Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

Как да са?Голяам чат от тези,които търсят да се запознаят с тях с цел връзка са под жсякакжа критика.Затова в мирката си чатя само с познати.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply
Pechenata , zashto puk da ne namerish tam tova koeto tyrsish, ne kazvam 4e trqbva da se raz4ita na tova, vseki 4ovek si ima ka4estva s koito moje da vpe4atlqva ne samo v 4ata sas umni prikazki i snimki, na neizvestni modeli, no az naprimen dosta ot svobodnoto si vreme prekarvam v 4ata, v smisal asal svobodnoto , naprimer kogato sam se naql kato za posledno i ne moga da mrudna ot stola  :P , i se pak smqtam 4e sam hubav (pone taka kazvat), umen sam, daje sam i zabaven  :wub: i nqmam nishto naprotiv da namerq tova koeto tyrsq imenno tam...nito e sramno nito shantavo , nali taka :), si4ki sme hora , makar da vlizame v 4ata po razli4ni pri4ini...tolkova ot men, 4e mi se doqde  :woot

Добре де, ти си хубав,умен и забавен. А защо си мислиш, че точно в чата можеш да намериш някоя като теб? Като ходя в залата до нас и се отчайвам като гледам кви 'мацки' влизат по тоя чат, може съвсем спокойно да ти умре кончето. Некви малки, глупави, грозни и т.н. И за кво влизат в тоя чат и те не знаят..

Иначе аз не мисля, че втори път ще се захвана с връзка от IRC, щото е пълно с интриганти и се говореше тогава какво ли не..

Просто ми е много по-интересно да седна някъде в някъв клуб да си набележа мишена и да разчитам на импровизацията, а не на някви заучени фразички 'Hi, ASL PLS, imash li pic, aide da piem kafe' отиваш да пиеш и кафе и гледаш някакъв льольо дето в чата се спуква да ми приказва глупости от всякакво естество, а на живо две приказки на кръст не може да ми каже.

Тъй че да обобщя предпочитам на живо, поне няма да си губиме времето с пича да си искаме снимки, и ако ще става нещо, може да стане веднага, а не да чакам известно време,за да опозная чатъра...

Link to comment
Share on other sites

Не предполагах, че може да ми се случи и на мен да си харесам момиче от чата.

.... Тук щях да напиша хиляди работи които ме вълнуват и ме карат да страдам, но реших в последствие да ги избегна. Може би защото съм прекалено искрен всички момичета бягат от мен. Незнам. Но като гледам ще си продължа с тезата по горе: "Неудачник съм и ще умра като педал на 90години/ Ако не се гръмна преди това"

 

Просто не мога да повярвам, че всичко просто така ще свърши

Link to comment
Share on other sites

mi brato ne se pravi na kompetenten pravi se na oligo i kato i ma kupon ili ne6to ot sorta ti trqqq da si toq deto pravi djuroto v kompaniqta az i edin pi4 pravim to4no tak i za tva imame super mnogo priqteli i nai vajnoto ne trqqq da te e strah kvo 6te prikazva6 da ne ti puka

 

 

a za pi4kite prosto se pravi na po glupav

Link to comment
Share on other sites

Не предполагах, че може да ми се случи и на мен да си харесам момиче от чата.

.... Тук щях да напиша хиляди работи които ме вълниват и ме карат да страдам, но реших в последствие да ги избегна. Може би защото съм прекалено искрен всички момичета бягат от мен. Незнам. Но като гледам ще си продължа с тезата по горе: "Неудачник съм и ще умра като педал на 90години/ Ако не се гръмна преди това"

"I'm a loser, baby. So why don't you kill me?" - BECK

весела песничка. Споко, годзи, не се стягай. всичко се връща (нещо ме е избило на песни) по един или друг начин. а пък представи си кво ще ти е кофти пък на теб да те обича някоя, която ти не можеш да обикнеш. по-весело ли ще ти е да търсищ начини да й го кажеш без да й смачкаш самочувствието? А до 90те години има още доста време. Все пак тва са само първите 90, ами вторите кво ще правиш?

 

онтопик: ще взема, мааму стара, да повися повечко в чата. да ги видя тез 12-13 годишни пикли докъде могат да стигнат. и досега никога не съм започвал разговор с "hi, asl, pic?" ама щом казвате, че тактиката е успешна, нищо не пречи да я пробвам.

Link to comment
Share on other sites

кофти пък на теб да те обича някоя, която ти не можеш да обикнеш.

Е да така е, но поне искам да ми се каже в очите това което мисли, не за друго. Защото продължавам да се заблуждавам, че свичко може да се промени

 

Edit: Кво пък, взема да стана женомразец?

Link to comment
Share on other sites

отиваш да пиеш и кафе и гледаш някакъв льольо дето в чата се спуква да ми приказва глупости от всякакво естество, а на живо две приказки на кръст не може да ми каже.

Тъй че да обобщя предпочитам на живо

 

Има ги и същите момичета! излизаме с мисълта , че ще се опознаем по-добре .... (пък може и нещо повече.. :rolleyes: ) .

В чата и те много Печени го дават и ми развиват всякви теми , ама като се видим от печени стават Спечени

Link to comment
Share on other sites

Mislq che ne samo chata e edinstveniq nachin chovek da zavarzva kontakti, v nachaloto kogato bqh adski zapalen i chatih kato nenormalen si pravih razni sreshti4ki, hodil sam do varna burgas pazardjik i t.n. :) no uvi vsi4ko e do vreme . Sega veche sam na vazrast B) i ne mi se zanimava s takiva neshta...Kazvam go ot li4en opit, moqt savet e Ne se Zombiraite pred PC-to :punk :punk :punk !

Link to comment
Share on other sites

--> GoDZiLa не провесвай нос. Болката винаги я има. Само не се отчайвай :) Щастието все някой ден ще дойде.

Има ги и същите момичета! излизаме с мисълта , че ще се опознаем по-добре .... (пък може и нещо повече..  ) .

В чата и те много Печени го дават и ми развиват всякви теми , ама като се видим от печени стават Спечени

Извинявам се, че го правя, имах намерение да си затрая по тази тема, но Мастъре, все пак ти си човека, който каза това и това. Добре си спомням как ме разсмиваше до сълзи с плоските си заплахи. И защо - защото те баннах за flood :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз не мисля, че втори път ще се захвана с връзка от IRC, щото е пълно с интриганти и се говореше тогава какво ли не..

 

 

Ахъм,съгласен.Моята връзка продължава вече 2 години,става все по-сериозна,пък с девойката се запознахме в чата.Има и свестни пичове и девойки,ама има и такива :sick ( точно в момента срещу мен е седнала една редовна пикла на 12 години,която всеки път ме вика да и включа мирката,когато я close-не по погрешка,но иначе в чата е "първа пушка").

Иначе всеки по-горе е казал по малко истина.Де да знам,Пешо(The`Scorpion) го знам от бая време,при това не от чата.Собствения ми ник е вече на около 6 години,но никой няма да ме убеди,че баталите които се правят на много големи и знаещи,и красиви ,и надарени и пр. някога ще намалеят :)

 

(А как съм учил,а как знам,а как подтискам тези,които не знаят)

 

Опа,на тая пикла,нещо и сбъгна мирката :) Отивам да я оправям

Link to comment
Share on other sites

Хе, хе вие пък кво очаквате. Естествено че хората са различни на живо. Штото когато не виждаш човека отсреща е много по-лесно, можеш да си говориш глупости без проблем, докато иначе писъстват дори дребни фактори като свършил ми е body spray-я или спал съм на криво явно. :)

Тва съм го нищил с едно момиче-що човек е различен и стигнах до извода, че средата опрделя държанието. Аз примерно вкъщи мога да си позволя да тряскам вратите и да викам, но навън се държа супер спокойно. Аз лично също предпочитам реалния котакт най-малкото в irc не можеш да видиш усмивката или блясъка в очите на другия.

Link to comment
Share on other sites

ДОри вече не искам да влизам в ICQ и да го гледам тоя шибан компютър!

АБе кво им става на всички жени? Решили, че ще ги зарежа, затова да ме зарязват те първи ли! Накрая ще им тегля една майна на всичките да видя тогава ! Дори няма да ги слушам! :woot

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN  Публикувано на , 13:48 PM

  --> GoDZiLa не провесвай нос. Болката винаги я има. Само не се отчайвай xmas.gif Щастието все някой ден ще дойде.

QUOTE(blo0d_master)

Има ги и същите момичета! излизаме с мисълта , че ще се опознаем по-добре .... (пък може и нещо повече..  ) .

В чата и те много Печени го дават и ми развиват всякви теми , ама като се видим от печени стават Спечени

 

Извинявам се, че го правя, имах намерение да си затрая по тази тема, но Мастъре, все пак ти си човека, който каза това и това. Добре си спомням как ме разсмиваше до сълзи с плоските си заплахи. И защо - защото те баннах за flood

 

офтопик-хахахаха ей ,не се бях смял отдавна така на такива заплахи,малии ти си роден за телефонен тероряга ве пич! :punk

Link to comment
Share on other sites

a be ne vsi4ki sa spekani kato gi vidi6 na jivo

pone moga da kaja za sebe si 4e predi visqh mnog v irc i kato izlezna s nqkoi ot tam ne se spi4am , ili puk si mal4a ako vidq 4e sam izleznala s nqkoi otratitelen maloumnik i prosto ne mi se iska da razgovarqm s takav 4ovek :)

taka 4e moje po nqkoga da tarsim vinata i u drugiq ;)

Link to comment
Share on other sites

are be pe4enata ti napravo se izpeka

vika6  nekvi malki mi ti kva si na 15 za mnogo golqma li se ima6

OMG, няма да ти коментирам поста, по обясними за мен причини :>

Научи се първо на обноски, пък тогава ме питай за каква се имам :D

Чак ги обичам такива като тебе :wub: :woot

 

 

Има ги и същите момичета! излизаме с мисълта , че ще се опознаем по-добре .... (пък може и нещо повече..  :rolleyes: ) .

В чата и те много Печени го дават и ми развиват всякви теми , ама като се видим от печени стават Спечени

Аха, съгласна съм.. както има такива момчета/мъже, така е и с момичетата/жените ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е доста относителен. Да - има и много свестни младежи и девойки от чата. Дори смело мого да заявя,че с повечето ми приятели съм се запознала точно от там.Дори с Grimjaur( :love ), с когото сме заедно от 2г. се познаваме от чата:).Но - все пак си има и доста тъпи парчета из irc.

 

P.S. Хора ( и други)!!! Не се запознавайте с хора от чата,че ще станете като мен и Grimjaur(женени,без деца-за момента) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...