Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Някои нови снимки на моя Крис:

 

А, B, C, D

 

И на новите ми попълнения Алиса и малкия Рики (чийто баща обаче е неизвестен):

 

А, B, C, D, E, F, G, H

 

Някой ако може да ми каже каква точно порода е Алиса, защото и до момента аз не мога да разбера (едно е сигурно - не е хъски, за каквото ми я представяха селските умници, от които я измъкнах)

Link to comment
Share on other sites

Не гледайте качеството на снимките, много ме е срам от него и без това... апаратът е виновен!

 

Любимец 1: (Лора)

phto00107ec.th.jpg phto00136dj.th.jpg

 

Любимец2: (Котка, Ниоба, Матричка, Паника, Портокал, Чарли, Мацкотхен, Маца... всъщност самo първото използваме, но всичките и се водят официални имена)

phto0020827eb.th.jpg kotev4ekmedzhe9ud.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

velvet_underground, животинката е мн симпатична ама .. кво е тва? :bgrin: Сериозно, извинявам се, хич ме няма с животните та - кво е туй пухино чудо?

Аз домашен любимец не съм си имала, т.е. отглеждах един бръмбар ама той си умря одавна. Искам мишка! :punk

Link to comment
Share on other sites

Не е ангорец, а розетка с някакъв дългокосмест примес.

Link to comment
Share on other sites

На мене сиамката ми умря ..

Кучето го пратихме с баща ми на село да пази къщата :D

Сега гледам водна костенурка, казва се Криси (по идея на 8 годишната ми племенница) :rolleyes:

И три персийки, дето супер много си ги обичам, обаче са много мързеливи :bgrin:

И след малко чакам mureto да дойде да ми донесе грахчо, разбрах, че бил игрив и супер много ще се зарадвам..

Щото тия персийки са бахти поровете, само спят.. :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз съм имал почти всички видове животни, които стават за домашни любимци: кучета - доберман и пудел, котки 3, рибки, хамстери, папагали - вълнисти, водна костенурка, морско свинче, таралежче, питон. А сега имам тарантула.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм имал почти всички видове животни, които стават за домашни любимци: кучета - доберман и пудел, котки 3, рибки, хамстери, папагали - вълнисти, водна костенурка, морско свинче, таралежче, питон. А сега имам тарантула.

Малее ти си имал повече животни,от колкото в зоологическата градина в Пловдив...... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Е, това, което ме отличава от зоопарк е, че не съм ги гледал всичките едновременно :)

За разлика от мен :D

Link to comment
Share on other sites

Още от малък nrg си имам котка - сиамка "Бета", но тя умря и ся имам друга котка - Съни (тва е на кратко от Sunlight :) ). Ako живеех в къща непременно щях да си взема немска овчарка - несъмнено най-готините кучета според мен .

Link to comment
Share on other sites

Моя любимец е сетсрата. :rolleyes:

Xexe, за къде сме без тези домашни любимци ... :P Ама пък са и най-непослушни от всички други взети заедно .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Току що се връщам от НОВЕТ. Искам да предупредя всички - котките не са толкова добри акробати колкото си мислим. Случаят с моя Ридик днес е показателен.

 

Следващата серия озаглавявам просто THE HERO OF THE DAY:

 

A, B, C, D, E, F, G

 

Полетът от 8-мия етаж, кръстен вече от мен The Riddick Dive завърши (засега) с тежка луксация на глезенната става на преден десен крак, скъсани връзки, счупени костици, два счупени пръста на левия преден крак, много охлузвания, разкъсни рани на 4-те крака в точките на приземяване, размазана и съдрана муцуна от удара в асфалта, тежко комоцио, състояние на пълен шок, дезориентация, поражения в централната нервна система (ужким сме ги третирали с разни препарати), кръвоизливи от дясното ухо и носа и т.н.

 

Общо взето се молим тази вечер да прекара, тъй като както знаете вътрешните кръвоизливи не се откриват лесно. Ако избегнем мозъчния кръвоизлив се разминаваме със загубени 7 от 9 живота.

 

Така че не правете грешката като мен да си мислите че ще се пазят сами на терасата - рано или късно

се стига до това. Все още се чудят как този късметлия е в такова добро състояние...

 

Мисля че долната картинка описва нещата:

 

DSCI0006vv.jpg

 

Славна страница от хрониките на Ридик както се казва. Едно е сигурно - момчето си заслужава името...

Link to comment
Share on other sites

На вуйчо ми котката падна от 7мия етаж и общо взето същата ситуация, но се оправи. Гипсирана една лапа счупен един зъб..котките са изруди. Но наистина- не оставяйте котките си по терасите без надзор и никога по време или след дъжд, защото е доста хлъзгаво. Също така ако живеете над 3тия етаж и режете ноктите на котката си 80% сте виновен ако падне.

 

R_a_p_t_o_R, надявам се да оцелее и да се размине само с това.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Имам въпрос! Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя Ирландски Вълкодав? И колко би струвало?

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос! Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя Ирландски Вълкодав? И колко би струвало?
От Русия. Много.
Link to comment
Share on other sites

А от България няма ли начин? Примерно да се поръча? Някаде четох, че стрували към 5000$. Това може ли да е вярно?

Link to comment
Share on other sites

Около 3000 евро, но не мога да ти кажа точна цена. Ще се поръча. Ще се опитам да намеря координати на хора, които имат, те ще ти помогнат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...