Jump to content
BulForum.com

Среща след чат


Recommended Posts

Какво ще кажете за запознанствата и връзките,които се завързват след чат?Колко от вас са имали такива срещи и какви са впечетленията им от тях?А също и какви опасности и рискове крие една такава среща?Ще ми бъде интересно да науча,понеже намен ми предстои такава среща. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Според мен лично тва е много чупена история. Не се знае каква кобилка/келеш седи зад някакъв приятно звучащ ник. Чата принципно не е лоша работа ама както навсякъде и там има бая простотия. Аз и за тва много не се подвизавам в чата.

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да ви кажа. Чатим точно веднъж. Разменяме телефони. Уговаряме среща. Пием по две бири. Чат-срещата се прехвърля в леглото й... нататък няма да коментирам...

Link to comment
Share on other sites

Абе тва ме притеснява,че си чатим от скоро.Едва от седмица и половина!Ама девоиката е много настоятелна,та незнам!!! :punk Или е някоя ламя,макар на сн :confused имката да не изглежда така,или е ни :confused мфоманка,или незнам кво :confused ....

Link to comment
Share on other sites

Бе дека ги намирате тез моми из чата?Аз не ги виждам,но сигурно щото не чатя или не съм в подходящ канал.А кво ще излезе от такава среща-навремето се запознах с няколко индивида и нищо,просто приятели бяхме

Link to comment
Share on other sites

az sym imal nqkoq i druga takawa sre6ta. neweroqtno be6e. ednata ot tqh e naj-hubawoto ne6to koeto mi se e slu4walo. koftito e 4e ne be6e ot plowdiw.a razsstoqnieto pre4i.men ako pita6 dawaj, nali zatowa sa izmisleni wsi4ki tiq dvunvurii, za ulesnena komunikaciq. prosto se ostawi na momenta i go izviwej,wsi4ko se narevda.

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да ви кажа. Чатим точно веднъж. Разменяме телефони. Уговаряме среща. Пием по две бири. Чат-срещата се прехвърля в леглото й... нататък няма да коментирам...

mnogo burzo deistva6;)))Bravo bravo

Link to comment
Share on other sites

Както бях писал в една друга тема обикновено девойките от чата не са стока, но пък винаги (или поне при мен така се случваше) имат уникални приятелки, които обикновено за кураж водят със себе си.Така се е случвало, че с една такава приятелка ходихме няколко месеца и беше много яко.Отивай на тая среща, кво толкова го мислиш?К'вото стане.Може пък да се окаже някоя яка кака :D Успех :punk

Link to comment
Share on other sites

аз да не се хваля но вече съм навъртял цели 3 броики от чата.рискът да сгешиш е голям но слава богу досега късмета ми не ми е изневерявал.

а иначе един приятел казваше така когато отиваше веднъж на среща от чата:

-срещата е в 17,аз ще отида в 16,ще чакам до 18,ако не доиде до 19 в 20 си тръгвам!

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Както бях писал в една друга тема обикновено девойките от чата не са стока, но пък винаги (или поне при мен така се случваше) имат уникални приятелки, които обикновено за кураж водят със себе си.Така се е случвало, че с една такава приятелка ходихме няколко месеца и беше много яко.Отивай на тая среща, кво толкова го мислиш?К'вото стане.Може пък да се окаже някоя яка кака :D Успех :punk

Благодаря пич,ще послушам съвета ти и ще ида,макар да имам някои опасения.Ще мина с колата,и без това срещата ни е на спирка,пък ако е ламя,вообще няма да спирам.... :lol: :lol:

:punk

Link to comment
Share on other sites

Благодаря пич,ще послушам съвета ти и ще ида,макар да имам някои опасения.Ще мина с колата,и без това срещата ни е на спирка,пък ако е ламя,вообще няма да спирам.... :lol:  :lol:

:punk

 

:D предпочитам термина: Крокозъбел :bgrin:

 

Иначе моят експириънс.. ами чатим си яко.. после се виждаме и.. нещо се променя. Най-често тя губи интерес към мен. :angry: Лошото е че наскоро пак ми се случи.. :ghost

 

Затова братя.. не се занимавайте с глупости. Ако искате да разберете какво се случи с мен с една девойка от IRC:

http://aph3x.tk/ сваляте програмата Ralitsa CD Ripper ( посветена от мен за нея :) :love )

отивате на About, щракате върху зайчето и четете скритото послание. Грозна работа приятели... така че IRC SUX!!!

Link to comment
Share on other sites

Е, то е относително, а пък нищо не му пречи да иде, да види.Ако му хареса спира и отива при нея, а пък ако е алигатор (моето предпочитание за термин) продължава и толкоз ;) Нищо не губи, освен малкото изгорен бензин, де :D

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да ви кажа. Чатим точно веднъж. Разменяме телефони. Уговаряме среща. Пием по две бири. Чат-срещата се прехвърля в леглото й... нататък няма да коментирам...

Ха-ха...пич, дай си телефона, шти звънна :punk

Link to comment
Share on other sites

Tiq sreshti sa w липса..

Link to comment
Share on other sites

snejko разбирам недоверието ти, но ситуацията наистина беше такава. Друг въпрос е, че шанса да се получи нещо такова е едно към... поне трицифрено число.

И също така най-шашнатия от развитието на нещата се оказах аз :)))

Link to comment
Share on other sites

snejko разбирам недоверието ти, но ситуацията наистина беше такава. Друг въпрос е, че шанса да се получи нещо такова е едно към... поне трицифрено число.

И също така най-шашнатия от развитието на нещата се оказах аз :)))

Не бе, вярвам ти, жени всякакви, защо да не се възползваш, ама е странно де... аз бая срещи съм имала и нито веднъж не съм искала да направя нещо повече, най-много разни целувчици и сладки прегръдчици, ама секс....малко прекалено ми се вижда...сигурно съм закостеняла.

Link to comment
Share on other sites

Друг въпрос е, че шанса да се получи нещо такова е едно към... поне трицифрено число.

 

Пешо!!!Пешо!Къде забравяш мен и онуй къдравото овце( :love ),а? Или не сме ние живия пример,че понякога от срещите в чата се получава нещо смислено :)

Link to comment
Share on other sites

А сега е време да ви разкажа и за моя опит,вече,в твзи срещи.Значи срешнахме се,и момичето беше прилично,да не кажа даже хубаво.Заведох я на ресторант.М/у другото пропуснах да ви кажа,че съм женен.Седнахме ние,и кои мислите,че влиза след малко? :angry1 :angry1 :angry1 Една приятелка на жена ми с мъжъ си :wacko: :sick Много конфузна ситуация.Та се наложи да викам един мои приятел,уж тя е снего.И кои мислите,че намаза от цялата ситуация.......?Ами приятеля ми!!Да е жив и здрав,дето викат халал да му е :punk Нали ме спаси.Ама вече краи с тези експерименти.

Link to comment
Share on other sites

А сега е време да ви разкажа и за моя опит,вече,в твзи срещи.Значи срешнахме се,и момичето беше прилично,да не кажа даже хубаво.Заведох я на ресторант.М/у другото пропуснах да ви кажа,че съм женен.Седнахме ние,и кои мислите,че влиза след малко? :angry1  :angry1  :angry1 Една приятелка на жена ми с мъжъ си :wacko:  :sick Много конфузна ситуация.Та се наложи да викам един мои приятел,уж тя е снего.И кои мислите,че намаза от цялата ситуация.......?Ами приятеля ми!!Да е жив и здрав,дето викат халал да му е :punk Нали ме спаси.Ама вече краи с тези експерименти.

Еми наистина глупаво решение да излезнеш с нея.

 

Иначе вече над година и половина сме заедно със сегащната ми приятелка. С нея се запознахме в irc и 2 седмици по-късно излезнахме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...