Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Точно вчера се чудих дали да не си взема едно 256МБ...

Беше ми чудно, къде могат да се намерят модели с 512МБ и сега като гледам, тия дни май това ще си го взема. Но много ми се иска някой да напише 2-3 думи за звука.

 

А и ми е интересно, тоя сайт какъв е? Има само мейл и телефон. Не пише за офис, не пише къде се намира...

Link to comment
Share on other sites

ami pory4va6 po maila , kato ti go donesat pla6ta6....

4eti hubavo- tam vsi4ko si pi6e....

Po-princip atm pi4ovete sa stabilni, garantiram ti....

Predimno se zanimavam s vnbos na fototehnika, no pokrai neq ima i nqkolko modela drugi djaji...

Ne mislq 4e 6te imash nqkkavi problemi po otno6enie na garanciq i t.n. , za6tto imam poznati koito sa vzimali fotoaparati za po 2000 leva i de sa bili koretni - ako ti se rovi pove4e i se symnqvash vyv firmata - vij v www.photo-forum.net , pove4eto fotografi si vzimat tehnikata ot tozi sait koito ti poso4ih....

Porazrovi se i vij dali 6te moje6 da go nameri6 nqkyde za po-malko pari - spored men nqma da moje6 , no vse pak ne se znae...

Link to comment
Share on other sites

Ами ще видя, ако мога да го взема от вън, верно ще ми падне гаранцията, ама за 80лв по-малко си струва според мен. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве неска бъркам в пощата и гледам Технополис весника...зиам го....

като го разгледах ми се наби на окото един мп3 плеър LG mp3 MF-FE421 128 mb вградена памет,мp3,wma възпроизвеждане,диктофон,ФМ радио,освежен дисплей,USB кабел стерео жак кабел...190 лева с ДДС

 

Някой да го е видял ?:)

Какво мислите струват ли си парите ? LG уж :D

Link to comment
Share on other sites

190 лева за плейър с вградена памет....не си струва.

Има креатив муво 128 мегабайта за 60 долара. Е, няма дисплей, но то пък събира 20-30 песни, какво да им гледаш...

Link to comment
Share on other sites

Дива гем от кога е плейър ? :) Аз до колкото знам става само да си подпираш краката на масата.

 

Визирах евтините плейъри, скъпите може всичко да поддържат.

Дивата дават прекалено много дефекти и са несъвместими с прекалено много карти.

Та грешката е моя, не съм се доуточнил :)

 

Това би трябвало да е ЛГто от технополис

Link to comment
Share on other sites

190 лева за плейър с вградена памет....не си струва.

Има креатив муво 128 мегабайта за 60 долара. Е, няма дисплей, но то пък събира 20-30 песни, какво да им гледаш...

 

Пич каде го има MUVO-то на тая цена?

 

Можеш ли да дадеш координати?

Link to comment
Share on other sites

Толкова много постове и никой до сега не е споменал NOKIA N-Gage

http://mtel.bg/info/gsm_adv/phone_det.php?gsm_id=209

Срещу 350 лв. Получавате Mp3-player, GSM, и игрова конзола до колкото знам потдържа карти до 1ГБ, а втора ръка може да се намери и за около 250лв.

Това е наистина много добро решение, и това ще е първото нещо което ще си купя като събера пари :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами в ценовата листа на ЖАР го има, обади им се.

 

Има го,но дори в София не знаят кой модел е точно,защото и там го нямат на склад.Всичко става със специална поръчка и се чака поне седмица.Така ми каза този от офиса на Гладстон.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...