Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

ама моля ви, нека да обсъждаме котето на галченцето още поне 10 страници. страшно информативно е. чувствам как общата ми култура расте ли расте....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Последен ОФФ : ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ :lol: :D :P :) :tongue

Link to comment
Share on other sites

zweti_lettera Не води котето в НОВЕТ. Най-добрите лекари са в ПРОВЕТ, няма да сгрешиш.

Хайде, вдигаме се целия форум, отиваме да видим на gal4enceto котето. Ще го категоризираме на ДЪЛГО и на ШИРОКО, после ще го обсъждим в специална тема озаглавена "котето на gal4enceto".

 

Абсолютно съгласен съм! В Новет просто правят бизнес с животните. Абсурдно е да не знаеш какво точно му има на дадено животно, но за няколко лева да го мъчиш с измислено лечение. Щом ми мина през главата да ги почна с шамари...значи наистина не е добре положението. И аз давам глас за Провет- наистина се ангажират с лечението на животинките и си признават, когато не са сигурни какъв е проблемът

Link to comment
Share on other sites

Аз също давам глас за Провет.Там хората са наистина професионалисти и имат любов към животните.Предишната ми каракачанка имаше разни туморчета и въпреки че с нея се занимаваше само 1 от докторите другите колеги също знаеха какво е положението на кучето.Оказа се че се съветват за всеки по-специален случай.В последствие почина от тези болежки но направиха каквото можаха.

 

Сегашното ми куче имаше проблем още от бебе и бая се изпотиха да разберат защо получава припадъци.Оказа се че имаше ухапано от майката и в последствия възпаление от това.3 4 дена беше голям зор но все пак се усетиха и сега кучето си е живо и здраво :)

 

Иначе на милото котето си е много игриво и сладко.Това че било мързеливо не е вярно :)

Link to comment
Share on other sites

А това е моя Звезделин, сутрин като ме види че идвам в офиса и търчи към мен ,защото знае ,че ще го натъпча с кренвирши и после отива да ги шиба всички дами от неговата раса :bgrin:

zvezdjobv5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Васе, туй Звезделин голямо сладурче! :love

Link to comment
Share on other sites

Аз водя моя тиквеник при д-р Боянов нейде из кичука не знам нито улица, нито номер. Човекът обича страшно много животинките, цените са народни и си върши работата много старателно и с удоволствие. Чат-пат може да се скара на стопаните що са толкова безотговорни спрямо любимците си, ама се преживява :lol: Иначе котарака сме го водили до сега за няколко по-сериозни проблеми - първо да се кастрира като цялата процедура трая около 10-15мин, след което си прибрахме котенцето живо и здраво. Втория път се беше натровил с развалена храта, която му бяхме забравили в купичката :( Направи му 2 инжекции, даде едни хапчета и за 2-3 дена домашно лечение мацко беше отново на шест. Последно го карахме скоро, защото постоянно се чешеше и му се образуваха срупчета по кожичката. Оказа се, че има алергия към нещо и след едноседмично лечение с хапчета отново беше пушка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето го и нашето добиче - Бисмарк :)

Най-лудото (скача в мивката, за да плени гъбата за миене на чинии; следи и се хвърля по сенки по стените; без никаква причина се изстрелва от хола в кухнята и скача зад дивана и т.н.), хапещо (няма да поствам снимки на ръцете си), винаги гладно (на 6 месеца е, а изглежда доста по-голям) и все пак любвеобилно (даже в момента се опитва да ми свали кожата от ръката) коте, което съм виждал.

 

2603081032ro5.th.jpg

 

2603081033mk7.th.jpg

 

2603081045yk2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://picbg.net/img.php?file=279e4f53725580db.jpg

http://picbg.net/img.php?file=2840a03aee56622e.jpg

 

Ето го и моя котарак!Имам и котка,ама все се крие!В сутринта на снимката е прекалил с пиенето! :lol:

Link to comment
Share on other sites

След като има толкова положителни отзиви за Провет, някой ще хвърли ли светлина как вървят цените, че ми се налага моя звяр да го заведа и искам да е на най-доброто място...

Link to comment
Share on other sites

След като има толкова положителни отзиви за Провет, някой ще хвърли ли светлина как вървят цените, че ми се налага моя звяр да го заведа и искам да е на най-доброто място...

Обаждаш се по телефона и ти дават всички подробности, които те интересуват.

http://www.provetclinic.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

За сега е само това:

 

тарантули:

Avicularia avicularia - 1.0

Avicularia bicegoi - 0.0.1

Avicularia metallica - 0.1

Avicularia versicolor - 1.0

Tapinauchenius gigas - 0.0.1

Heteroscodra maculata - 0.1

Poecilotheria rufilata - 1.0

Poecilotheria regalis - 1.0

Poecilotheria tigrinawesseli - 1.1

Brachypelma auratum - 0.1

Brachypelma boehmei - 1.1

Brachypelma emilia - 0.1

Brachypelma smithi - 1.0.1

Brachypelma vagans - 1.0

Euathlus sp. "Red" - 0.0.3

Grammostola aureostriata - 2.0

Grammostola rosea - 0.0.2

Megaphobema robustum - 0.0.4

Nhandu coloratovillosus - 0.1

Lasiodora striatipes - 0.1

Cromatopelma cyanopubescens - 0.1

Pterinochilus murinus TCF - 0.0.1

Pterinochilus murinus RCF - 0.0.1

Haplopelma lividum - 0.0.1

Chilobrachys fimbriatus - 0.1

 

насекоми:

Carausius morosus

Extatosoma tiaratum

 

Blaberus giganteus

Gromphadorhina portentosa

Princisia vanwaerebecki "black"

 

многоножки:

Archispirostreptus gigas - 0.1

Scolopendra cingulata DCF - 0.0.1

 

раци:

Procambarus clarkii - 1.1

Procambarus cubensis - 2.2

Cherax sp. Zebra (cf. papuanus) - 1.1 -

 

земноводни

Xenopus laevis "albino" - 1.1

 

змии:

Boa constrictor imperator - 0.1

 

костенурки:

Trachemys scripta elegans - 2.0

Pelodiscus sinensis - 0.0.1

 

гекони:

Gekko gecko - 1.2

Gekko ulikovskii - 1.1

Gekko vittatus - 1.1

Tarentola deserti - 1.4

Pachydactylus bibroni - 1.0

Hemidactylus turcicus - 1.0

Stenodactylus petrii - 1.1 - on loan from EXOTIC_ZOO

Eublepharis macularius - 1.3

Eublepharis macularius "High Yellow" - 1.3

Hemitheconyx caudicinctus - 1.2

 

други гущери:

Chlamydosaurus kingii - 1.0

Chamaeleo calyptratus - 1.1

Iguana iguana - 0.0.1

Anolis sagrei - 2.1

Anolis carolinensis - 1.0

 

 

бозайници:

Acomys cahirinus - 1.1

Meriones unguiculatus - 4.4.7

декоративен заек

котка

 

300L Малвийски цихлиди и малка колекция от семейство Loricariidae:

Ancistrus sp.

Ancistrus sp. "albino"

Ancistrus sp. "gold form albino"

Ancistrus sp. "albino longfin"

Chaetostoma milesi L148

Chaetostoma thomasi

Hypostomus plecostomus "albino"

Peckoltia vittata L15

 

 

Ето и малко снимки:

http://picasaweb.google.bg/katrafilov

Link to comment
Share on other sites

Златен той :devil

А кога ще имаме Металика Иве? Онзи гей иска 990 кинта за женската ...

В момента се намират много трудно, но ако наистина си навит да се разделиш с полови бон, ще се захвана да намеря едно моме.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...