Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

абе само ние ли не си къпем котката :blink: ветеринаря ни каза, че не е желателно да се къпе и вече 3 години не е виждал баня нашия звяр, а си е чистичък, като се има предвид, че е снежнобял и всяка мръсотийка си личи на козината му :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
абе само ние ли не си къпем котката :blink: ветеринаря ни каза, че не е желателно да се къпе и вече 3 години не е виждал баня нашия звяр, а си е чистичък, като се има предвид, че е снежнобял и всяка мръсотийка си личи на козината му :lol:

 

 

Не колега не само вие. За втори път гледаме коте и никое от двете не са къпани, повече от веднъж.

Дори нашето съжителства с куче което излиза на вън, спят заедно и пак е много чист и пухкав котарак.

А кучката си я къпем редовно. Все пак спи до нас на леглото. :D

Link to comment
Share on other sites

абе само ние ли не си къпем котката :blink: ветеринаря ни каза, че не е желателно да се къпе и вече 3 години не е виждал баня нашия звяр, а си е чистичък, като се има предвид, че е снежнобял и всяка мръсотийка си личи на козината му :lol:

 

Съвсем спокойно си къпи котката - няма никакви проблеми! Използвай шампоан за котки. Моите ги къпя ПОНЕ 2 пъти в годината

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
някой може ли да ми препоръча добър ветеринар :bgrin:
Доктор Пачев, клиника "ПРОВЕТ".
Link to comment
Share on other sites

Доктор Пачев, клиника "ПРОВЕТ".

 

 

Наи добрият ветеринар в южна българия.

Аз лично съм с много добри впечатления от него, и от екипа в клиниката не защото са ми махленски и познати разбира се.

Но отнсно Пачев провеждал е операция на моето куче и съм оставал изумен от отношението към животното и това което е свършил.

Тои е там предимно Събота и Неделя но и през седмицата може да се засече в ПРОВЕТ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Stenli Ридик не може да умре бе хахаха. Тук си е, малко накриво ходи милия, но е виж и здрав. Не защо, но след това второто падане почти не издава гласови звуци... Иначе си ми е много сладко момчето

 

Цвети не си прави глупави екперименти - и за теб, а най-вече за самото животно, кастрацията е най-доброто решение. Колкото по-рано толкова по-добре.

Съжалявам, че не те послушах в онзи далечен февруарски ден. Чак днес осъзнах, че постъпвам нехуманно спрямо животното. След поредната безсънна нощ, която ще прекараме, ще се заема сериозно с въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че не те послушах в онзи далечен февруарски ден. Чак днес осъзнах, че постъпвам нехуманно спрямо животното. След поредната безсънна нощ, която ще прекараме, ще се заема сериозно с въпроса...

 

Няма какво толкова да се заемаш - избери си клиника (Иво може да ти препоръча). Аз ходя предимно в НОВЕТ засега. Интервенцията е тотална рутина, оствяш животното преди обед и си го прибираш късния следобед вече събудило се. За женска е 65 лева цената в момента, за мъжки отдавна не съм гледал. Сайта на НОВЕТ - ТУК. Попрочети това онова - полезно е. И не тормози себе си и животното повече - кастрирай го.

Link to comment
Share on other sites

Котката ми е с психични отклонения (като мен самата), но е страшно красива, хитра и обгръщаща с любов!!!

Буба 1, Буба 2, Буба 3, Буба 4

Link to comment
Share on other sites

Котката ми е с психични отклонения (като мен самата), но е страшно красива, хитра и обгръщаща с любов!!!

Буба 1, Буба 2, Буба 3, Буба 4

 

 

Така както се вижда ленива и мързелива като всяка котка едва ли е с психични отклонения.

Просто малко прилича като цапната с мокър парцал :lol: или само погледа и е такъв.

Link to comment
Share on other sites

Така както се вижда ленива и мързелива като всяка котка едва ли е с психични отклонения.

Просто малко прилича като цапната с мокър парцал :lol: или само погледа и е такъв.

 

Котката ми е ленива, колкото и Слави Трифонов има буйна коса... Ще ми обясниш ли как да я снимам, докато си играе примерно?! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Котката ми е с психични отклонения (като мен самата), но е страшно красива, хитра и обгръщаща с любов!!!

Буба 1, Буба 2, Буба 3, Буба 4

Последната снимка ме разби :D Много е сладко котенцето :happy:

Link to comment
Share on other sites

Знам !!! :love Обожавам го това животинче !!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Котката ми е ленива, колкото и Слави Трифонов има буйна коса... Ще ми обясниш ли как да я снимам, докато си играе примерно?! :angry:

 

 

Начини колкото искаш, стига да искаш.

Нашите животни как сме ги снимали докато дивеят и играят.

Имам дори някаде снимка на котарака ми покатерен на стената, и швърлящ странни погледи надолу.

Link to comment
Share on other sites

Не може да ми категоризираш котката като ленива, мързелива или каквато и да било без да си я виждал !!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

zweti_lettera Не води котето в НОВЕТ. Най-добрите лекари са в ПРОВЕТ, няма да сгрешиш.

 

 

 

Хайде, вдигаме се целия форум, отиваме да видим на gal4enceto котето. Ще го категоризираме на ДЪЛГО и на ШИРОКО, после ще го обсъждим в специална тема озаглавена "котето на gal4enceto".

Link to comment
Share on other sites

Котката ми е с психични отклонения (като мен самата), но е страшно красива, хитра и обгръщаща с любов!!!

Буба 1, Буба 2, Буба 3, Буба 4

 

 

crazy.gif

от кога на хората с психични отклонения им разрешават да посещават форуми ...... ?

или по скоро трябваше да прозвучи по друг начин :wir

Link to comment
Share on other sites

zweti_lettera Не води котето в НОВЕТ. Най-добрите лекари са в ПРОВЕТ, няма да сгрешиш.

Хайде, вдигаме се целия форум, отиваме да видим на gal4enceto котето. Ще го категоризираме на ДЪЛГО и на ШИРОКО, после ще го обсъждим в специална тема озаглавена "котето на gal4enceto".

Леле, Иво, не съм се смяла така с месеци! Благодаря ти! Котето на Галченцето си е добре... Май ще продължи да е добре преди да е видяло членовете на форума (в пряк и преносен смисъл) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...