Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

Ami i az moga da se pohvalq 4e imah gadje ot 4ata ama kakto se sybrahme taka i se skarahme kakto nqkoi predi tva kaza :) Na men samo mi e mnogo interesno kak ima tolkova mnogo hora koito se sre6tate o6te sled pyrvata sedmica!!Az sym hodil na sre6ti ot irc nqkade sled 3 4 sedmici!!Ama hubavoto e 4e v 4ata si imam i baq priqteli koeto e qko 6toto stava golqm smqh :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply
aph3x, 1во хората, които ме познават биха потвърдили, че не съм човек, който би лъгал за такова нещо. 2ро има разлика между "в леглото" и "секс", не бързай да мешиш понятията. И трето, ситуацията беше такъв частен случай, че втори такъв е трудно да се получи.

 

Мдам, за това едва ли би излъгал :rolleyes: , по скоро ще излъжеш вашите с пари или някой приятел с нещо подобно, но не и за това, xaxa, дет' са вика честна пионерска. Айде дай телефона на момичето да и звъннем да я питаме на еди коя си дата, след 2 бири какво е правила B) Шегувам се :) На мен ми се е случвало от 1вия път свирка само :bgrin: , на втория стана работата :D

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера имах такава среща.. и беше най-прекрасния ден в живота ми. Препоръчвам на всеки да ходи на такива срещи... защото 1 от 10 да е като моята-си струва...

Link to comment
Share on other sites

Малко или много можеш поне елементарна преценка да си направиш за човека още в чата. Въпрос на интуиция.

Е, ти ако си някой, дето търси никове като sexy_ky4ka_f, duham_na_m, iskam_sex_f е, логично е да се хванеш за палците на среща с такава индивидка :)

Link to comment
Share on other sites

Специално от Мирк-ата сам се запознавал с доста народ и да ти кажа останал сам с добри впечатления.Все пак няма да си уредя среща с някой с който си чатя от ден или два.На мен ми харесва този тип запознанство и продължавам да го правя:)

Link to comment
Share on other sites

icq e по-готино от чата макарче и там е пълно с ботове поне има профили и може да търсиш по кодови думи които увеличават шанса да попаднеш на някоя с която ще се харесаш иначе жени от чата лесно се вързват но нее това идеята и Salida ти го изкара че чат срещите са наи-великото нещо даи го по спокоино.Scype си го инсталирах наскоро ама нещо още немога да му свикна.....

Link to comment
Share on other sites

Поне за мен ICQ е най-добре за такива неща, отделно че го харесвам повече ;)

Но иначе като знам, кои мои познати от женски пол ползват ICQ i кои mirc, и като знам с какви непознати съм си говорил в ICQ и какви неща са ми казвали за mirc изводите сами си идват :)

Аз лично не ползвам нито едното за запознаства, но хора с опит са ми казвали,че все пак в mirc нещата стават по-лесно, но пак казвам според мен по-свните са в ICQ. Skype, сестра ми ползва Skype други коментари не смятам да правя ;)

Link to comment
Share on other sites

Alf, познавам хора, които в чата си говорят за живота, а в живота (реалността) за чат. Всичко си опира до човека. Има хора, които ще ти надуят главата за коли, други за РС-та... Разни хора, разни идеали...

Edva li kolite i PC-to 6te sa mogo interestni za edno momi4e,kakvoto i da e to.I az ne obi4am da govorqt i naduvat glavata s takiva raboti

Link to comment
Share on other sites

Що бе тема 'КОЛИ' ми е любимата :D

А за компютри няма да говоря, тва вече не ме кефи :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ot kuf puk na kuv v skype i icq,da sa po-neseriozni ,a v dr. po-seriozni? :confused spored men na sqkude sa edin dol drenki,no 4esno kazano do sq takia sre6i ne sam si urejdala,6ot kat vidqh kvo stana s poe4eto okolo men koit bqha na podobni sre6i,mi se izprai kosata :bgrin: kato mahnem izklu4eniqta,kato cqlo sa si :sick :sick tiq 4at-sre6i

Link to comment
Share on other sites

Za mene tiq ot 4ata sa super neseriozni.Predi 4esto hodeh po takiva sre6ti ama kato gi vidqh kolko sa neseriozni se otkazah :angry: .Po skype ne sum probval ama mislq 4e tam 6a e po dobre

Link to comment
Share on other sites

Що бе тема 'КОЛИ' ми е любимата  :D

А за компютри няма да говоря, тва вече не ме кефи  :woot

E,za koli e ro-normalno,ama da trugne6 da razpravq6 na momi4eto ole maina kuv qk komp imam i nqkakvi tam tvurdi diskove... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за запознанствата и връзките,които се завързват след чат?Колко от вас са имали такива срещи и какви са впечетленията им от тях?А също и какви опасности и рискове крие една такава среща?Ще ми бъде интересно да науча,понеже намен ми предстои такава среща. :D

Veche 3 ta godina giveqa s gena s koqato se sreshnah sled lafche v ICQ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много е зарибяващо...ходила съм на много и си е тръпка..и обикновено впечатленията,с които съм останала в чат са едно към едно с тези ALIVE....много ме кефят....!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Много е зарибяващо...ходила съм на много и си е тръпка..и обикновено впечатленията,с които съм останала в чат са едно към едно с тези ALIVE....много ме кефят....!!! :woot

Ами аз не съм на твоето мнение,имах само една такава среща,и съм много разочерован. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам....макар това да не означава,че следващия път ще се получи същото.... :D

Пробвай пак....човек никога не трябва да спира да опитва,каквото и да е....трябва да бъде истински....просто

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Predi 6 meseca se zapoznah s edno mom4e v 4ata..okaza 4e e jiveel do nas.. i do den dne6en sme zaedno i mn se obi4ame.. Estestveno ima razni razminavaniq v interesite i se karame ot vreme na vreme ,no tova sblijava..Spored mene e po hubavo ot 4ata,6toto togava 4ovek moje da pokaje istinskata si su6tnost otkolkoto ako go sre6tne6 na ulicata..I spored mene 4ata ne e suzdaden samo,za da imame kvo da praim..Lubovta se namira,samo kogato se stremi6 kum neq.. Uspeh :love

Link to comment
Share on other sites

Глупости. Чата изкривява нещата и точно възможността да се отпуснеш бързо и да разкриеш истинската си същност е по-скоро проблем отколкото предимство. Нищо не е като живата среща в реални условия. Chat sucks. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...