Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Бре че тя и мойта котка е мониторна :P Даже докато пиша тоя пост тя спи на монитора.Мен много ме кефи като легне от горе и само си подава главата и седи като web камера.Хубаво че нямам TFT монитор че нямаше да имам мониторна котка.Освен да лежи на монитора любими занимания са и да чете(разкъсва) вестници,да развива тоалетна хартия и да я разнася из апартамента да ти скача по краката докато ходиш,да бута кофата за буклук и да търси клечки за уши(любим неин предмет) и да ги разкъсва.Веднъж направих грешката да и взема клечката от устата(още ми седи белега).На една коледа изяде герляндите и цял месец сереше герлянди и гледаше болнаво,та тая коледа май без герлянди ще караме.Като малка обичаше да скача по лицата на хората докато лежат,ама ся се отучи.Аве мойта котка е бахти изрода :D

 

ei, tvoite postove me razcepvat ot smqh :punk , taq tvoita kotka e unikalen slu4ei - izrod i polovina - kak si ocelql pokrai neq? a tva s gerlqndite i sraneto be6e :woot :woot :woot :woot :woot boli me korema ot smqh !~!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Куче, котка, декоративен заек, египетска бодлокожа мишка, червенобуза костенурка и аквариуми, а какво още съм гледал, не питайте.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам ирландски сетер на 5,5 години, мъжки.Много съм доволен от "добичето", а сигурен съм - и той от мен!Тук е момента да кажа, че, ако някой има женски сетер-нека се обади-може да направим нещо;-)

Обичам животните и освен сетера имам котка и 2 аквариума с риби.;-)

Link to comment
Share on other sites

Имах до преди 1 година рижава котка.Отгледах си я съвсем сам.Използвах момента когато майка ми бе в чужбина за да я взема.

Много добре си прекарвахме.И играехме.Но съдба мама като се прибра я изтрая една година и я изхвърли на вилата ни.От тогава вече 1 година не съм го видял и много ми липсва

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Хайде вече освен котараците

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/RaptoR/Kotaci/

 

снимах и кучето хехех

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/RaptoR/Kris/

Олеее много са готини!!!

И аз искам да имам няква котка у нас обаче не става! :cry :(

Имам едно куче на село,ама аз не си ходя всеки ден и то ме е забравило! :angry: Иначе е плачеща болонка.

F*CK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Clades рибите са върха!

 

Гледал съм над 10 години

 

Сега нямам, последните ги оставих в ротната преди 2 години :)

 

Предстои да пръчам обаче 500л аквариум, но това ще е като обзаведа хола, защото мисля да го вържа с мебелите...

Link to comment
Share on other sites

Ердел Териер. На 11 години е и се казва Роби. До преди две години бяха две, майка му почина на 11 години... По-интелигентни кучета не съм срещал. Няма да разказвам нищо за тях, защото никой няма да ми повярва, а на мен ще ми докривее, защото много си обичам кучетата... кучето. Кучето наистина е най-добрия приятел на човека, по-добър, отколкото може да бъде друг човек... Никой не обича така всеотдайно, както едно куче.

Robi.JPGRobi01.jpg

Robi02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз имам от 3 години паяк Чилийска роза (Gramostola Rosea).Много здрав домашен любимец е! Народа като го види и ахка от изненада :rolleyes:

Малко след като го взех му взех за храна едно малко бяло мишле.Обаче той не пожела да го яде и мишлето и то стана домашен любимец.Порастна,стана голям мишок и беше готино да си играе човек с него.Много обичаше да се катери по мен.Седя си аз на компютъра,мишока идва и ми влиза в крачола.Почва да се катери нагоре и стига до врата ми.Оттам гледа отвисоко.За съжаление миналата година се удави в една кофа с вода...Много тъпа работа..

Сега е само паяка...

Link to comment
Share on other sites

Ердел Териер. На 11 години е и се казва Роби. До преди две години бяха две, майка му почина на 11 години... По-интелигентни кучета не съм срещал. Няма да разказвам нищо за тях, защото никой няма да ми повярва, а на мен ще ми докривее, защото много си обичам кучетата... кучето. Кучето наистина е най-добрия приятел на човека, по-добър, отколкото може да бъде друг човек... Никой не обича така всеотдайно, както едно куче.

Напълно съм съгласна - всеотдайни и любвеобилни са, за разлика от доста хора..А Ердел териерите са доста умни- и аз много ги харесвам!Аз пък нещо имам мерак да напиша т'ва-онова за моя малък мизерник.Той е кръстоска :3/4-ти болонка и 1/4 още нещо,но по-важното е,че много си го обичам-даже вече не го целувам по носа щото не му е приятно и се дърпа :unsure: Много се кефя като се гушне в мен и гледам да не мърдам много, за да не го изгоня..Е,т'ва е доста трудно в моя случай,ама се старая -к'во ли не прави човек в името на любовта :wub: Въобще, всички в къщи май сме влюбени в него, и той хайвана , ни разиграва както си иска.А ако му се скараш(мнооого рядко му се случва) ляга по коремче и гледа виновно, а погледа му един жален,жален..Не е просто момче-знае си,че като примигне 2 пъти и сме забравили к'ви ги е свършил..

Като си спомня к'во сладко бебе беше-носех си го в една ръкавичка зимата с мен навсякъде,хората спираха да го галят, а една жена му вика:”Ти не си куче-ти си кукла!”Абе мога много още да пиша ама да не ви отегчавам. Ако има интерес към кучешки историйки-казвайте!

Link to comment
Share on other sites

Имам куче-хъски,женско,на име Алис на 2 години и 2 месеца е,сестра ми,която живее в Германия го донесе,с родствени родители е и е истинска красавица.Имам и декоративен заек на име Бенджамин(типично за един заек).От три години е в къщата и цялото семейство е силно привързано към него.И на последно място рибите,които измират профилактично.....

 

П.С.Сестра ми мога ли да я включа...??

Link to comment
Share on other sites

Ердел Териер. На 11 години е и се казва Роби. До преди две години бяха две, майка му почина на 11 години... По-интелигентни кучета не съм срещал. Няма да разказвам нищо за тях, защото никой няма да ми повярва, а на мен ще ми докривее, защото много си обичам кучетата... кучето. Кучето наистина е най-добрия приятел на човека, по-добър, отколкото може да бъде друг човек... Никой не обича така всеотдайно, както едно куче.

 

Случайно майка ти да не се казва Марияна и да има салон за подстригване на кучета? И живееш в тракия? Питам защото ерделтериерите не са толкоз много в града.

Те са братчеди на ризеншнауцерите, какъфто е моя заплес, и аз също много я уважавам породата. И бих ти повярвал на всичко което ми разкажеш за интелекта им - виждал съм какво могат. На моя му говоря като на човек, със сложни изречения и чудното е, че ме разбира. Ако искаш метни някое ЛС да обменим опит,по-специално с подстригването - къде, как, кой го прави....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...