Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Аз съм със сиамка вече втора година и много се зарибявам. Казва се Poofy ( от Poofter - педал на английски ). Като я взех ми казаха че е мъжка и я кръсти гейчо, ама след месец два не му порастнаха бадемите отзад :) и тогава ме грейна че всъщност може да е гейка :) така и доийде и името даже :) Инак са много Любвеобвилни сиамките. Чака ме на вратата всеки ден докато се прибера. Някой ще каже че чака да яде, но не е така понеже храна бол в купичката :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Съгласно Закона за биологичното разнообразие за всички видове пойни птици са забранени улавянето или убиването на екземпляри, преследването и обезпокояването, унищожаването или взимането на яйца, притежаването, превозването, търговията и предлагането за продажба, препарирането. За нарушение на Закона са налагат санкции от 10 000 лв.

Link to comment
Share on other sites

Съгласно Закона за биологичното разнообразие за всички видове пойни птици са забранени улавянето или убиването на екземпляри, преследването и обезпокояването, унищожаването или взимането на яйца, притежаването, превозването, търговията и предлагането за продажба, препарирането. За нарушение на Закона са налагат санкции от 10 000 лв.

Това и даскала по биология ми го е казвал...ама не мога да го пусна животинката тя се е отучила да лети...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

sandman, нали щеше да си взимаш лабрадор??? :lol:

 

ирландски вълкодав е кучето от емблемата на tullamore dew , нали???

Link to comment
Share on other sites

sandman, нали щеше да си взимаш лабрадор??? :lol:

 

ирландски вълкодав е кучето от емблемата на tullamore dew , нали???

Имаше само ретривъри(или редривъри), човека каза, че на пролет щяло да има лабрадори. Но пък от друга страна ми казаха, че не е много удачно да се взима куче от магазин, защото нито се знае дали е чистокръвно, нито дали има всички необходими ваксини. Не че от друг човек има гаранции де...
Link to comment
Share on other sites

аз имам около 40 на брой гупички (риби са за тези който незнаят)

много ядат и понякога ако забравя да ги нахраня изяждат малките си

иначе са много готинки :)

Link to comment
Share on other sites

и аз имам един пибул,доколкото "имам" може да се каже в случая,при положение че сега е при баба.в квартирата не може да се вземе,а пък тя понеже е сама в момента си правят разходки и компания по цял ден.иначе много обичам риби и кучета,дори съм намислил при първа възможност да си взема един голям аквариум и следващото ми куче да е средноазиатска овчарка :punk

те тва е

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

raptor, малко със закъснение, но какво стана с котарака, оцеля ли :( иначе ей тоя калпазанин лятото летя също от 8мия етаж за щастие всичко завърши без драскотина и с голяма уплаха и за 2мата (май повече за мен, че целия ден треперих и не бях на себе си :bgrin: )

800635_t.jpg

800638_t.jpg

http://i.data.bg/08/02/09/800632_orig.jpg

http://i.data.bg/08/02/09/800634_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на милия форум, в който пиша и сега, вкъщи си гледкам Николай( a.k.a. "Ники Диването ), който спокойно царува и прави бели( сега е малко по-голям ама стават снимките ).

 

112244_393_s.JPG 112246_413_s.JPG

Link to comment
Share on other sites

Имам си една женска черна котка от няколко месеца. Преди седмица преживях първото й разгонване. (Беше потушено с хапчета.) За следващия път ми се ще да я събера със симпатичен котарак.

Радвам се, че случайно видях тази тема. Бях на път да напиша отчаяно нова тема от типа на "търся разгонен котарак". Та: бих била благодарна, ако при следващото разгонване някой ми се притече на помощ с готов за секс котарак :)

Link to comment
Share on other sites

Имам си една женска черна котка от няколко месеца. Преди седмица преживях първото й разгонване. (Беше потушено с хапчета.) За следващия път ми се ще да я събера със симпатичен котарак.

Радвам се, че случайно видях тази тема. Бях на път да напиша отчаяно нова тема от типа на "търся разгонен котарак". Та: бих била благодарна, ако при следващото разгонване някой ми се притече на помощ с готов за секс котарак :)

Първо много добре помисли, какво ще правиш една сюрия безпородни котета ;)
Link to comment
Share on other sites

raptor, малко със закъснение, но какво стана с котарака, оцеля ли

 

Stenli Ридик не може да умре бе хахаха. Тук си е, малко накриво ходи милия, но е виж и здрав. Не защо, но след това второто падане почти не издава гласови звуци... Иначе си ми е много сладко момчето

 

Имам си една женска черна котка от няколко месеца. Преди седмица преживях първото й разгонване. (Беше потушено с хапчета.) За следващия път ми се ще да я събера със симпатичен котарак.

Радвам се, че случайно видях тази тема. Бях на път да напиша отчаяно нова тема от типа на "търся разгонен котарак". Та: бих била благодарна, ако при следващото разгонване някой ми се притече на помощ с готов за секс котарак :)

 

Цвети не си прави глупави екперименти - и за теб, а най-вече за самото животно, кастрацията е най-доброто решение. Колкото по-рано толкова по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Цвети не си прави глупави екперименти - и за теб, а най-вече за самото животно, кастрацията е най-доброто решение. Колкото по-рано толкова по-добре.

 

И ветеринарят така ме посъветва, но все още не мога да взема решение. Струва ми се малко нечовешко (или по-скоро некотешко.) Не казвам, че не сте прави. Просто ми трябва малко време...

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм чувал, че женските котки трябвало да родят 1 път преди да се кастрират, но не знам дали има нещо вярно в цялата работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм чувал, че женските котки трябвало да родят 1 път преди да се кастрират, но не знам дали има нещо вярно в цялата работа :lol:

 

Глупости - котките се кастрират веднага след като навършат 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

С мойто мъж гледам ей това коте. Казва се Снежко,женска е и сме силно влюбени в нея :love :wub: :blush: :heart: :shy: :wub: :love

 

Мойта котка е едно към едно с твоята,само дето има едно бяло петънце на дясното око...същия цвят,същия поглед,все едно нея гледам :)

 

Ето я куклата:

 

24012008002an2.th.jpg

 

24012008002an2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам 2 вълнисти папагала; единият е терорист :D Преди само тъпчеше боклуци в поилката, сега обаче се е научил да я събаря зад шкафа, където са кабелите на телевизора и телефона, беше перфорирал и цветната леха на мама, беше надъвкал пердето... Върши и още много други пакости, но си го обичкам :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ето ги и моите домашни животинки (пухчовци)

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/466/116437_786.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/466/116440_003.JPG

 

Така ето и нещо повече за тях. Кучето се казва Джина,по прякор Фифи щото е луда за връзване.Породата й е коферман или коштериер-кръстоска между английски трицветен сетер и улична превъзходна...

Котаракът е Стамат,но по принцип му викаме Розов или Педерас :D

Папагалите са ни последната придобивка от има няма 3 седмици...Иначе с жена ми много обичаме животинки и ако имахме възможност сигурно щяхме да си вземем и още някоя гадинка...

Кучето и котката си ги прибрахме от улицата ей така да направим едно добро дело...

Големи палавници са Фифито като беше малка всеки божи ден прегризваше кабела на кабелната,изяде балатума в коридора до последното парченце,копа дупки в стените,веднъж дори пи вода от една кофа с включен нагревател вътре,напи се като беше на два месеца,а колко бельо и козметика на жена ми опостуши просто не е истина...Мацето и то е много диво обича да се катери по стените и да тероризира Джинка(иска да я клеца) а също така и краде много миналото лято открадна една кутия цигари и още не можем да я намерим....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...