Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

Е хубу де! Защо един път те да не дойдат да на свалят подяволите. Защо все ние (животните от мъжки пол) трябва да правим първата крачка, та след това втората, и така до края!

Писнало ми е от тея глупусти,:

"-Аз съм важна, недостъпна, няма да ти се дам" - и там подобните му работи!

Е пък еб--а ли му ма--та. Еи такива ги зарязвам и не им давам и миг внимание!

 

всеки с проблемите си. явно не можеш да им влияеш като хората :) . затва не искат сами да идват. това че ти си попаднал на такива бройки или че ти ги предразполагаш по такъв начин... не означава че всички са така. ти се надявай още на 24 годишни момичета дето си въртят задниците на баровете в дискотеките... пък те ще дойдат да те зарибяват. винаги в такива случай казвам... всеки с възможностите си. трябва да знаем до къде ни е границата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Може би защото ти си искрена в чата и за това го спомена.Но аз съм твърдо за грозноватите момичета.Не мисля, че са курви повечето от тях.Но само по себе си си личи човек как се е писал.То ника му го издава по един или друг начин.По-това как мислиш, какво обичаш, как изглеждаш и т.н.Ето да вземем ник : sexi_sladurana, че хем секси, хем сладурана.К'во ще си каже човек в действителност: Ейееее баси путк**а тая мой е яка дай да и драсна 5,10 реда.И кво пишат там оказва се че няма пик, и влиза от зала и каквоооооо.Това е тъпо бе хора курвенски му работи от една страна,някои мойе сега да не понаплюят.Ама от това по кофти номер няма.Хем е секси, хем е сладурана, хем влиза рядко ( от зала ), хем няма пик.Това на какво прилича според вас.Това си е измамата в чата.Аз съм си писал с едно момиче, което не ми беше пратило пик 6 месеца.ПО не знам какви причини вече не помня.И накрая какво от котенце, миличко, галабче, писе, пиленце и т.н. стана тя, че като ми прати ПИК се СТРЕСИРАХ :wacko: и после :sick .Та това си е измамата на чата.Както казах в предишният си пост.Ползвам го единствено и само за приятели.Събирам си ги в каналчето и да става купонче.И в прочем много малко хора влизат там, но пък лаф можеш да завържеш винаги.Не като в някой по-големи канали дето като влезнеш и не излезнеш 1 месец ще видиш само кой влиза, и кой излиза от него.Айде от мен имате ПРИЯТЕН ЧАТ...

Link to comment
Share on other sites

GoDZILa, аз тази снимка, където си я постнал, не можах да я отворя=> Чатовете били пълни с к*рви!Виж, с будалички може, но с к*рви. п.с. Защо ли споменавам точно искрен!? :P

Е добре де, ти сякаш не си чела и един пост от моя страна! Кога съм казал пък

"Чатовете били пълни с к*рви";

То, че ги има да! напримерно в сайт за запознанства направо валят такива предложения- ХА ХА!

За снимката я махнах, рано рано. Явано не съм искал да я гледат хората и да правят разни работи с нея, Това си беше за снощи в разгара на въпроса! Просто да дам пример!

В момента си пиша с няколко жени- 24 до 29 годишни, те са ми виждали снимките, но на някои аз не съм, по важно за мен е било винаги диалога!

Дали ще се разбирате, дали ще пишете като хората, дали изобщо се забавлявате с тези хора подяволите. Точно това се опитвах да кажа, Не може просто да влизаш в чата с мисълта да зарибяваш някои/я, пак може след това и да станело нещо? Това са илюзии, загуби на нерви, и време/ например всички с които съм се запознал, дори хората от чужбина те са ме намерили, аз не съм тръгнал да търся никои за да се запозная, с цел да не досаждам на хората. Някой ако му харесвам, ще ми пише едно писъмце, ще му отговоря и това е. И не говоря само за тъпото IRC, щото там пък влизам само когато ми звъннат по телефона, за да се съберем в някой канал!

Има много места за запознанства в нета.

Link to comment
Share on other sites

За снимката я махнах, рано рано. Явано не съм искал да я гледат хората и да правят разни работи с нея, Това си беше за снощи в разгара на въпроса! Просто да дам пример!

 

дай да я видим де. кво може да правим с една снимка на момиче?

Link to comment
Share on other sites

Az pak znam ot psihologiqta 4e tova sa hora (nqkoi ot tqh de)sa invalidi i drugi

takiva hora ,za tqh 4ata e einstveniq na4in da komunikirat s drugi hora bez d a badat otbqgvani za tvova 4e sa razli4ni ot nas

Аз пък имам приятел който е инвалид, не съм го виждал от годнина може и повече. Няколко думи- живее в малко градче, в момента е на 25, а му даваха да не живее повече от 18 годинини.

Всеки път когато го видя се опитвам да го зарадвам с нещо, да му вдигна самочувствието макар и малко, да му помогна с нещо. Може би съм идиот, ама поне го правя, и ми доставя удоволствие, и когато немога да помогна на човек (или той не ма разбира) направо се побърквам.

Че какво има лошо и те да пробват в чата- да се разведрят малко.

Още си спомям как веднъж пътувах в един град(не помня къде), но случката беше интересна. Красиво момиче с патерици ( с отрязън крак), вървеше със своя приятелка.! Това е много гадно ! Та тя беше на не повече от 16 години - ученичка. Целия и живот вече изглежда по друг начин, вече е изолирана, чрез тази слуичка от голяма част от хората и забавленията от живота.

Помислете си малко ве хора.

Няма за кво да псувате "Тоя/тая пък во прай тука да го е..." - А каде де е ?

И сега трябва да продължа в другата тема в wareza за "ДЕПРЕСИЯТА"

Link to comment
Share on other sites

Зарежете го тоя чат! Свястните хора които влизат там, влизат с цел да видят свой приятел и като го видят почват да си пишат с него, на всички останали - не отговатят. А останалите са от 12 до 15 годишни пикли и крокодили! Ако си търсите приятелка - най-хубавият и надеждният начин е очи в очи! Я на бар в училище, университета, квартала и т.н. Хем няма скрито покрито хем става по-бързо!

Преди и аз се занимавах с чат, но да пиша скриптове де :) Сега влизам само и динствено за един човек(една приятелка - не сме се запознали от чата), ако го няма - излизам. За всички останали "интернет приятели" - има MSN, ICQ така че IRC почти не ми трябва!

 

П.С. Интернет приятели - приятели, които имат интернет. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

W chata wlizam,kolkoto da si chatq s razni priqteli,s koito ne moga da se wijam koi znae kolko chesto,ponqkoga sym wutre samo kolkoto da si ubiwam wremeto ( i to w powecheto sluchai kato se zamislq mai e taka :D )..Inache predi 2 godini,kogato zapochnah da chatq ect imashe ASL PLS i nqkwi takiwa shitni,ama te otminaha w momenta ima edna komanda /ignore i wyrshi dosta dobra rabota..

Inache gadje ot chata-nqmala sym,imashe edin,s koito dosta dylgo si chatih,zaribqwki edno-drugo,i nakraia kato se widqhme se otkazahme,zashtoto beshe ochewadno,che ne e towa,za koeto se predstawqshe, i ot tam natatyka prosto sprqh da si chatq s takiwa nepoznati. Imam razni registracii v saitowe za zapoznatstva,no te sa napraweni prosto ei taka ot lubopitstwo..

Abe ne mislq,che mi ima neshto,wse oshte moga da si hwashtam priqtelite ot realniq swqt,a ne ot nqkakyw typ chat

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv vzimash chujdoto gadje bez da ti migne okoto stiga da e vazmojno.Izobshto ne triabva da ti puka.Az taka prava.Nikoi ne e sobstvenost na nikoi shtom se otnasia do gadjeta.Ama ti si preceniavash nai dobre de-vseki e razlichen :)

Е точно такива като теб да знаеш само колко бой са яли...

Link to comment
Share on other sites

абе срещат се и нормални момичета в чата.

аз съм имал гадже от чата, ходихме 4 месеца, ама сега не можем да се гледаме. ама тва можеби щото тя е няква такава странна.

а иначе всичко започна на майтап, тя беше поела всякаква инициатива. само тя ме викаше на кафе, тя се обаждаше, аз не исках да има нищо между нас. ама после си викам абе кво толкова и работата стана :) и тва беше най-странната приятелка която съм имал.

даже сега си чата с няколко момичета, които са много точни и много ме кефат, ама друго си е на живо. така че ставайте от комповете и навънка... :)

леле много говора. ай стига толкоз

Link to comment
Share on other sites

ami ...ima gi vsekakvi: ,umni, krasivi...grozni,glupavi,krivogledi,nahalni...

za da se predpazite ot takiva kato poslednite, mojete da popitate poznatiq vi (na vas pove4e ,za6toto az ne 4atq , a vie izglejdate zapoznati ) vypros : ima6 li pic?

i ako vi haresa na snimkata , moje ve4e da se vzimate i da jiveete mirno i 6tastlivo, pi6eiki si ve4er skobi4ki {} ...i da si se obi4kate virtualno

Link to comment
Share on other sites

ami ...ima gi vsekakvi: ,umni, krasivi...grozni,glupavi,krivogledi,nahalni...

za da se predpazite ot takiva kato poslednite, mojete da popitate poznatiq vi (na vas pove4e ,za6toto az ne 4atq , a vie izglejdate zapoznati ) vypros : ima6 li pic?

i ako vi haresa na snimkata , moje ve4e da se vzimate i da jiveete mirno i 6tastlivo, pi6eiki si ve4er skobi4ki {} ...i da si se obi4kate virtualno

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: na4i virtualna lubov :huh: :huh: :huh: :huh: prostotiq........ :huh: :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ta има ли хора, които се прибират в къщи с желание да пуснат, чата и да се похвалят на "виртуалния/та"(мразя я тая дума) си приятел/ка, как е минал денят му или просто да му се обадят, за да видят как е, какво ново при него?

малко не е по темата, но все пак е интересно?

На мен ми се е случвало.

Link to comment
Share on other sites

За близо четирите ми години във IRC съм понатрупал малко материал да разказвам някой ден на внучетата (lоl). Имал съм три връзки свързани IRC. Едната започнала в чата и като ми дойде въпросната госпожица на гости, се оказа, че е приблизително три пъти (тегло, обем) по-голяма от снимката която ми беше изпратила. (духаше страхотно). С една мацка (разведена с дете) се познавахме в IRC и малко след като се запознахме на живо в София се награбихме и... май не сме скъсали официално (то 'баси и връзката дето беше). А третия ми случай беше с една мадама, дето пак се познавахме от IRC и ми идва два пъти на гости и втория път нещата се развиха към... (леглото)...но... Пловдив - Варна, едно друго... така не става! А иначе си пасвахме страхотно, доста си я обичах, да си призная, но... не издържах и направих най-гадното - убих чувствата си :/

Не е вярно доста широко разпространеното мнение, че в IRC влизат само комплексари и идиоти. Има ги, разбира се, но не те са мнозинството, тях си ги има навсякъде. В чата има и много ценни хора, готини момичета, свясни пичове. Има доста хора от IRC, с които излизам съБИРАме се от време на време, играем мачове. И наистина има доста готини мадами в IRC. Но не е работа да си търсиш гадже там! IRC е за забавление, но доста хора започват да живеят online, IRC им става живота. Преживял съм такъв период - ужас е!

Та като заключение (:]) не си търсете гадже в IRC. Това е лично моя съвет. По-добре е по-дискотеките, по баровете... Е, и от IRC излизат готини връзки, но не разчитайте особено :))

 

____________________________

35. Имам навика да се оливам по форумите...

Link to comment
Share on other sites

В чата ги има всякакви, както и в реалния живот... Ама определено едва ли е най-подходящотото място да си търсиш гадже (макар че съм ходила с момче, с което се запознахме там). То в началото като че ли е зарибявка нови хора и т.н. обаче с времето писва и си чатиш само с приятели...поне при мене е така де...чат пат се явява някй по-интересен индивид дето да ме впечатли и да се заговоря с него...иначе тея асл плс пик и тн вече са ми втръснали...

Link to comment
Share on other sites

Abe koi e nqmal gadje ot irc, lichno za men sym minal prez vsichkite periodi prez zaribqvaneto celi 4 godini dokato bqh uchenik sled tova prez otrichaneto nikakvo vlizane 2 godini i sled tova normalno - 1-2 pyti v meseca

Predpochitam icq-to mnogo po-udobno e i kato tyrsish nqkogo samo mu pishesh imenceto.

Ta kato kazah za gadjetata vseki e imal pone edno, taka che trqbva da raznoobrazqvate chat pat s irc. Ne moje samo barove i diskoteki, a pyk i chat-a e malko po-romantichno taka da se kaje, ne znam pone za men e taka

Link to comment
Share on other sites

има и готини гаджета но според мен вече са рядкост и все повече и повече стават случаите на момичета пращащи пикове на момичета из интернет и после като ги хванеш в крачка и се чудат кво да обесняват (комплексарки прости)... но смятам че все още някаде там си има от ония готините момичета които не лъжат и не ги е срам да се покажат без значение ква ще е реакцията на момчето от другата страна

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ползвам чата за да се запознавам с готини хора.А ако ще става въпрос за гаджета трябва доста да се потруди човек.

Link to comment
Share on other sites

ami ne znam dali ima gotini gadjeta v 4ata , edno vreme ima6e , AZ bqh ot tqh :)

a be 4ata e 6antavo ne6to , nikoga ne sam vlizala tam da se zaribqvam , svaliqm ili ne6to podobno , oba4e

se okaza 4e tam namerih istinskata golqmata liubov i sme ve4e dalgo vreme zaedno :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...