Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

Абре, какво толкова го обсъждате. отивай и да не ти пука :о) Аз не съм от най-отраканите, но пък съм ходил на ... момент да помисля ... на 5 такива срещи и в 4 от случаите съм много доволен от крайния резултат. Последната ми среща беше преди година и половина и в момента ходим с това момиче :о) Да не говорим с колко хора съм чатил и после случайно трети лица са ни запознавали. Почти винаги резултатът е положителен и си съзадавам едни готини познанства и приятелства. Давай смело пък ако не ти допадне винаги можеш да си измислиш извинение и да се изнесеш. работата обаче е, че като се видиш с този човек на живо нещата са малко по-иначе. Имам в предвид, че специално за мене тези хора не са онези, с които съм си говорел само до преди 1 час в IRC, а съвсем нови. Един вид не мога да си говоря за същите неща, за които говоря в чата примерно. Малко объркано го казах, но се надявам да сте ме разбрали :о)

Успех и не му мисли много. От мислене боли глава пък и в повечето случаи не се ражда нищо умно, поне при мене :о)) Ам ... някакъв философ беше казал, че човек трябва да действа импулсивно винаги. Да не дава воля на здравия си разум, защото това никога не води до нищо добро. :о) Много пъти съм се уверявал, че е прав. Ех, изскочи ми името от главата ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Аз имах веднъж такава среща,която свърши за около 40 мин,защото просто не успях да издържа момичето и се наложи да симулирам разговор по телефона,за да имам оправдение....От онази среща,повече не си уговарям такива неща......

Link to comment
Share on other sites

Аз имах веднъж такава среща,която свърши за около 40 мин,защото просто не успях да издържа момичето и се наложи да симулирам разговор по телефона,за да имам оправдение....От онази среща,повече не си уговарям такива неща......

moi 4ovek si i pri men se polu4i sy6tata situaciq,no ne mojah da izdyrja pove4e ot 30 min!

Link to comment
Share on other sites

след такава среща се запознах с единственото момиче което съм обичал истински, поне засега. и с което не си говорим вече. тези срещи са хубаво нещо, нищо не пречи да се пробва. при мен от 3 срещи излязоха две успешни.

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да ви кажа. Чатим точно веднъж. Разменяме телефони. Уговаряме среща. Пием по две бири. Чат-срещата се прехвърля в леглото й... нататък няма да коментирам...

Ехеее Супер сваляч си ти ей :woot от първата среща в леглото,каква е тайната я кажи я да не ползваш Малиция :lol:

Link to comment
Share on other sites

az mnogo puti si ugovarqh takiva sre6Di,no nikoga ne otivah,znam li kfo 6a sre6tna...pri polojenie 4e predi 3 godini pica ne bqha tolko razprostraneni;)Spomnqm si kak zimata vurzah edno mom4e da me 4aka edin 4as na studa...posle mi vikashe tenekedjiika.Posle se zapoznahme s nego v diskotekata i stanahme mn qki priqteli,izkarvahme sii razcepva6to po kuponi.Sega toi zamina v Ruse,no vse o6te se zasi4ame v 4ata.!

Imala sm i vruzki,no pove4eto nespolu4livi..

 

LIFE IS LIFE! :punk

Jivotyt e navyn,ne v 4ata!

No puk ne e izklu4eno da otkriesh the BIG ONE! :punk :punk :love :love

Link to comment
Share on other sites

Ехеее Супер сваляч си ти ей :woot от първата среща в леглото,каква е тайната я кажи я да не ползваш Малиция :lol:

 

Хех.. За секс най-много се лъже така че.. :D

 

Edit: Нали си спомняте на какво ви научи филма Американски пай. (имам предвид системата 3:1)

 

Ако мъж каже че е спал с 3 значи е бил с 1 или 0

ако жена каже че е била с 1.. то значи те поскоро са били 3-ма :lol:

Link to comment
Share on other sites

aph3x, 1во хората, които ме познават биха потвърдили, че не съм човек, който би лъгал за такова нещо. 2ро има разлика между "в леглото" и "секс", не бързай да мешиш понятията. И трето, ситуацията беше такъв частен случай, че втори такъв е трудно да се получи.

Адаш, тайна няма, аз не съм бройкаджия и не мога да свалям. Ако някой ми беше казал ден преди това да се случи, че ще се случи - щях да му се изсмея в лицето.

И освен това, за да не предизвиквам повече опити да се докаже, че съм лъжец и разказвач на пикантни историйки, това не го разказвам с цел да се хваля, макар и да звучи по този начин. Казвам, че понякога стават и такива неща, колкото и невероятно да изглежда. Но си признавам, че аз също не вярвам, или не вярвах, че такова нещо може да се случи...

Link to comment
Share on other sites

Заведох я на ресторант.

сигурно си я завел в същия в който ходите с жена ти :bgrin: Иначе аз в такива връзки не вярвам макар да чета ту че толкова хора са имали такъв шанс

Link to comment
Share on other sites

а иначе един приятел казваше така когато отиваше веднъж на среща от чата:

-срещата е в 17,аз ще отида в 16,ще чакам до 18,ако не доиде до 19 в 20 си тръгвам

това уби детското във мен маина.Иначе за срещи бил съм няколко пъти и редовно получавам предложения напоследък е доста лесно а от както имам снимки в интернет е още по-лесно.Да и аз така от чата се запозанах с любовта на живота си но честно казано тя се оказа от моето даскало така че маи си ме беше харесала още преди тва ама нямаше смелост да ем заговори.Иначе и гаджето с което съм във момента се познаваме отдавна но от разговорите в чата нещата се усложниха..Иначе в чата се срещат всякакви жени ама преобладават грозните аз така поне си мисля макар че имам късмет досега със срещите..

Link to comment
Share on other sites

сигурно си я завел в същия в който ходите с жена ти :bgrin: Иначе аз в такива връзки не вярвам  макар да чета ту че толкова хора са имали такъв шанс

Ами да ти кажа наистина понякога ходим там с жена ми,но тогава нямаше как да я срешнем там защото беше на работа!А това,че видяхме неината приятелка можеше да се случи навсчкаде другаде.Абе които си е Марко Тотев,си е.Кво да ти кажа повече.Ама не съжелявам много де.И без това доста се колебаех за тази среща.По простата причина,че не искам да лъжа жена ми.Поне за сега :D
Link to comment
Share on other sites

Какъв ресторант....Ще я заведа на кафе,ще й платя сметката,за да се покажа,че съм сериозен и дори кавалер,но ако самото момиче не ми хареса,няма да стигаме до нещо повече......Пък и както се изразиха мнения в темата за момичетата в чата,голям процент от тези,които търсят момче с цел "среща" са без коментар.....

Link to comment
Share on other sites

2 години... не бих казал, че чатът е най-доброто място да се запознаеш с човек с когото да имаш сериозна връзка но не е невъзможно. Това че натиска да се видите може много неща да значи... може да си пада по бързи неангажиращи връзчици... може да обича да се гаври с хората... а също така е вероятно просто да предпочита живия контакт просто...

Link to comment
Share on other sites

Ima6e edna takava tema mnogo shodna no vse pak.Do skoro ne znaeh 4e e vazmojno da ima hubavi v 4ata no ima!Ne govorq za qki a za normalni koito si imat si4ko.No nqkak si trqbva da si nastoqtelen s takiva ot 4ata kato izlezne6 pone pri men taka se polu4i. \/Peace

Link to comment
Share on other sites

Imal sam predi vreme dosta sreshti moje da se kaje. Ami nihsto osobeno. Mnogo lajeha ili kato izleznem s niakoia edin pat i pove4e ne mi e do neq.Predi biah mnogo nastoiatelen za takiva sreshti.Oshte ot parvia 4at i haide da se vidim edi kakvo si :)Ima i sviastni momi4eta no riadko sam popadal na takiva koito sa me privli4ali mnogo.Pove4eto biaha ili ne po moi vkus ili nishto ne e stavalo.A az ne se li razprikazvah mnogo :).Zasega styga tolkova.4atete si i k... da vi raste :)))

Link to comment
Share on other sites

Alf, познавам хора, които в чата си говорят за живота, а в живота (реалността) за чат. Всичко си опира до човека. Има хора, които ще ти надуят главата за коли, други за РС-та... Разни хора, разни идеали...

Link to comment
Share on other sites

Scorpi,

ще те подкрепя - и на мен ми се е случвало , макар и не от първата среща ама на втората ме изяде. така че такива жени има.

и други чат срещи съм имал и не е толкоз трагично положението. момичета всякакви, някои ти харесват други - не. дали ще си се запознал в чата или на бар на морето или се знаете от училище, няма значение. все са си хора кат хора.

Link to comment
Share on other sites

4ata go izpozvam edinstveno da si oreda ne6to kato sre6ta s nepoznata za -dno 4atene s neq,Ako e zle ok vijda6 qw i ne i se obajda6 kakvo po prosto ot tova ako e dobre i se haresate??!Ebigo 4e e ot 4at na nikoi ve4e nemu puka

Link to comment
Share on other sites

Ами как протича-говорите си за нещата,за които и преди това сте говорили в чата и накрая завършва с обещанието:"Пак ще се чуем",макар и да знаете,че това няма да стане.....

Link to comment
Share on other sites

Имам доста приятели, чатери. Известна част познавам от чата, други от преди чата... Имал съм две или три гаджета развития на запознанства от чата. Имам един приятел, на който всичките му гаджета са от чата. С една от тях е около 11 месеца. Не се изказвайте чак толкова крайно :)

Link to comment
Share on other sites

пичове, аз не мога да се оплача, ходил сум доста пъти на чат срещи и съм имал 3 гаджета оттам, сега имам три сре6ти о6те за следващата седмица , номера е да намериш подхода, а тои си остава патент и е в тайна :P .досега тенекия не са ми вързвали, явно имам късмет, но казвам ви чат-а в abv.bg е 100 пъти по-добър от този в irc.айде, успех на всички които досега са мръзнали, чакайки да дойде мацката :)

Link to comment
Share on other sites

пичове, аз не мога да се оплача, ходил сум доста пъти на чат срещи и съм имал 3 гаджета оттам, сега имам три сре6ти о6те за следващата седмица , номера е да намериш подхода, а тои си остава патент и  е в тайна  :P .досега тенекия не са ми вързвали, явно имам късмет, но казвам ви чат-а в abv.bg е 100 пъти по-добър от този в irc.айде, успех на всички които досега са мръзнали, чакайки да дойде мацката :)

а през лятото как мръзнем ?????

според мен няма нищо по лошо от чата в абв кефче сладур и сякви такива от мизерни саитчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...