Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Ами въпросът ми е отностно марката Watson.В метро видях мп3 с тази марка и е доста евтино,та искам да питам някой дали има подобна марка мп3 и дали вади горе-доло свястен звук,абе общо взето всякакви впечатления.Мерси предварително xmas.gif

Link to comment
Share on other sites

Пфф навил съм се да си копувам mp3/mp4 player :) Разполагам с ~100лв. и до сега съм се спрял на 2 модела:

 

PRIVILEG AD-9625 512MB FM радио 1.5"

pic_2_54.jpg

* Последно поколение медиа плейър с уникален дизайн

* Памет: 512 MB и 1 GB (основната цена е за 512 MB, останалите може да изберете при поръчка)

* Поддържа формати: MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, WAV, ASF, АМV video files

* Поддържа функция на mass storage device

* Възможност за криптиране на информация и разделяне диска на части

* Голям цветен дисплей

* Възможности за ъпгрейд и ъпдейт

* Изписване на текущата песен поддържа lRC формат (изписва текста на песента върху дисплея в реално време)

* Многоезично меню

* Каталог от 9 папки с възможности за запис на 99 файла във всяка от тях

* програмируема функция "time off" - изключване в избран от потребителя момент

* функции превъртане и повторение, превъртане на избран момент

* функция за сравнение - възпроизвежда едновременно оригиналния запис и допълнително записан глас

* Режими на еквалайзера: : Natural, Rock, POP, Classical, SOFT, JAZZ, DBB

* Поддържа стерео FM тунер

* Интерфейс: USB2.0 (read: 1000K / write: 800K)

* Съвместимост: Windows 98/SE/ME/2K/XP, Mac OS 10, Linux 2.4.2

* Sleeping mode

* Режим на ръчно и автоматично избиране на радиостанции в честотите: (87MHz - 108 MHz)

* Възможност за запис от FM тунера

* Запаметяване до 40 радиостанции

* Два изхода за слушалки

* Вградена литиево-йонна батерия

* Настройки на час и дата

* Индикатор за батерията

* Работни режими: - Възпроизвеждане - Запис - FM radio - Запис на глас - Teлефонен бележник - Системни настройки - е-book (запис на документи)

* Комплекта съдържа: - МP3 плейър - Стерео слушалки - диск драйвер - USB кабел - захранващ адаптер - ръководство за употреба

* Гаранция 12 месеца

* Модел: MP3 Privileg АD-9625

 

Цена: 85лв.

 

 

 

DIVA ULTIMA FX

diva_ultima_fx.gif

* FM радио, вградена памет 512MB/1GB

* Поддържа MP3/WMA/AMV/ASF

* Възможност за разглеждане на снимки и видеоклипове

* Дисплей 1.5” LCD с 65 000 цвята

* Тегло: 38г., размери: 90 x 40 x 7.6 мм

* Вградена Li-Ion батерия, USB 2.0

 

Цена: 89лв.

 

 

Проблема е, че днес търсих и никаде ги нямаше... Някой, ако знае от къде мога да си купя някой от 2та?

Също така според вас кой от 2та е по хубав и ако можете да ми предложите някой друг до 100лв. с 512МБ и цветен дисплей? :)

10х

Link to comment
Share on other sites

Xaide i az da se poxvalq predi nqkolko dena si zex mp4 :).

Eto i malko info za nego

26260398.jpg

Марка SYM 720

MP4 Player 1GB

Дисплей: цветен 1.5" CSTN (128 x 160 пиксела)

Възпроизвежда:

Аудио формати: MP1 / MP2 / MP3 / MP4/ WMA / WMV / ASF / WAV

Видео формати: AMV/MTV

- FM радио

- диктофон

- чете TXT файлове

- стерео колонки - вградени

- стерео изходи за 2 бр. слушалки

- USB 2.0

- Li-Ion батерия

 

P.S DamnedSoul po-hybavo si zemi PRIVILEG AD-9625 512MB FM радио 1.5 drygia i az go tarsix nqma go nikade,no da ti kaja bateriata my ne darji mnogo (edin priqtel ima sa6tia i bateriata my se skapa sled nqkolko dena)

Link to comment
Share on other sites

Ем значи вчера си взех Privileg-a и съм много доволен като цяло :)

Ми наистина с 512МБ го няма никъде и се наложи да си взема с 1гп... Та взех го от Смарт Систем за 118лв(май толкова беше :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Събрал съм около 130-140 лв и не мога да си харесам плейър за тез пари :P Условията са:

 

1 - да е МР3 плейър, а не МР4 ;)

2- да вади добър звук както и сравнително силен, защото мисля да ползвам от по големите слушалки а не "тапи"

3 - да има повечко памет - поне 512 (ако е с повечко памет ще е по добре)

4 - да не е с вградена батерия или ако е с вградена да кара над 15 часа с 1 презареждане

 

Радио и диктофон не ме интересуват - те ще са бонуси ако ги има евентуално

 

Моделите на Sony в тоя диапазон ги отписваме, защото не ми се занимава с програмата им за компресия на песни...

 

Та това е общо взето. Някой ако има предложение да пише :)

Link to comment
Share on other sites

Смятам да се взема една MP3-ка за коледа ако някой има мнение за тази гледам има добри характеристики за парите си.

Сподели впечатления от плеарчето ,ако си го купил.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мисля да си взема това.

 

Персонален MPEG-4 плейър SYM720 1GB

За съжаление не разбирам много от mp3 players. Затова ако може някой да ми помогне дали този е добър вариант . Като го гледам има всичко ( което ми трябва) , обаче нешо се колебая. Kaкво мислите за него ?

Ако не е добър ми препоръчайте нешто до 150 лв.

Link to comment
Share on other sites

Ами китайче, което го има под хиляда марки. Надеждността е под въпрос, а слушалките в комплекта сигурно варират от средна работа до трагедия. Препоръчително е да се взимат маркови плейъри понеже качеството на звука е по-добро, слушалките в комплекта, както и да опциите за звука (eq, presets, etc). И ще знаеш, че няма да ти се развали след седмица.

 

Но има шанс и този, който си си харесал да ти работи безпроблемно, стига да ти харесва какъв звук вади.

Link to comment
Share on other sites

ITI az sam sas sa6tiat :) player dovolen sam ot nego bateriaqta darji 4,5 dena zavisi kolko sly6a6 na nego mani4ko e i ydobno.. Ima dva voda za 2-sly6alki i dve mini tonkolonki(moje i da e edna po-sredata).S nego s ima edin disk s draivari za amv convert za filmi klip4eta spored men si zaslyjava za tiq pari ne e koi zn kvo ama stava za myzika i klip4eta.. :)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка реших да заложа на Creative Nano Plus . Тъй като ще го ползвам основно за слушане реших да заложа на качествения звук. Слушалките са невероятни просто.

Link to comment
Share on other sites

а бе, някой, който има trekstor i.beat ceabrax, да чува шум на заден план при слушането? все едно, че върти някаква лента :wacko: трябва обаче да се намали почти до края, за да се усети.

т'ва нормално ли е?

Link to comment
Share on other sites

Хора ся съм с Philips GoGear SA1100 512mb и искам да питам дали мога да го махна тва ear friendly или квото е там щото малко слаб ми идва от време на време :) Някъф софтуер ако може да са сложи :rolleyes:

 

Заради рестрикциите на EU (важи за всички плейъри, продавани в Европа) всички плейъри имат т. нар. Volume Cap. Това ограничение идва от firmware-a. Трябва да намериш такъв, предназначен за устройствата, продавани в USA, например. Това е решението, няма друго.

Link to comment
Share on other sites

Мнение за MP3 плеърите на TEAC като цяло? Някой да е срещал някакви проблеми с тях?

 

Спрял съм се на : TEAC MP-222

 

Link:

http://dspd.teac.de/index.php?id=1008&L=0&L=1

 

Ще се радвам някой да си изкаже мнението ;)

Не съм ползвал плеър на тази марка, но мой приятел има подобен, може и същия като този от линка. Подариха му го преди няколко месеца и за сега не се е оплакал.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Аз използвам Apacer , но за жалост не му знам модела . Плеаа има 1 гб памет и слот за картаа(SD or MMC) . Плеара е малък и удобен за работа . Опростен е и много бързо и лесно се използва . Съшо така ползвам и на телефона ми музикалния плеар , но тела е направен и за това (SE W810i) .Ще ви дам снимки да видите плеара , но за жалост пак казвам не знам точния му модел . В Стемо е около 50-80 лева .

Снимка 1 (само плеара)

Снимка две (плеара и картата)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Наскоро взехме на приятелката ми Samsung YP-U2R. Ако някой се интересува от нещо за плейъра да пише.

 

http://www.kkelectronics.com/product_detai...uct_id=09021566

 

Модела без R е същия, но без radio.

 

Добър ли е обхвата на FM? Помня с досегашния плейър (който изчезна незнайно къде) едва се слушаше БГ Радио, чак в Смирненски беше добър обхвата..

Link to comment
Share on other sites

В сравнение с моя YP-53Z _субективно_ е по-добър, при сканирането си хвана всички честоти (на high sensitivity) и като ги преслушвах звучаха добре от квартал Гагарин. Не знам как е в движение, но ако искаш ще заръчам да тества.

 

Всъщност при това положение не знам как мога да твърдя, че е по-добър.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...