Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

da vi kaja 4estno ot dosta vreme si 4atq s edno momi4e.po to4no samo s neq si 4arq de o mnogo mi dopada.oba4e se strahuvam 4e vsi4ko 6te se precaka kato se sre6tnem : :blink: nqkoi da dade savet ili da izkaje mnenie ?

 

Охххххххх... и аз съм в абсолютно същата ситуация... и аз съм много объркан

 

ПС : хора давайте мнения и предложения - ще помогнете на двама едновременно , а може и на повече... :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Ще споделя нещо интересно!

Регистрирал съм се в няколко сайта за запознанства! Един ден ми беше така тъпо, че го направих!

И до сега няма момиче- по скоро жена под 24 години да ми е писала!

Направо се побърках ! А дори на една трябваше да и пратя снимка на личната си карта за да се овери че не съм токлова дърд на колкото изглеждам.

Има си идобва страна - поне женките не са с детски акъл и става разговор с тях!

Това ми припомня младежките ми години когато се опитвах да съблазнявам младичките даскалки в тъпото даскало!

ХА ХА!<>?

Голяма порция смях за всички:)

 

 

Е няма ли някоя женка да каже нещо по въпроса?:(

Link to comment
Share on other sites

bahti suveti.Az trqqq zimam prari ot towa.6te zabogateq, maitap nqma.Dosata hora sa mi kazwali da stawam psiholog :D. I taka cobalt ako te kefi pi4kata vijte se(ama ima6 li i snimka?).Ni6to ne ti pre4i ako ne potrugne da ste si mnogo dobri priqteli.Moje sled towa nqkoga da se privurjite edin kum drug.Vse pak ne vinagi vun6niq vid igrae rolq.Slu4wa se da se vlubi6 v 4ovek koito ne e koi znae kwo.Ne si li zabelqzal - gotina madama s grozen pi4 - i se 4udi6 taq puk za kwo e s toq, ili obratno - gotin pi4 s nqkoq grozna, i pak se 4udi6 toq puk kwo namira v taq.I taka.Ima edna misul - towa koeto ne te ubiwa, te prawi po silen ;) blo0d_master towa se otnasq i za teb ;)

Link to comment
Share on other sites

@GoDZiLa това ,че са големи според мен не значи ,че може да са на толкова години и по акъл . Има момичета на по 15-6 дето са доста "по-напред" с нещата (като цяло ) отколкото споменатите от теб възрасти , и все пак ,ако искаш истинско момиче не мисля ,че именно чата е мястото ...

Link to comment
Share on other sites

ta kakwa e razlikata mejdu 4ata i towa da se vidi6 s nqkoi? ShitHappen - ne mu e mqstoto 4ata?Kakwa e razlikata mejdu horata koito hodqt na net i tezi koito kisnat cql den po kafetata.Iska6 da mi kaje6 4e tiq v neta padat ot druga planeta li?Q si predstavi nqkwa madama, gotina kato cqlo, vru6ta se ot porednoto kafe v tqh, i ima net (tati i prekaral da si otbiwa vremeto) i tq re6awa da vidi kwo ima v 4ata, nali nqkoi i razprawqt tam za twa 4udo.I ti popada6 na neq.I zna4i tq e ne e kato drugite i pada ot druga planeta taka li?ShitHappen nqma da e lo6o da pomisli6 nad vurposa! ;)

Link to comment
Share on other sites

ok .Drug vapros kam vsi4ki kolko ot vas sa si hva6tali gadjeta ot 4ata :confused

Аз вече казах, че имам двама приятели, които са се запознали в чата и са заедно вече 2 години. Така, че всичко е възможно на този свят :)

Link to comment
Share on other sites

diabolik

Съгласен съм с него, (например ако са по големи може да влизат в чата от работата си и т.н.). Абе ще кажа едно, хората влизат в чата за да си избият(или поне да се оттърсят) за малко от комплексите си. Или просто да пообщуват с приятели- в това няма нищо лошо.

Някакси чувствам че темата не се центрира върху въпроса за гаджетата от чата, а и ми става безинтересно без женско мнение.

Е все пак радвам се за хората които са си намерили половинка от чата.

Но съм сигурен(убеден), че определено са малко.

Поне като скъсате, няма да се виждате често. Няма да е поне като моя случай- да ме харесва, и аз нея, но просто с ме в една специалност и неискала да има нищо общо с мене, защото ... оф кво се обяснявам. Неудачник сам си и тва е.

Поне ставам за купидон:)

Link to comment
Share on other sites

ta kakwa e razlikata mejdu 4ata i towa da se vidi6 s nqkoi? ShitHappen - ne mu e mqstoto 4ata?Kakwa e razlikata mejdu horata koito hodqt na net i tezi koito kisnat cql den po kafetata.Iska6 da mi kaje6 4e tiq v neta padat ot druga planeta li?Q si predstavi nqkwa madama, gotina kato cqlo, vru6ta se ot porednoto kafe v tqh, i ima net (tati i prekaral da si otbiwa vremeto) i tq re6awa da vidi kwo ima v 4ata, nali nqkoi i razprawqt tam za twa 4udo.I ti popada6 na neq.I zna4i tq e ne e kato drugite i pada ot druga planeta taka li?ShitHappen nqma da e lo6o da pomisli6 nad vurposa! ;)

А ти си помисли какво съм писал в предните постове :) Нали няма да е лошо да четете не само 1 пост (тоя който ви харесва ) . Жив и здрав .

Link to comment
Share on other sites

ShitHappen pro4el sum ti drugite postove, twa nezna4i 4e kato si popadal na takiwa s gadjeta ili sa kurveta, nezna4i 4e i drugite popdat na takiwa.Puk i pak si ostawam s vpe4atlenieto, 4e se ot4aiva6 4e si imat gadje i tolkowa.Twa pre4i li da stane twoe gadje ako e gotina.S kwo oniq e po dobur ot teb.Misli6 mnogo povurhsnostno.Ili ti 4aka6 kusmeta s tiq svobodnite?Nali to4no zaetite za gotinite, ina4e e nqma trupkata ili pone ne e tolkowa golqma :D

Link to comment
Share on other sites

ShitHappen pro4el sum ti drugite postove, twa nezna4i 4e kato si popadal na takiwa s gadjeta ili sa kurveta, nezna4i 4e i drugite popdat na takiwa.Puk i pak si ostawam s vpe4atlenieto, 4e se ot4aiva6 4e si imat gadje i tolkowa.Twa pre4i li da stane twoe gadje ako e gotina.S kwo oniq e po dobur ot teb.Misli6 mnogo povurhsnostno.Ili ti 4aka6 kusmeta s tiq svobodnite?Nali to4no zaetite za gotinite, ina4e e nqma trupkata ili pone ne e tolkowa golqma :D

Ако въпросът ти е към мен , аз лично не чакам нищо опарих се преди година и нещо и явно още не ми е минало , пък и съм забелязал ,че от тогава съм станал доста необщителен с момичетата и доста студен . Гадже на друг не бих искал да взимам щото именно така се опарих . Пък и явно не съм срещнал подходящата ,че да се влюбя до уши , просто се занимавам с други работи и май така си ми е по-добре :) Съжелявам за офф топик-а , но понеже попита .

Жив и здрав .

Link to comment
Share on other sites

Ето една снимка на едно гадже от нета, с което се запознах преди седмица!

ftp://www.warez.ru/Pictures/GoDZILa/356294-1-a.jpg

Мислите ли че бих я приел на сериозно! Накой може да каже тоя е педал. Ама съм твърдо решил да не дигам толкова висока летва, и да не се самозаблуждавам ! :love

Само глупости може да ми доведе такова човече (дяволче) на главата.

Ако си търсите такова гадже от нета дълбоко сте сбъркали!

 

Дано никой да не я познава :)

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa twa ne e da diga6 letwata ve.Kato e gledam drugo se vdiga, ne letvi :P A ne6to prosto se podcenqwa6.6to smqta6 4e twa momi4e moje da e na drugi no ne i tvoe :rolleyes: I eto 4e ne samo grozni sa v 4ata.Sq kurvi ili ne vseki si ima interesi nali taka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако въпросът ти е към мен , аз лично не чакам нищо опарих се преди година и нещо и явно още не ми е минало , пък и съм забелязал ,че от тогава съм станал доста необщителен с момичетата и доста студен . Гадже на друг не бих искал да взимам щото именно така се опарих . Пък и явно не съм срещнал подходящата ,че да се влюбя до уши , просто се занимавам с други работи и май така си ми е по-добре :) Съжелявам за офф топик-а , но понеже попита .

Жив и здрав .

Naprotiv vzimash chujdoto gadje bez da ti migne okoto stiga da e vazmojno.Izobshto ne triabva da ti puka.Az taka prava.Nikoi ne e sobstvenost na nikoi shtom se otnasia do gadjeta.Ama ti si preceniavash nai dobre de-vseki e razlichen :) V chata ima i hubavi momicheta.

Link to comment
Share on other sites

Страмно, ако имаше толкова женски мнения колкото са мъжките по тая тема, може би след 20 години ще си търсим половинките си в нета? :blink:

Но поне се доказва, че малко са момиченцата, които успяват да се свъртят пред компютрите си дълго време. А от това малко колко ще си имат гаджета, и колко от тях няма да имат. А от тези нямащите - пък колко ли ще ви допаднат?

Е да има вероятности, но са малко, пък и да оставим божията воля, тя си знае работата B)

 

Животът е хубав, стига ти да го чувстваш такъв!

:love също

Link to comment
Share on other sites

ei GoDZiLa ne 4e mi e rabota no vse pak ako iska6 da me 4ue6.6tom si siguren 4e tq te haresva i 4e ti q haresva6...deisvai be 4ovek go go go.ne se otkazvai dai vsi4ko ot sebesi.i kasmet

Е хубу де! Защо един път те да не дойдат да на свалят подяволите. Защо все ние (животните от мъжки пол) трябва да правим първата крачка, та след това втората, и така до края!

Писнало ми е от тея глупусти,:

"-Аз съм важна, недостъпна, няма да ти се дам" - и там подобните му работи!

Е пък еб--а ли му ма--та. Еи такива ги зарязвам и не им давам и миг внимание!

 

Каде ще се унижавам и ще се прая на клоун, за няква си фуста, и да и вървя по свирката, тва няма да стане!

Всичко трябва да е на едно голямо равенство! :punk

Колко ми е идвало да заеба всичко и да отида при първата кърва(само съм си го мислил) Ами то ще ти спести и време и пари?

ХА ха!

Е написах много глупости ама има много вярно в тях!

Link to comment
Share on other sites

Ето една снимка на едно гадже от нета, с което се запознах преди седмица!

ftp://www.warez.ru/Pictures/GoDZILa/356294-1-a.jpg

Мислите ли че бих я приел на сериозно! Накой може да каже тоя е педал. Ама съм твърдо решил да не дигам толкова висока летва, и да не се самозаблуждавам !  :love

Само глупости може да ми доведе такова човече (дяволче) на главата.

Ако си търсите такова гадже от нета дълбоко сте сбъркали!

 

Дано никой да не я познава :)

 

Q kaji nick-a na tova devoi4e :D da q porazpitam malko(ako nqma6 ni6to protiv de ;) )Na men mnogo ne mi puka i ne se suobrazqvam koq s koi hodi, ako ne stava duma za moi priqteli de.Togava ve4e ne6tata stoqt po drug na4in :)

Link to comment
Share on other sites

ei GoDZiLa mi kakvo da ti kaja.po zakona na MARFI NIKOGA NI6TO NE STAVA PO LESNIQ NA4IN :laughing: a i 6tom ne si gotov da napravi6 tova za neq mojebi ne q obi4a6 istenski(ne kazvam 4e e lesno da go napravi6)moje bi i da ne q poznava6 dobre i da neznae6 kakvo pe4eli6 ili kakvo gubi6.zamisli se malko :confused vaprosa e ti kakvo iska6 i kakto znae6 ni6to ne idva darum ta i kakvo predlaga6.

Link to comment
Share on other sites

ei GoDZiLa mi kakvo da ti kaja.po zakona na MARFI NIKOGA NI6TO NE STAVA PO LESNIQ NA4IN :laughing:  a i 6tom ne si gotov da napravi6 tova za neq mojebi ne q obi4a6 istenski(ne kazvam 4e e lesno da go napravi6)moje bi i da ne q poznava6 dobre i da neznae6 kakvo pe4eli6 ili kakvo gubi6.zamisli se malko  :confused vaprosa e ti kakvo iska6 i kakto znae6 ni6to ne idva darum ta i kakvo predlaga6.

И все пак защо ние трябва да правим първата крачка(спокойно oт мен направих квото можах, по нататъка ще видя).

И все пак не сме 1800 година ве хора, кво да се заблуждаваме. Знаиш ли колко ще е готско момиче да те сваля?

Специално тая тема я засегнах с една пичка от София(много яка - има си приятел) Та къв и беше отговора:

"- Да ама е много гадно момче да ти откаже".

Ха, че на нас по-лесно ли ни е като момиче ни откаже?

:cry

Link to comment
Share on other sites

GoDZila,ме разби,"ще умра на 90 като педал сигурно",стига бе,лайф гоус он,няма се плашиш,аз си харесах една твоя колежка даже/като разглеждам на всички снимките !

 

 

 

velvet_underground Я кажи коя е?

хе хе

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...