Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply
spored vas imali gotini gadjeta v 4ata ili vsi4ki lyjat i pra6tat snimkite primerno na rodnini ili prosto iztegleni ot nqkade :confused  :confused

Има и то доста. Ама ако плануваш да зарибяваш няква от там е голяма глупост. Повечето си имат гаджета. Няма кво да се заблуждаваш.

Но пък става диалог с тях. Нема нищо лошо!

:)

Аз мога цял ден да блъскам глупости на клавиатурата. Но това живот ли е?

Вчера обсъждахме темата за жените с един мой познат.

Кво каза той:

"-Аз само за курви само мисля! Остай ма намира! "

каза си истината човека-аз го оставих.И не се самозаблуждава човека. Дано повечето хора знаят кво искат!

Много любов през новата година ви пожелавам:)

Link to comment
Share on other sites

А бе честно казано и диалог не става доста често . Лично аз влизам в 3 канала (които са си малки и пълни само с приятели ) . В големи такива да влизам и да "зарибявам" хах мани тая работа . Поне аз съм си изградил една такава логика : Хубави ( колкото и малко да са ги има тук-там ) или са курвета или си имат гаджета ( по 2-3 ) , грозните и дребните ( доста по-голям процент ) трябва да се избягват :D . Който иска да спори с мен да го направи няма проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък познавам хора, които са се запознали именно от чата и сега са заедно вече втора година. Но това си е рядкост. Примерът обаче доказва, че не е невъзможно да срещнеш човекът за теб именно в чата. Аз също имам един мнооого добър приятел, с който се запознахме в чата. Познаваме се вече 3 години и повече, излизаме на кафе, когато той си е в България ( учи в Германия), но не сме били никога гаджета де. :D Така че според мен има горини хора или гаджета в чата стига да попаднеш на тях и да си паснете.

Link to comment
Share on other sites

А бе честно казано и диалог не става доста често . Лично аз влизам в 3 канала (които са си малки и пълни само с приятели ) . В големи такива да влизам и да "зарибявам" хах мани тая работа . Поне аз съм си изградил една такава  логика : Хубави ( колкото и малко да са ги има тук-там ) или са курвета или си имат гаджета ( по 2-3 ) , грозните и дребните ( доста по-голям процент ) трябва да се избягват :D . Който иска да спори с мен да го направи няма проблем :)

E накрая кои останаха за тебе?

Link to comment
Share on other sites

Естествено че има как да няма, наи малкото като събереш повечко жени на едно място все ще има по някоя хубава :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ima gotini razbira se ama sa mnogo malko .... az kakto ShitHappen si vlizam v podbrani kanal4eta s priqteli i napravo davam ignore na takiva s nickove ot sorta

sexy_girl .... ii koito mi pishat "hi ... kak si ... asl pls ...." tova napravo me vbesqva... ta ... ima gi gotini i to4ni ama sa rqdkost......... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

blo0d_master i men tiq me draznqt, a o6te pove4e 4e nika mi e Pld_18_m i pove4eto me pitat asl? naprawo mi izbiwat bu6onite :angry: .Ina4e ima gotini momi4eta.Znam go ot li4en opit.Pove4eto sa tupi i grozni, no ima i dosta gotini koito se zaribqwat po 4ata. :wub:

Link to comment
Share on other sites

E накрая кои останаха за тебе?

От чата ли .. хмм само тези с които ме е запознал общ приятел или пък съм се се запознал предварително /q ник-а и и си говора с нея .. не "hi asl бла бла ".. Честно казано хич не разчитам на това да си намеря приятелка в IRC

Link to comment
Share on other sites

blo0d_master i men tiq me draznqt, a o6te pove4e 4e nika mi e Pld_18_m i pove4eto me pitat  asl? naprawo mi izbiwat bu6onite :angry: .Ina4e ima gotini momi4eta.Znam go ot li4en opit.Pove4eto sa tupi i grozni, no ima i dosta gotini koito se zaribqwat po 4ata. :wub:

Според мене в чата не трябва да търсиш секси маце или не?

Просто трябва да се забавляваш с човека отпреде. Няма кво да ги псувам за тва че са грозни или не. Просто отпускаш се и си губиш времето. А ако искаш жена - е курви колкото си щеш, само им провери цените, щото са доста солидни доколкото знам!

:)

Пример аз си чатя с една от турция и един пич от сащ- с цел да науча малко английския!

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa maina kurvi v 4ata kolkoto iska6, za kwo da dawam pari za "profesionalistki" .Ako twa tursi6 de.Puk i kato 4ati6 dulgo ve4e stawa sku4no piswa i taka.Puk po nqkoi put ti se iska da ide6 na kafence s nqkoq kudeto vurvi razgovora.Ama nadali na jivo 6te vurvi tolkowa dobre razgovora, ako ne ti haresa na vun6ten vid.Tui 4e ima i smisul malko da podbira6, a ne samo laf mohabet

Link to comment
Share on other sites

Според мене в чата не трябва да търсиш секси маце или не?

Просто трябва да се забавляваш с човека отпреде. Ням кво да ги псувам за тва че са грозни или не. Просто отпускаш се и си губиш времето. А ако искаш жена - е курви колкото си щеш, само им провери цените, щото са доста солидни доколкото знам!

:)

Пример аз си чатя с една от турция и един пич от сащ- с цел да науча малко английския!

 

ако имам ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ що да не си чатя с някоя ?? да ве , ама рядко става това забавление с непознати :) за курвите сякви цени има зависи от каде ги търсиш и за къде ти трябват! то и аз си чатя с англичани , индийци , американци и въобще от целия свят ама не по IRC ... :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa maina kurvi v 4ata kolkoto iska6, za kwo da dawam pari za "profesionalistki" .Ako twa tursi6 de.Puk i kato 4ati6 dulgo ve4e stawa sku4no piswa i taka.Puk po nqkoi put ti se iska da ide6 na kafence s nqkoq kudeto vurvi razgovora.Ama nadali na jivo 6te vurvi tolkowa dobre razgovora, ako ne ti haresa na vun6ten vid.Tui 4e ima i smisul malko da podbira6, a ne samo laf mohabet

Абе аз на последак взех да съм толерантен към хората. Преди време за една шега за моя сметка щях да се хвърля на бой. Но сега е друго. Не трябва да ти пука, или да мислиш въй тая колко е грозна, ся щеше да бъде по яко ако беше няква пичка и да я хвана за газа. АКо е така, здравата се нуждаеш от секс.

А ако не мислиш за това че е тъпа, а просто гледаш да си направите купонче и да приказвате глупости, тогава е много по яко.

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa - eeeee dobre toleranten.Abe ti priqteli nqma6 li si za kafe i za kupon4eta, 4e 6te sedi6 v 4ata.Ne e li pove4e ideqta da zabie6 nqkoe mace.Nikoi ne e kazal da e hwa6ta6 za guza.Ima mnogo gotini momi4eta s koito moje da ima6 mnogo dobra vruzka, kwo ot twa 4e si se zapoznal v 4ata.Puk za twa kakto vika blo0d_master ako ima6 vreme za gubene 4at stawa sus vsi4ki bez da podbira6 ;) A i GoDZiLa ne ti govorq kurvi da obijdam momi4etata v 4ata, kazwam go 6toto imam priqteli kudeto si namirat momi4eta v 4ata za po edna ve4er.Ogovarqt se da praat sex i gotovo.I ako towa ne sa kurvi poprawi me ;)

Link to comment
Share on other sites

А ве стана така, че с моята точно в чата се запознахме и никак не изглежда зле да ви кажа, но все пак то стана случайно .. тя ме атакува с asl и аз не можах да й устоя :D Пишеше такива сладки думи, накрая се оказа наистина голяма сладурана. Но тфа е все пак преди година и половна, сега и аз като почето стари юзери на IRC, влизам си само в моя канал и в канала на още двама трима приятели, много малко хора сме, обаче пък всички сме се виждали, знаем се, дет се вика говорим си 10 човека едновременно, но всеки знае за какво става въпрос и не гледа кат трактор.

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa - eeeee dobre toleranten.Abe ti priqteli nqma6 li si za kafe i za kupon4eta, 4e 6te sedi6 v 4ata.Ne e li pove4e ideqta da zabie6 nqkoe mace.Nikoi ne e kazal da e hwa6ta6 za guza.Ima mnogo gotini momi4eta s koito moje da ima6 mnogo dobra vruzka, kwo ot twa 4e si se zapoznal v 4ata.Puk za twa kakto vika blo0d_master ako ima6 vreme za gubene 4at stawa sus vsi4ki bez da podbira6 ;)

Абе хубу! Аз да си призная в любовта хич не ми върви. Но пък за сметка на това хората ме уважават, и знаят че няма да им откажа помощ.

за това и имам много приятелки дето сме си само приятели.

Последния ми опит беше направо разцепващ (няма да го споделям), ама просто във всичко друго може да ми върви но в любовта както ми е тръгнало, ще си умра на 90 кат педал сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Аве незнам ф ирс е секано...да си намериш гадже от чата..пойчето както и по-нагоре е казано са тъпи и грозни и само асл плийс млийс аве шит...рядко можеш да попаднеш на точни пички.. :)

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa maina ne se ot4aivai, ne samo na teb ne ti vurvi.Da ne misli6 4e az sum kitka za mirisane.Sus sram i pritesnenie za nikude ne se vurvi.Ako misli6 mnogo ni6to ne se polu4awa.Filosofiqta e prosto.Puk i ako si towa na snimkata i ot towa koeto razprava6 , nemoje da ne te hareswat madamite.Az kato razbrah koq ot moito daskalo me hareswai 6tqh da padna.A na vsi4ki mom4eta im tekat ligite po taq :D

Link to comment
Share on other sites

Има готини гаджета в чата,но са малко пък и аз не разчитам на чат-а да си намеря гадже просто си правя мохабет с хорица от компанията ми и с други приятели.

Link to comment
Share on other sites

Абе хубу! Аз да си призная в любовта GoDZiLa maina ne se ot4aivai, ne samo na teb ne ti vurvi.Da ne misli6 4e az sum kitka za mirisane.Sus sram i pritesnenie za nikude ne se vurvi.Ako misli6 mnogo ni6to ne se polu4awa.Filosofiqta e prosto.Puk i ako si towa na snimkata i ot towa koeto razprava6 , nemoje da ne te hareswat madamite.Az kato razbrah koq ot moito daskalo me hareswai 6tqh da padna.A na vsi4ki mom4eta im tekat ligite po taq

 

10x diabolik

 

НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДА

Link to comment
Share on other sites

da vi kaja 4estno ot dosta vreme si 4atq s edno momi4e.po to4no samo s neq si 4arq de o mnogo mi dopada.oba4e se strahuvam 4e vsi4ko 6te se precaka kato se sre6tnem : :blink: nqkoi da dade savet ili da izkaje mnenie ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...