Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply
Ааамм, сори за офтопика, кажете на някой модератор да ми сложи уорн, ама откъде да знам че можеш ? Да не би да се познаваме ?

разбира се :) и много ме обичкаш :P

Link to comment
Share on other sites

Проблем ли ще е да се представиш, че не ми се рови да гледам на кой е IP-то, мързелив си падам нещо петък вечер. Ама на лично, че тука много офтопик натрупах и ще ме сложи някой фашист на модерейтед мод.

Link to comment
Share on other sites

Проблем ли ще е да се представиш, че не ми се рови да гледам на кой е IP-то, мързелив си падам нещо петък вечер. Ама на лично, че тука много офтопик натрупах и ще ме сложи някой фашист на модерейтед мод.

спамер такъв :P

Link to comment
Share on other sites

:) Пълни глупости! Нямам намерение да разказвам случки, но почти винаги за мен са си били пълни глупости, особенно запознанствата с другия пол.
Link to comment
Share on other sites

:) Пълни глупости! Нямам намерение да разказвам случки, но почти винаги за мен са си били пълни глупости, особенно запознанствата с другия пол.

Шо ве понякога стват много добри случки

;)

Link to comment
Share on other sites

Шо ве понякога стват много добри случки

;)

 

За мен са глупости и напълно отричам чатенето с непознати, някога го правех много, а сега абсолютно хич :) Макар форумът пак да е в същия дол с дренки. В крайна сметка знае ли човек. Никога не е късно да повторя една глупост :devil Глупостта също като простотията ходи по хората, а не по гората.

Link to comment
Share on other sites

За мен са глупости и напълно отричам чатенето с непознати, някога го правех много, а сега абсолютно хич :) Макар форумът пак да е в същия дол с дренки. В крайна сметка знае ли човек. Никога не е късно да повторя една глупост

Ти не си глупав,ама пробвай пак ако искаш де,ама не и в този форум само

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може и да стане нещо зависи.Това че си чатиш от месец или два е малко се пак не си опознал човека докарай затова колкото повече си пишеш толкова по добре за да може да опознаеш човека изцяло

Link to comment
Share on other sites

ми то аз 2 годими си чатих с една ... ми за няколкото срещи който имахме разбрах повече за нея от колкото за 2 години чат ... друго си е face to face

Link to comment
Share on other sites

ми то аз 2 годими си чатих с една ... ми за няколкото срещи който имахме разбрах повече за нея от колкото за 2 години чат ... друго си е face to face

да но за тези 2 години малко или много си разбрал дали е твой вкус човека и дали би могла да те лаже за да се навиеш да се видиш с нея или се лажа.На момчетата поне според мен по не им пука да излезнат на такава среща

Link to comment
Share on other sites

е да аз вече я чувствах супер близка приятелка ... и беше мн яко като я видях на живо ... жалко че е от друг град

Link to comment
Share on other sites

е да аз вече я чувствах супер близка приятелка ... и беше мн яко като я видях на живо ... жалко че е от друг град

тва вече е другата страна дали е от далеч или близо но има и друго нещо ако си чатиш далго време може да се привържев и да обикнеш някой но може просто да ти остана един много добър и близак приятел с който ще продалжиш да общуваш

Link to comment
Share on other sites

Ъ, аз не обичам да чатя с непознати, вие за срещи ми говорите ;) Сякви хора ги има на тоя свят, кой знае на къв ше попаднеш :wacko: Особено при положение че 7/8 от хората по чата ти казват "hi, asl pls, kak si" и се представят за 17-18 годишни ... па всъшност са келеши 5-ти клас. Не е хубаво да се слагат всички под един знаменател, ама казвам го от личен опит - полвината ми приятели правеха така ...

Пък, да знаеш някого от някой форум, да чатите, да се видите ...нещата стоят малко по друг начин (поне за мен) :)

Link to comment
Share on other sites

Ъ, аз не обичам да чатя с непознати, вие за срещи ми говорите ;) Сякви хора ги има на тоя свят, кой знае на къв ше попаднеш :wacko: Особено при положение че 7/8 от хората по чата ти казват "hi, asl pls, kak si" и се представят за 17-18 годишни ... па всъшност са келеши 5-ти клас. Не е хубаво да се слагат всички под един знаменател, ама казвам го от личен опит - полвината ми приятели правеха така ...

Пък, да знаеш някого от някой форум, да чатите, да се видите ...нещата стоят малко по друг начин (поне за мен) :)

до някаде е така но пак се казва че не трябва всички да са под общ знамменател.Един ден ми се нало жи да отбия малко време и влезнах в Спееда на Бул.Руски за половин час и се отказах до някаде от чата. Защо ли ми кво да вида зад мен един хубав закраглен Сотаджия чичко на средна възраст яко зарбява в Ирк от дясно на мене лелка обикаля из флиртчета и тем подобни простотии за запознанства и се зачудиш защо ли изобщо влезнах затова трябва да си чатиш повече време за да видиш дали човека от среща който е под някакаф ник или псевдоним няма да ти поднесе изненада някой ден

Link to comment
Share on other sites

затова трябва да си чатиш повече време за да видиш дали човека от среща който е под някакаф ник или псевдоним няма да ти поднесе изненада някой ден

Ами то си има специални сайтове за това, и след като се запознаеш искаш снимка или ако имате камера да се видите,иначе останалото е губене на време и лаладжийство.На мен всички срещи досега от 2003 г. насам са ми били от интернета

:)

Link to comment
Share on other sites

На мен всички срещи досега от 2003 г. насам са ми били от интернета

:)

 

Един съвет: Хвърли си компютъра през прозореца и отиди на бар!

 

Шегувам се ;)

Link to comment
Share on other sites

Наистина се шегуваш. Вероятност да се запознаеш с качествени жени в нета е 19:1 спрямо пъб или дискотека. В нета обкръжението е много по голямо от това на улицата, училище, работа... А и винаги можеш да теглиш една майна още преди да си си казал истинското име :)

Link to comment
Share on other sites

Крие опасности, разбира се... Възможно е Тя да се окаже с педесеттина килца по-голяма, а снимката, която е пратила, да е изнамерена не от личния архив...

Link to comment
Share on other sites

Наистина се шегуваш. Вероятност да се запознаеш с качествени жени в нета е 19:1 спрямо пъб или дискотека. В нета обкръжението е много по голямо от това на улицата, училище, работа... А и винаги можеш да теглиш една майна още преди да си си казал истинското име :)

докторе, мисля да не се съгласявам с тебе. щото досега все на "добри момичета" налитах и все на .урви попадах. сега сменям тактиката и тръгвам по баровете да се занимавам с откровени .урви, че е логично там пък да попадна на добро момиче.

 

п.п. използваните термини са крайно субективни и не засягат никого конкретно. хиперболизирани са с цел, повишаване ефекта на изказа. всяка връзка с действителни лица и събития е абсолютно случайна, с малки изключения.

Link to comment
Share on other sites

че е логично там пък да попадна на добро момиче.

 

Спести си разкарванията, тва няма да се случи ;) (поне според мен де) Свястни момичета почти няма, всички са засегнати от "еволюцията"

Link to comment
Share on other sites

мобо, приказвай си бе, приказвай си повече преди да си поискаш. Ще видиш колко рядко ще почнеш да си искаш, но за сметка на това... :)

Link to comment
Share on other sites

докторе, мисля да не се съгласявам с тебе. щото досега все на "добри момичета" налитах и все на .урви попадах. сега сменям тактиката и тръгвам по баровете да се занимавам с откровени .урви, че е логично там пък да попадна на добро момиче.

По принцип по баровете е по вероятно да попаднеш на някоя шибана мастия с болен мозък и болни амбиции,също така там важи правилото,че е по важно коя ще те хареса а не ти коя ще харесаш.

Въпреки всичко на всеки късмета е различен,така че може и там да ти падне нещо подходящо,то зависи и кво търсиш де

;)

Успех от мен,аз лично не бих отишъл по нощните барове,но това си е мое мнение а не съвет

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...