Jump to content
BulForum.com

mi gadjetata ot 4ata


Recommended Posts

ami ne znam dali ima gotini gadjeta v 4ata , edno vreme ima6e , AZ bqh ot tqh :)

a be 4ata e 6antavo ne6to , nikoga ne sam vlizala tam da se zaribqvam , svaliqm ili ne6to podobno , oba4e

se okaza 4e tam namerih istinskata golqmata liubov i sme ve4e dalgo vreme zaedno :)

 

Ммм това е прекрасно наистина Nevita :-) Докато четях цялата тема видях доста мнения .. и то все разнообразни. Ми то всеки с мисленето си ..... И познавам хора, които са се запознали именно в чата и сега са заедно и то доста дълго време. Не крия, че в тоя чат има толкова глупави и тъпи хора и от двата пола, ама кат искат да се зарибяват. Тяхен проблем

:throw:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Зависи какво се има впредвид "готини"... Определено има сладури, ама с гаден характер, има и не толкова сладки, но пък можеш наистина да се забавляваш с тях... Що се отнася за снимките... Има доста хора, които послъгват. Струва ми се доста глупаво от тяхна страна :)

Link to comment
Share on other sites

mimi_boq

Ти да не би да искаш точно в чата да намериш супер сладур, с готин характер, пък и умен :>

Link to comment
Share on other sites

4ata e edna goliama prostotia .4atq ot dosta vreme i sam se polu-ubedil v tova. E da poniakoga stava gotin laf.Ina4e s moiata priatelka se zapoznah ot 4ata-neveroiatno no fakt.Taka 4e ne sam absolutno saglasen s tvardenieto 4e vsi4ki v 4ata sa zle. :woot :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

mimi_boq

Ти да не би да искаш точно в чата да намериш супер сладур, с готин характер, пък и умен :>

Това се опитвам да кажа... За да намериш подходящия човек, не трябва да се спираш точно на чата като вариант... :)

Link to comment
Share on other sites

според мен от чата гадже не можеш да си хванеш,дори след дългите разговори и хилядите писма не можеш да бъдеш сигурен,че човека срещу теб се държи наистина така и в реалния живот ;)

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли съм единствения човек, който не е имал чат-гадже? Може би, защото съм малко по-бавно развиващ се и предпочитам "очи в очи....с животните"

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли съм единствения човек, който не е имал чат-гадже? Може би, защото съм малко по-бавно развиващ се и предпочитам "очи в очи....с животните"

мба ба и аз не съм ебахти глупостите чесно:)

Link to comment
Share on other sites

mimi_boq

Ти да не би да искаш точно в чата да намериш супер сладур, с готин характер, пък и умен :>

 

hehe

6to be? slu4va se ;)

predi6nata mi vrazka be6e imenno s momi4e ot 4ata :)

puk i az ne vlezam da se zarebqvam ami da si pravq laf4e s pi4ove i pi4ki i sam redoven v irc :P

Link to comment
Share on other sites

Ти да не би да искаш точно в чата да намериш супер сладур, с готин характер, пък и умен :>

/who *ANTARES*

/who *The`ScorpioN*

 

кек :Р

Link to comment
Share on other sites

Абе някои от чата може да ги бива ама...има някви лиглички дето влизат там да се правят на отворени а всъщност са е*ати и задръстенячките!!

Станах свидетел на 1 такъв случай преди 1-2 седмици:

Отивам аз на зала и се пускам,отивам на компа и кво да видя 3 к***и(в чата естествено!те незнаят как се пуска монитора :) ) на по 13-14 години най-много,са взели цялото място и аз няма къде да седна!!Викам и на едната най-учтиво:"Може ли да се дръпнеш малко за да седна??" и оная с цялата си наглост ми вика "Не неможе аз дойдох първа!!!" :angry1 Викам и втори път:"Аре де мърдай!"(сравнително спокойно) тя пък ми отговаря:"Абе МАНИ ми са от тук бе!" :angry1 :angry1 Просто полудях!!! :angry1 Развиках и се там :sayjin и тя ми даде малко място!Ама СУПЕР яко ме раздразни!!!!!! :sayjin

Като ги видях си чатиха с някви момчета и им пиюат:"Аре да се лижем!!"при което се хилят като пачи!!!

Ей такива може да си намерите от чата!!!!!!ЕДНИ ЛИГЛИ!!!(има и изключения!!)

Link to comment
Share on other sites

хахаха,верно ли бе?Ейй,някой ако ми помогне да си оправя мирц,влизам в чата да се забавлявам :D Шегувам се,но на ПМ приемам хелп за мирц

Link to comment
Share on other sites

Ot odavna 4ata n oot skoro imam opit za zapoznanstvo.Zna4i vikam hi [psle kaksi asl ot kade si opi6i se.Sledvat bezmisleni prikaski i idva momenta v koito kazvam svar6i mi vremeto pls dai si gsm-a.Mojeda imam 1 4as ni vikam 4e iama 3 min i te davat .Izlizal sam 3 pati s trazli4ni i se sa svqstni ili pone 1-na ot priatelkite taka4e za sq ima hlqb v 4ata(mirc)

Link to comment
Share on other sites

Абе някои от чата може да ги бива ама...има някви лиглички дето влизат там да се правят на отворени а всъщност са е*ати и задръстенячките!!

Станах свидетел на 1 такъв случай преди 1-2 седмици:

Отивам аз на зала и се пускам,отивам на компа и кво да видя 3 к***и(в чата естествено!те незнаят как се пуска монитора :) ) на по 13-14 години най-много,са взели цялото място и аз няма къде да седна!!Викам и на едната най-учтиво:"Може ли да се дръпнеш малко за да седна??" и оная с цялата си наглост ми вика "Не неможе аз дойдох първа!!!" :angry1 Викам и втори път:"Аре де мърдай!"(сравнително спокойно) тя пък ми отговаря:"Абе МАНИ ми са от тук бе!" :angry1  :angry1 Просто полудях!!! :angry1 Развиках и се там :sayjin  и тя ми даде малко място!Ама СУПЕР яко ме раздразни!!!!!! :sayjin

Като ги видях си чатиха с някви момчета и им пиюат:"Аре да се лижем!!"при което се хилят като пачи!!!

Ей такива може да си намерите от чата!!!!!!ЕДНИ ЛИГЛИ!!!(има и изключения!!)

hahahahahaahaha super to4no kazano

Link to comment
Share on other sites

Това е много вярно. Че има изключения. Но... е трудно да попаднеш на тях. За това често на разговор от сорта на "hi, asl" мисля какви ли не глупости. Най-често е нещо провокативно, с цел да проверя има ли какво да си кажа с индивида. Но най-често всичко се свежда до "dai op" или "hi, asl pls, ima6 li pic, OK".

А иначе по залите любимо хоби ми беше да си чатя с някакви малолетни IRC звезди, дето се зарибяват и ми пращат там разни целувки с език, и за секс са ми говорили и всичко е тип-топ, докъто не им напиша "свърши ти времето" и като се обърнат към админското РС да им се ухиля и да им помахам с ръка. Повярвайте, хамелеоните ряпа да ядат. Толкова цветове по детските лица могат да се видят...

Link to comment
Share on other sites

Това е много вярно. Че има изключения. Но... е трудно да попаднеш на тях. За това често на разговор от сорта на "hi, asl" мисля какви ли не глупости. Най-често е нещо провокативно, с цел да проверя има ли какво да си кажа с индивида. Но най-често всичко се свежда до "dai op" или "hi, asl pls, ima6 li pic, OK".

А иначе по залите любимо хоби ми беше да си чатя с някакви малолетни IRC звезди, дето се зарибяват и ми пращат там разни целувки с език, и за секс са ми говорили и всичко е тип-топ, докъто не им напиша "свърши ти времето" и като се обърнат към админското РС да им се ухиля и да им помахам с ръка. Повярвайте, хамелеоните ряпа да ядат. Толкова цветове по детските лица могат да се видят...

Хахахаха яко си се забавлявал!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Pechenata , zashto puk da ne namerish tam tova koeto tyrsish, ne kazvam 4e trqbva da se raz4ita na tova, vseki 4ovek si ima ka4estva s koito moje da vpe4atlqva ne samo v 4ata sas umni prikazki i snimki, na neizvestni modeli, no az naprimen dosta ot svobodnoto si vreme prekarvam v 4ata, v smisal asal svobodnoto , naprimer kogato sam se naql kato za posledno i ne moga da mrudna ot stola :P , i se pak smqtam 4e sam hubav (pone taka kazvat), umen sam, daje sam i zabaven :wub: i nqmam nishto naprotiv da namerq tova koeto tyrsq imenno tam...nito e sramno nito shantavo , nali taka :), si4ki sme hora , makar da vlizame v 4ata po razli4ni pri4ini...tolkova ot men, 4e mi se doqde :woot

Link to comment
Share on other sites

Това е много вярно. Че има изключения. Но... е трудно да попаднеш на тях. За това често на разговор от сорта на "hi, asl" мисля какви ли не глупости. Най-често е нещо провокативно, с цел да проверя има ли какво да си кажа с индивида. Но най-често всичко се свежда до "dai op" или "hi, asl pls, ima6 li pic, OK".

А иначе по залите любимо хоби ми беше да си чатя с някакви малолетни IRC звезди, дето се зарибяват и ми пращат там разни целувки с език, и за секс са ми говорили и всичко е тип-топ, докъто не им напиша "свърши ти времето" и като се обърнат към админското РС да им се ухиля и да им помахам с ръка. Повярвайте, хамелеоните ряпа да ядат. Толкова цветове по детските лица могат да се видят...

Е, признавам те! B)

Какво ли не давам за да видя лицето на някоя от тия тиин-пички :rolleyes: , дето са толкова отворени в чата...а най-близкото до секс преживяване им е да си дойдат по-рано от училище ида набарат мама и тати :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tрябва да си голям късметлия че да улучиш някоя мацка;)На мен не ми се е случвало де,ама аз не чатя вече въобще.

...много яко става като си уредиш среща с някое "красиво" момиче,и ти върже тенекия:)Просто си умираш от............яд!

Link to comment
Share on other sites

...много яко става като си уредиш среща с някое "красиво" момиче,и ти върже тенекия

О, браточка, повярвай ми има и по-зле. Имах една поучителна история, която написах тук.

Но иначе познавам доста готини момичета, които чатят. В IRC съм "срещнал" доста изключително свестни хора. Колкото и зарибен да прозвуча, в IRC съм намирал помощ в трудни моменти. Освен това IRC не е толкова различно от форума :]]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...