Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Лично мнение : това куче е ужасно .

 

Аз гледам куче(намерено на улицата :) ) , котка и 2 папагалчета . Някой ден може да качим снимки , стига да се сетя да ги снимам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Сутринта по радиото чух Митко Павлов да разказва ТОВА като любопитна и смешна новина. А дали е смешно? Трябва да е! Та ние имаме три!!! :blink:

 

Какви са тия неща сега! Котката изсмуквала либидото на жената! През стените ли? Кой си пуска котката в стаята или в леглото докато прави секс... Seriously...

Link to comment
Share on other sites

Какви са тия неща сега! Котката изсмуквала либидото на жената! През стените ли? Кой си пуска котката в стаята или в леглото докато прави секс... Seriously...

 

Ха-ха, по време на секс те сами бягат от шумотевицата...Въпросът е през "тихия" период какво става...Проучванията върху мен показват все така високи либидни нива, но дали пък преди това не са били още по-високи?... :confused ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ето някои нови фотоси на моя тиквеник :love 1018311_t.jpg1018328_t.jpg1018331_t.jpg

Наистина мяса на тиквеник. Не с лошо. Serious cat.

 

marta-1.jpg

Марта :music

оле какво е малко сладурче. Хора карате ме пак да искам коте, но не мога да му причиня такова нещо като апартамент.

Link to comment
Share on other sites

d1.jpg

 

Ей такова икарусче имам аз само дето е доста по охранено :lol:

Рита се казва :laughing:

 

----------------

Now playing: Octopus - Trip Receptacle

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Наистина мяса на тиквеник. Не с лошо. Serious cat.

оле какво е малко сладурче. Хора карате ме пак да искам коте, но не мога да му причиня такова нещо като апартамент.

 

Ама на тях даже им харесва в апартамент, ако са живяли само там! А този пухчо сигурно пуска маса козина, но е голям сладур! :D А Марта е хубавица, и то екзотична! Много оригинална окраска има, и тези молещи очи... Няма сърце, което да им устои!

Link to comment
Share on other sites

А този пухчо сигурно пуска маса козина, но е голям сладур! :D

И представа си нямаш :bgrin: Започнахме да носим само светли дрехи, за да не си личат космите, понеже просто нямат изчистване. Килимът макс за една седмица е буквално побелял на някои места. Това разбира се е само през летния период, зимата е доста по-добре положението.

 

Ам таз бялата плюшена играчка по-горе как се почиства ? :D

Честно казано се почиства само като всяка друга котка. Вече е на 3 години и не сме го къпали нито веднъж :lol: Като беше малък само го миехме като бебе, щото нещо стомахчето му беше разстроено и представи си кво се получава от комбинация на рядко щастие с тази козина :tongue

 

:пп почнал съм да говоря за него все едно ми е дете :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И представа си нямаш :bgrin: Започнахме да носим само светли дрехи, за да не си личат космите, понеже просто нямат изчистване. Килимът макс за една седмица е буквално побелял на някои места. Това разбира се е само през летния период, зимата е доста по-добре положението.

 

Честно казано се почиства само като всяка друга котка. Вече е на 3 години и не сме го къпали нито веднъж :lol: Като беше малък само го миехме като бебе, щото нещо стомахчето му беше разстроено и представи си кво се получава от комбинация на рядко щастие с тази козина :tongue

 

:пп почнал съм да говоря за него все едно ми е дете :wacko:

 

Имам, имам - у нас имаме три, ама не толкова космати :P Сега наистина е нещо страшно: която и да гушнеш ставаш съответно черен, бял или сиамец, и хвъркат във въздуха едни облачета...не е истина! За килими - забрави! Моят приятел, чийто са котките, е върл противник на всякакви прахосъбирачки - килими, завески, покривчици и т.н. Всичко е теракот и ламинат - лесно за почистване, а и котетата обичат сега да полягат долу, защото е по хладно.

Ивчо а.к.а. Aquila каза, че те постоянно сменят козина. Да, така се свиква с тях, сякаш са ти дечица. Пък и като деца понякога те ядосват ама пак ги гушкаш и галиш :love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Искам да си гледам мишка :)

Предпочитам мишок пред хамстер защото се надявам, че по-малко ще мирише.

Имам няколко въпроса относно т'ва чудо:

1. Колко живеят

2. Много ли миришат

3. Обичат ли хамстерски колела

4. От къде мога да си взема

 

Нов въпрос - това какво е "Rodents" - това ми привлече вниманието

 

P.S. Аз не съм котката от аватара ми! Споко не ям мишки!

 

ЪЪЪ аз пък не бих осъдил нивото на знание на даден човек от една дума/факт или каквото и да е! Както и да е, мерси все пак.

И САМО за да докажа, че всички грешат - и ти имаш грешка, но на български език. Не се заяждам - просто показвам, че е нормално да сбъркаш неволно или да не знаеш всичко!!!!

Link to comment
Share on other sites

Гризачите не миришат, просто има немарливи стопани. Английския яко ти куца, ориентацията също. Под снимката си пише какво е.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, понеже темата е доста огромна, неможах да прочета много мнения, затова реших просто да сложа снимчици на моя Пит Бул Рекс! На снимките е по-мъничък, сега е на десет месеца и тежи около 30кг... може би малко повече... Най-скорошната снимка е тази на която е само главата ( първата )! Не е агресивен и даже е адски игрив!

 

glava1hd0.th.jpgetvaemn8.th.jpggledkahz2.th.jpgkrasivsibrezm4.th.jpglapataaaro8.th.jpg

visimsibn4.th.jpg64627564uc5.th.jpgmuskolchetacv3.th.jpgkvoweei6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това кви хора има изроди. :angry1 :angry1

Вчера и днеска около блока ни се върти един котарак - 4-5 месечен е. Според мен е домашен, защото мяука, идва като го викаш и веднага почва да се гали и мърка.

Имам чувството, че някой тъпанар го е взел и след това е решил да го изхвърли. :angry1 :angry1

Одеве му занесох малко храна, че ми е жал като го гледам.

Няма ли някой желаещ да го прибере - върти се около 313 блок в Тракия(Акваленд)

С тъмно сив - почти черен гръб, а към корема и краката е вече на тъмни раета. Не си взех телефона и не успях да го снимам, да го сложа да го видите.

Много ме е яд като видя така изгонено домашно животно.

А не мога да го взема щот развих алергия към котките и започвам да се задушавам като се повъртят около мен за час два. :cry

Link to comment
Share on other sites

domashen.jpg

 

Аууу странен домашен любимец :pirate Как не те е страх не знам? Не хапе ли :wacko: С какво се храни? Аз заради такова животно вече 2-ри път ходя куршум да ми леят,много са страшни :) Иначе аз имам питбул и 3 морски свинчета,които се оплождат по 100 пъти :P

Link to comment
Share on other sites

Ето някои нови фотоси на моя тиквеник :love [url=http://img.data.bg/i.php?

 

Този сладур дали не може да "опраши" моята сладурана, че и търся хубав мъж....

sany0007zz6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това кви хора има изроди. :angry1 :angry1

Вчера и днеска около блока ни се върти един котарак - 4-5 месечен е. Според мен е домашен, защото мяука, идва като го викаш и веднага почва да се гали и мърка.

Имам чувството, че някой тъпанар го е взел и след това е решил да го изхвърли. :angry1 :angry1

Одеве му занесох малко храна, че ми е жал като го гледам.

Няма ли някой желаещ да го прибере - върти се около 313 блок в Тракия(Акваленд)

С тъмно сив - почти черен гръб, а към корема и краката е вече на тъмни раета. Не си взех телефона и не успях да го снимам, да го сложа да го видите.

Много ме е яд като видя така изгонено домашно животно.

А не мога да го взема щот развих алергия към котките и започвам да се задушавам като се повъртят около мен за час два. :cry

Добре, че мъжът ми не влиза тук, защото след това твое писание щяхме да станем горди собственици на втора захвърлена котка. И на мен ми е жал за животното, но просто няма как да приберем още едно вкъщи.

Макар че... както ходим често до Акваленда, нищо чудно някоя вечер да го срещнем и да ни дожалее :)

Link to comment
Share on other sites

даже предлагам всеки от форума да вземе по една улична котка да понамалеят малко че напоследък ми писна да ходя до застрахователите заради отвратителните им драскотини по колата ми

Link to comment
Share on other sites

007487998.jpg

Нещо му е студено и се е наежил, дългокосмест котарак е, малките котета зимата спят до него, а не при майка си, защото той ги топли по-добре :punk

Link to comment
Share on other sites

Тъй като на Stenli тиквеника се оказа импотент - търси се мъж за моята котка!

Предпочитам чистокръвен ангорец, тъй като моята е наполовина такава.

Моля пишете на ЛС, ако някой е съгласен.

Котката ми е изключително чаровна и красива. Гледана е много добре и е много възпитана. Характера и е чудесен.

Нямам намерение да търгувам котенцата, имам няколко приятели, които много биха искали да имат коте от моята сладурана. Чувал съм че практиката е собственика на мъжкия да избере първото коте от котилото. В този случай НЕ съм съгласен. Първото избирам аз, след това, ако има желание може да вземе и той едно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...