Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Това да не дворно куче, че ще го гледаш навън?

Що, да не е принцеса?

За мен всяко животно би се чувствало по-добре навън.

Тревичка, храсти, слънце, сянка, вода, свобода

Тва чудо в природата не живее ли или се среща само в стаите на хората?

 

едит: споко, няма да го дам на питбулката, макар, че обича да си похапва таралежи лятото :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
...

разни глупости

...

Силно се надявам да нямаш много домашни любимци, за тяхно добро е да се ограничиш с някое куче или котка.
Link to comment
Share on other sites

дрън дрън

надявай се

човек пита, а някъв шит само остроумничи

 

п.с.: кучето или котето не е ограничение - 100 кинта от заплатата и няколко часа време на ден + една камара нерви и притеснения, ако се опре някога да доктор.

 

просто не бях сигурен дали е по-добре да гледаш една катерица в клетка в килера или свободна навън и попитах, а някой от колибката ми се репчи, пффф

Link to comment
Share on other sites

Първо това не е катерица, и второ селскостопанските животни са за двора, не екзотичните.

Link to comment
Share on other sites

Иначе и аз се чудя за кастрирането. Малко нехуманно ми се вижда, ама ше видим ...

 

Едит: Направо е за открийте приликите ! :)

 

Много ти е красив, наистина. Трябва да снимам и моята пантера, ама той не седи мирен и за 2 секунди, дейба откачената котка...

Иначе за кастрацията - не се чуди! Спира много болести, особено при женските. Проблеми с матката е причина номер 1 за смърт при женските котки. А за мъжкия - представи си че избяга и наплоди 2-3 котки. Знаеш ли каква е съдбата на уличните котки? Това е ТВОЯ отговорност. Да не говорим, че като почне да ти пикае из апартамента....

Link to comment
Share on other sites

надявай се

човек пита, а някъв шит само остроумничи

 

п.с.: кучето или котето не е ограничение - 100 кинта от заплатата и няколко часа време на ден + една камара нерви и притеснения, ако се опре някога да доктор.

 

просто не бях сигурен дали е по-добре да гледаш една катерица в клетка в килера или свободна навън и попитах, а някой от колибката ми се репчи, пффф

 

Абе каква е тая враждебност?

Link to comment
Share on other sites

Абе каква е тая враждебност?

виж предишните му 2 мнения в отговор на мои спокойни.

в едното без да се обосновава, вика тва да не е куче, все едно ако знаех, щях да питам

и после цитира и в цитата ми пише "разни глупости"

 

ако и към теб се обръщат с неуважение, не знам как ще се държиш ;>

Link to comment
Share on other sites

Що, да не е принцеса?

За мен всяко животно би се чувствало по-добре навън.

След подобно "умозаключение", какво очакваш?

 

Четох, че не виреели много много при температуру над 25 градуса
...

все едно ако знаех, щях да питам

...

Последно чел ли си или не?

 

 

ПП А и ако прегледаш пак нагоре, ще видиш кой пръв започва с нападателния тон.

Link to comment
Share on other sites

Иха, откъде мога да си купя такова? И малко инфо за животинчето, навиците му и т.н. ако може :)

Link to comment
Share on other sites

Много ти е красив, наистина...но като почне да ти пикае из апартамента....

 

Силен аргумент ! Ами най-вероятно ще ходя и аз до тази Провет.

 

 

 

Kak nikakva nemoje da e nikakva :confused

Az li4no nesym zapoznat s porodite zatva pitam tuk i se nadqvam da mi kajete istinata. :smile:

 

Разбира се, че не може да е никаква, НО ако никой не може да я определи - може да допуснеш варианта да е... никаква или всякаква, то в случая е едно и също. :)

 

П.П. Изказвам се само по принцип, защото от породи на котки не разбирам.

Link to comment
Share on other sites

Mi ako trqa moga da pusna oshte snimki ako iskate.

 

Под "никаква" имат на предвид, че е някакъв мелез, а те нямат порода. Кучетата по улицата каква порода са?

Link to comment
Share on other sites

Иха, откъде мога да си купя такова? И малко инфо за животинчето, навиците му и т.н. ако може :)

 

Има чинчили в един зоомагазин до онова новото кръгово до GRAND.Там има и някакво училище.В този магазин май бяха по към 90лв.Иначе навсякъде където съм виждал са над 100лв.

Link to comment
Share on other sites

Eto tezi 2 snimki sa mnogo dobri ;)

http://img199.imageshack.us/img199/3838/ka015.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/5726/ka013.jpg

Zabravih da kaja 4e kotaraka e myjki

 

пич как не разбра...

Улична превъзходна, тракийски хибрид.. => прекрасна и едновременно уникална по генотип...

Link to comment
Share on other sites

Po prosto go napishi shtoto nishto nerazbrah :wacko: :huh:
Безпородна. По-просто от това няма накъде.
Link to comment
Share on other sites

:D

Скоро ще започна да раздавам хляба. Aquila, ама как така няма порода, бре, я набързо обясни/измисли :)

Link to comment
Share on other sites

Abe nemoje da nqma poroda kak taka :angry1 :angry1 ?!?

Защо спориш с другите.10 пъти ти се каза, че това е улична котка.Тези котки, които срещаш по улиците без очи,лапи,опашки и т.н са същите като твоята.

Улична превъзходна

Жаргонното название порода "улична превъзходна" е придобило гражданственост в българския език, и особено сред градското население. Представлява събирателно понятие за всички видове улични котки (също и кучета), чиито породи не могат да бъдат установени поради многобройни смесвания между различните породи. В уличните котки могат да се открият остатъци от най-разнообразни породи, но най-често те са късокосмести. Окраската им варира от бяло до черно с много петънца и шарки. Уличната котка се размножава, но и умира най-бързо, тъй като никой не се грижи за нея.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...