"

най-сетне се срещнахме.Пихме по едно кафе и т'ва беше.После си останахме

online приятели. :huh: А иначе много други момичеета само си праят пишка с нас момчетата.Някви патки(момичетата от форума да не се засягат ако не сте такива :) )само уговарят срещи а изобщо не ходят на тях :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

А иначе много други момичеета само си праят пишка с нас момчетата.Някви патки(момичетата от форума да не се засягат ако не сте такива :) )само уговарят срещи а изобщо не ходят на тях :angry1  :angry:

Нерядко тези не са дори и патки :lol: Говоря за пола ;) Аз ги класифицирам като IRC травестити.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Един приятел от чата това лято реши, че е влюбен в мен и след няколко телефонни разгорора всеки от по час, ежедневни обяснения по ICQ и т.н. дойде чак от София до моя град да се видим. Седя няколко часа, позабавлявахме се, прибра си се в София и повече не се и обади. Не беше голяма загуба за мен, защото по това време обичах друг (реален).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ходила на 2 срещи след чат като едната се оказа пълен провал, абсолютно мълчание и дистанция, макар че онлайн си беше супер лаф :tongue А другата мина много гладко така да се каже :) Човекът се оказа много точен пич, а не като някой други.... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...