Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

аве ора тфа е тъпо да си търсиш мацка в чата !

тфа си е жив ташак !

изобшо не знаеш дали те лъжи или не !

ама ся ако няма кфо да правите и да убиете време може да зарибиш някфа и да и каиш те чака някаде в дивия ;)

естествоне няма ти да одиш а тя нека си чека !

Link to comment
Share on other sites

аве ора тфа е тъпо да си търсиш мацка в чата !

тфа си е жив ташак !

изобшо не знаеш дали те лъжи или не !

ама ся ако няма кфо да правите и да убиете време може да зарибиш някфа и да и каиш те чака някаде в дивия ;)

естествоне няма ти да одиш а тя нека си чека !

 

 

после може би: (примерно)

nenasitnata_16_f: -Ти що не дойде?

sexy_pi4: А ТИ що не дойде?

 

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се уверих,че момичетата,които търсят запознанство с момче с цел "връзка" за под всякаква критика.....Къде по-добре си е да се запознаеш с нея tete-a-tete.....

Link to comment
Share on other sites

4ata e pomiina iama! :bgrin:

Интересно изказване. В чата влизам и аз, и GRIMJAUR, макар и той по-рядко вече. В IRC влиза и BlackWinterDay, все хора, за които мога да гарантирам, че са много ценни индивиди! Можеш да ги разпиташ за lebeda, за amorpheus, за Art_Of_Metal, който е един от най-добрите ми приятели, с когото се познаваме от преди да си чувал за туй животно, интернет. И може би искаш да кажеш, че всички те са лайна или боклуци, понеже прекарват, или са прекарвали много време в IRC. Чувствам последното ти изказване като лична обида. И ако аз си правех такива прибързани изводи, сигурно бих могъл да кажа, че форумите са помийна яма, защото влизат разбирачи като теб в тях?

А може би причината да кажеш нещо такова е, че не си успял да си намериш гадже в чата, въпреки дълото търсене :P

Link to comment
Share on other sites

А може би причината да кажеш нещо такова е, че не си успял да си намериш гадже в чата, въпреки дълото търсене :P

 

То и аз бях намразил чата по същата причина известно време.. ама сега пак съм там, поне заради приятелите от .. живия живот. :) Те останалите .. да си влизат в #plovdiv i #bulgaria.. пък дано да им се случи нещо хубаво.. ама едва ли :D

Link to comment
Share on other sites

Ами то е ясно,че голяма чат от хубавите момичета няма да си търсят гадже от чата,по простата причина,че сигурно са заобиколени от момчета и не им трбва някакъв чат....Правете си сами изводите....

Link to comment
Share on other sites

в 4ата има и мнооо хубави моми4ета ама са рядкост .. .. само с познати 4атиммм ина4е такива асл плс // са бахти глупостите !! :D

Link to comment
Share on other sites

Ами то е ясно,че голяма чат от хубавите момичета няма да си търсят гадже от чата,по простата причина,че сигурно са заобиколени от момчета и не им трбва някакъв чат....Правете си сами изводите....

Що бе не е задължтелно. Тя като еоградена от хубави момчета кво пречи да избере мен ? Тва, че съм се запознал с нея в чата, а не на опашка в книжарницата, или на автобуснта спирка ми смалява шансовете така ли ? Както съм казвал нямат значение другите момчета-само аз :P

Link to comment
Share on other sites

тази тема я следя откакто я започнахте. преди моето мнение за чата беше ужасно. само идиоти, които си търсят нещо за ебане, педали мазни, малки кучки, които само се отварят, глупави разкази за секс, абе бълвоч. влизам си в два канала, където са моите приятели. обсъждаме си нещо, уговаряме се за изллизане и подобно. но от скоро има едно девойче, което страшно ми допада - супер говедо като мен. слуша и разбира музиката, която ми харесва, ходи по същияте заведение, има същото мислене като мен. И е красива, копеле :P .единствената разлика е, че е тревоман, а аз алкохолик. дори се оказа, че нейната най-добра приятелка е бившогадже на моя най-добър другар :) та съм супер доволен и щастлив в този чат. разбирам, че това девойче е някакво супер изключение. аз не съм я търсе, всичко стана случайно. но тя е доказателство, че има и добри попадение. дано си намерите нещо подобно :)

Link to comment
Share on other sites

За такива от чата не ми говорете, още не мога да се отърва от 2-3! Момичета от другия край на Б-я са искали да исват до Пловдив заради това, че са се зарибили. 4 телефонни номера смених.....абе, за такива не ми говорете :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами то е ясно,че голяма чат от хубавите момичета няма да си търсят гадже от чата,по простата причина,че сигурно са заобиколени от момчета и не им трбва някакъв чат....Правете си сами изводите....

 

Ами аз съм на същото мнение.Те яките пички обикалят по баровете с гаджетата си.Къв ще го дърват в тъпия чат.

 

#plovdiv i #bulgaria gaje nqma da vidish ama inviteri ....sha ti se :sick:

 

Мдам и аз викам можеш да си хванеш инвайтър за гадже.Колкото хубаво момиче.

 

awe gadjeta ot 4ata ot ulicata vse edno e.............ako se haresvate nqma zna4enie ot kude e

 

Не е така от улицата имат живот.Поне някакъв.А тези дето киснат само в чата некви комплексирани мадами.Дето да те е страх да ги погледнеш Сашо !!!

 

 

в 4ата има и мнооо хубави моми4ета ама са рядкост .. .. само с познати 4атиммм ина4е такива асл плс // са бахти глупостите !! :D

 

За познати те си прав.Праиш си каналче каниш ги там.И знаеш, че те са там и си пишете.А дали сега приятелите ти са хубави или грозни това не е от значение.Защотото са ти приятели !!!

 

За такива от чата не ми говорете, още не мога да се отърва от 2-3! Момичета от другия край на Б-я са искали да исват до Пловдив заради това, че са се зарибили. 4 телефонни номера смених.....абе, за такива не ми говорете  :wacko:

 

И аз съм така в момента.Ама понеже сърце не ми дава да ignor и продалжавам да си пишя с някой такива.Ама гледам тела да не си давам макар, че доста хора ми го знаят.Даже във форума сам си го сложил.Но то е за друго.Не за зарибяване....

 

Ами толкова от мен по темата.В чата има изобилие от комплексирани създания от женски пол.Пък и от мъжки.Мразя да виждам на prv: asl pls... В чата пиша само с приятели и т'фа си е.

Link to comment
Share on other sites

spored men ima i takiva koito lujat i takiva koito ne lujat polzvam si 4ata redovno daje prekaleno redovno no ne znam to si e spored zavisi i ot 4oveka i ot haraktera a puk ima estestveno i nqkoi pedofil deto samo 4aka da mu kaje6 4e isakte da se vidite i ...... :devil :hump:

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, защо не цитира мен, Nevita или PSYCHOSIS? взимаш само едната страна на въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Абе, както улучиш, това е. При малко повече късмет и точната зарибявка, ще попаднеш на красиво непипано момиче, което не излиза, защото се е отчаяло от Бруталностите на външния свят! Ейй, ама как го казах само :P Всъщност, това май е моята скромна мечта, или поне така си мисля. Абе, чата си е зарибявка, ама внимавайте със зарибявките на чатарките, защото повечето се вързват прекалено лесно, а после - няма отърване! Това е от мен, ай! B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...