Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Котарак на има Майкъл. На 2 годинки е, има много страшна физиономия, но в същото време е най-тъпата котка, която съм виждал.

 

IMG_0274.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Ето снимки и на моето :)))

 

Luck4e

Luck4e2

 

Бтв shadowhand как може да го обиждаш на публично място горкото котараче :(

Link to comment
Share on other sites

Случайно майка ти да не се казва Марияна и да има салон за подстригване на кучета? И живееш в тракия? Питам защото ерделтериерите не са толкоз много в града.

Не е случайно, но майка ми не се казва Мариана. ^- Но всичко останало е вярно и правилно се сещаш изключае името.

А за подстригвания и така нататък не питайте мен - звънете на 627360, 0887/850354.

 

________________

Прегледах отново правилата, смятам, че тази "реклама" не е в нарушение на някое от правилата ?

Link to comment
Share on other sites

...................................

Не е случайно, но майка ми не се казва Мариана. ^.................

сори за грешката - почти винаги бъркам имената на хората.

значи съм ги виждал кучетата - големи са симпатяги. и както казах аз мога да ти повярвам на почти всичко което ми разкажеш за тях :)

Link to comment
Share on other sites

az puk imam ku4e :D kazva se Riko na godina i 5 meseca svetlo kafqvo i e poroda 4ao-4ao :P

ujasno sladko e i ako nqkoi ne znae porodata mnogo e puhkavo :P i mnogo si go

obi4am :love :love :love

....am imam i ribki,ama te ne sa tolkova interesni:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

имам котараче - Котьо ,обаче го наричаме Маучо щото много мяучи :) Прекалено умен за котка ,много лигав ,голям палавник и ловец :) Риж един такъв,с бяло коремче,лапички и леки бели ивички по гърба .Малко по-дългокосмест от обикновенните домашни котки,щото в родата му преди време имало ангорка .Успя да изниже връзките на 2 от обувките ми и сега не си ги дава на никой:) Побойник - като се бие даже и ръце извива :) Та тия връзки са му любимата играчка,по цял ден може да ги преследва стига да има кой да му ги разнася насам-натам.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

dreamer ,го уважавам адски мноо...но все пак..

стана ми интересно за болестта от комарите fluffy????

Link to comment
Share on other sites

Котарак на има Майкъл. На 2 годинки е, има много страшна физиономия, но в същото време е най-тъпата котка, която съм виждал.

Toва е защото не си виждал моята... като ходи се блъска в стените, веднъж падна от библиотеката... :bgrin:

Освен това си имам и далматинка на 6 годинки :P

Link to comment
Share on other sites

Bolestta,za koqto vi razkazvah 6te preturpi strahoten bum tazi godina-predi v iujna B-q vaob6te e nqmalo takiva slu4ai i izvednuj-minalata godina vetovete sa se hvanali za glavata........Kolkoto i tupo da zvu4i-KOMARA E PRI4INITELQ!!!-ne pomnq dali be6e ne6to ot samata sliunka ili puk snasq6e qica-ne sum sigurna,no se zarajdat edni gadni dulgi 4ervei v surceto(moq krasavec be6e v tolkova naprednala faza 4e ne bqha samo v sarceto,a navsqkade).Le4enieto e izkliu4itelno tejko-malko jivotni go prejivqvat-naloji se da prispim moeto :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry Nqma simptomi-pravqt se izsledvaniq na kruvta no specialno za tazi bolest(ne i pomnq imeto sajalqvam)Dva meseca sled smurtta na moeto,po4inaha o6te dve ku4eta ot bloka ot sa6tata bolest.TQ NE E OPASNA ZA HORATA-SAMO PO JIVOTNITE E

Gorda sam da se pohvalq 4e zaribih moi poznati da si karat pitomcite na lekar-SPASIHME DVE KU4ETA V SUPER RANEN STADII,makar 4e tova lekarstvo bukvalno gi drogira6e.......

Abe pitaite vetovete-te znaqt za kvo stava vapros.........

Sa6to taka vnimavaite i za 6ibaniq rak,4e toi izbiva 50% ot pitomcite.........abe vaob6te ne mi se govori...............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

snatch котето е супер, честито. На мен няма кой да ми ги подарява, затова сам :(

 

 

Това е малка част от менажерията ми.

Това е кучето и котката на майка ми.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един папагал корела , който съм научил да имитира песничката на мистър пропър и още няколко мелодийки , които сам си измислих ..... микровълновата имитира , звънеца , телефона , гсм ми те :D Също имам и една костенурка ЧЕРВЕНОБУЗА :lol: Нея пък съм научил да са фърля и захапва плика с храната секи път като я храня и толкова силно захапва , че я дигам с плика във въздуха за по няколко секунди :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не се кефя на кучета и на котки, ама си падам по насекоми и си гледам тука:

хлебарките- Пенка, Сийка и Катя идват всяка вечер да ги храня, научил съм ги на хигиена и на дисциплина, слушат и изшълняват каквото им кажа.Веднъж мама за малко да убие Сийка, ама и се размина.

Освен това от време на време(според сезона) гости са ми миризливките Деси, Яна, Патриция и Камелия.Благодарение на тяхното подобно на пърдене бръмчене се онасям и заспивам, а когато и това не помага те ме обгазяват и падам напълно, за кето съм им много благодарен. ;)

Имам се и няколко жетварки-Мария и Вероника, ама те умряха, защото все се вряха, където не им е работа.Марчето падна в кенефа, а Вероника се беше навряла в хляба и я схрусках в една филийка намазана с майонеза отгоре та за това не можах да я видя. :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа, че я имам или че съм й стопанина, но със съседите(двуетажна къща с 2 семейства) гледаме в двора една година вече бяла каракачанка :D . Много диво животно и много любвеобвилно. Проблема е че я изразява любовта си, като ни се хвърля и хапе. Любимо занимание придъвкване на рацете ми с часове, скачане по гърбове, гонене на котки от съседните покриви/навеси и превръщане на градината в бойно поле. Много хубаво животно :P

 

Сватба няма, брато. И мойта женска :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа, че я имам или че съм й стопанина, но със съседите(двуетажна къща с 2 семейства) гледаме в двора една година вече бяла каракачанка :D . Много диво животно и много любвеобвилно. Проблема е че я изразява любовта си, като ни се хвърля и хапе. Любимо занимание придъвкване на рацете ми с часове, скачане по гърбове, гонене на котки от съседните покриви/навеси и превръщане на градината в бойно поле. Много хубаво животно :P

И аз имам подобна само,че черна.Също двуетажна къща и също хапе от радост! :D Мойта е женска,ако твойта е мъжка може да има сватба!! :woot :D
Link to comment
Share on other sites

Още от моите психопати...

 

Всички стойки са естествени, нищо не съм правил изкуствено. Кажете ми кой може да спи в тия пози??????

 

хахахахахах

 

Подозрителни гей изпълнения

 

Откачени излежаванки

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...