Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

А тези дето киснат само в чата некви комплексирани мадами
В чата има изобилие от комплексирани създания от женски пол.

 

Mиленчо, не са само от женски пол, типове комплексирани също има, и то колкото искаш.

Между другото тая дума 'компклесари' вече е изтъркана. Дай нещо друго.

Мислиш ли, че има човек, който да няма комплекси? Щото аз не. Всеки си има такива, а вече къде ги избива е друг въпрос.

Колкото има комплексирани мутки в чата, толкова ги има и на вънка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply
Mиленчо, не са само от женски пол, типове комплексирани също има, и то колкото искаш.

Между другото тая дума 'компклесари' вече е изтъркана. Дай нещо друго.

Мислиш ли, че има човек, който да няма комплекси? Щото аз не. Всеки си има такива, а вече къде ги избива е друг въпрос.

Колкото има комплексирани мутки в чата, толкова ги има и на вънка.

a q mi kaji kato si tolkos pe4ena sinonim na kompleksar.

ina4e za drugoto i az sam saglasen.

ama lo6o nqma we . to 4ata e mqsto kadeto seki da se predstavi za tova koeto iska da e.ili pone v na4aloto e taka.

Link to comment
Share on other sites

a q mi kaji kato si tolkos pe4ena sinonim na kompleksar.

ina4e za drugoto i az sam saglasen.

ama lo6o nqma we . to 4ata e mqsto kadeto seki da se predstavi za tova koeto iska da e.ili pone v na4aloto e taka.

Честно казано аз синоними на думата комплексар не знам :D

И да ти кажа ли що?

Щото слабо ме бъркат останалите... Кой бил крив, кой бил тъп, кой имал комплекси и ги избивал в чата, кой бил нещо съвсем друго изобщо да ти кажа не 'слабо', ами хич не ме интересува кви ги има в чата... :D

Link to comment
Share on other sites

Честно казано аз синоними на думата комплексар не знам

И да ти кажа ли що?

Щото слабо ме бъркат останалите... Кой бил крив, кой бил тъп, кой имал комплекси и ги избивал в чата, кой бил нещо съвсем друго изобщо да ти кажа не 'слабо', ами хич не ме интересува кви ги има в чата...

Pechenata, я ми кажи, ама честно, ти излизала ли си на среща от чата и, ако да - какви са били резултатите. Аз се съмнявам, че просто не си извадила голям късмет и затова сега редиш чата като цяло. Ако съм орав, поне донякъде май излизаш малко недопечена, не мислиш ли? :inqn [peace]

Link to comment
Share on other sites

Аз лично срещнах любовта на живота си в чата....и тя никак не изглежда зле. Понякога просто човек се чувства самотен и влиза в чата, за да си поговори неангажиращо с някого. Това не означава непреманно, че зад монитора стоят само грозофили, на които никой не им обръща внимание в реалния живот. Просто възможността, която ти предоставя чата да бъдеш анонимен /т.е. да бъдеш всеки, който си пожелаеш/, предполага да се представиш за нещо повече от това, което си. Предвид, че отсрещният човек не те познава ти дава възможността да се представиш точно в такава роля, която винаги подсъзнатилно си искал да играеш, но никога не ти е стискало и именно по този начин да впечатлиш отсрещния човек. Това не е точно лъжа. Просто момичето те запознава със себе си, но не с това което е, а с онази, която би искала да бъде.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано аз синоними на думата комплексар не знам

И да ти кажа ли що?

Щото слабо ме бъркат останалите... Кой бил крив, кой бил тъп, кой имал комплекси и ги избивал в чата, кой бил нещо съвсем друго изобщо да ти кажа не 'слабо', ами хич не ме интересува кви ги има в чата...

Pechenata, я ми кажи, ама честно, ти излизала ли си на среща от чата и, ако да - какви са били резултатите. Аз се съмнявам, че просто не си извадила голям късмет и затова сега редиш чата като цяло. Ако съм орав, поне донякъде май излизаш малко недопечена, не мислиш ли?  :inqn  [peace]

хах :>

Ми не си прав да ти кажа, излизала съм на срещи от чата, не с няква цел, а просто щото винаги се е случвалото така, че няма какво да правя. Демек да си запълня времето. И напротив, не бях разочарована от срещите- даже много се радвам, че съм попадала винаги на готини хора, обаче просто за мен тва не е начина да си търся гаджета. Предпочитам да се запознавам с бъдещите си гаджета в реалността, а не да седя пред монитора да изпращам на някой си там някакви снимки, да си говориме сума ти време някви простотии и като се видим я, се харесаме,я не.

Ся схващаш ли ми мисълта?

Винаги има изключения, винаги има някви тъпаци, дето висят нон-стоп в чата, и в момента се срещам за супер много чатъри, дето наистина са комплексирани...

Ама както казах изобщо не ме интересуват, щото аз приятел си имам от сума ти време, и съм си доволна от връзката.. И дори и да не съм-чата е последното място, от което ще я разнообразявам. Има клубове, има дискотеки, има кафета, има случайни запознатства и т.н.

Айде, peace ;)

Не съм разочарована, тва кво означава, че не съм и Nedopechena? :D

Link to comment
Share on other sites

awe spored men sa super zle gajetata ot 4ata-i to ne za drugo mi 6ot 90% sa bqsni teenageri deto drugo osven da kibi4at pred kompa ne praat :ph34r:

ostanalite sa nqkvi 4i4ovci sas smenena samoli4nost i vuzrast turse6ti si to4no takia 13-14 god,deto se prestaat za 16-7 god.

awe s 2 dumi,sqkvi 4atove gi polzvam za komunikaciq s poznatite mi,a ne da si tursa takia,6oto .........ne se polu4aa(ne govora za izklu4eniqta) B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...