Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Мне имах подобно на това. Не може все едно също. Скучно е. :-p

Ми нз!Друго,което ме кефи като марка е Creative и Sandisk! А ако се намери някой да ми каже за ко става така с мойто МР3 ще съм му благодарен!

Link to comment
Share on other sites

На това което се радвам аз 3та година препоръчвам на всеки, който претендира, че мп3ката му свири, доколкото формата позволява разбира се. Звукът е на нивото до което не уврежда слуха, демек на пуберите ще им е слаб звука.

http://dekom.bg/?page=product_details&...6e9a85a4983df89

не беше на такава цена преди 3 години, имам приятели с 2гб версията на това също толкова доволни.

Link to comment
Share on other sites

Точно такова изгубих. След дълъг ресърч си поръчах

в комбинация със Stagg SHP3000 които вече имам.

 

едит: След бърз ъпдейт на firmware-a на устройството изчезнаха забавянията в менютата от което се оплакват доста хора. Звука заедно със Sony MDR-EX71 е просто прекрасен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
т.е. не може да плейва обикновени avi-та, а е необходимо да ги конвертираш във формата, който плеъра поддържа. така ли? :unsure:

И аз си взех таквоз и що се отнася до видео плейва и wmv-та стига да не са над резолюцията на екрана.

И с последния фирмуер функционалността на плейъра става доста прилична.

Link to comment
Share on other sites

аз наскоро си взех Diva FX-77 с тъч скреен и писалка.Мн е як но конвертира в някъв формат MTV.

 

"MTV is file format supposedly created to allow video playback capabilities on inexpensive Chinese-made portable MP4 players" ... тези в последно време са заляли пазара :unsure:

 

btw колко време му държи батерията на този Diva FX-77?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Я препоръчайте някакво плеарче което да не е много скъпо, да е с около 1 Гб памет, да е с як дизайн. Радио може, но не е задължително.

Цената да е около 50 лева.

Марка няма значение :)

Link to comment
Share on other sites

Я препоръчайте някакво плеарче което да не е много скъпо, да е с около 1 Гб памет, да е с як дизайн. Радио може, но не е задължително.

Цената да е около 50 лева.Марка няма значение :)

Ами преди малко видях, че във форума се продава това (за 40 лв).....ето малко по-подробно за плеъра, а дали е "як"...сам ще си прецениш. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами преди малко видях, че във форума се продава това (за 40 лв).....ето малко по-подробно за плеъра, а дали е "як"...сам ще си прецениш. :)

 

Продаден...можете да затворите темата :)

:cry

Link to comment
Share on other sites

Току що си сложих речника за Samsung P2 и мога да кажа, че е уникално як и полезен :punk Жалко, че свърших даскало и няма да си проверявам думичките, ама имам един изпит другия месец и мисла честичко да хода до кенефа така да проверявам що е тва що е онова :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

интересува ме някой ако има преки наблюдения над следните модели или подобни:

1. Creative Zen stone

2. Philips 2645

 

в първия ме привлича с по-малкия размер и по-добрите характеристики (90 db SNR, >60 dB между каналите). притеснява ме липсата на каквато и да била информация за батерията и дали изобщо някога някак си би могла да бъде сменена в случай на нужда, примерно след като остарее или ако искам да си купя и нося резервна.

във филипса очевидно ме влече по-голямата памет и "нормалната" батерия ААА. Обаче пък звуковите му характеристики са дадени по-лоши SNR=80db, 35dB отделяне на каналите. Размерът му пък е по-голям и е по-тежък.

 

Тъй като ми отказаха в магазин да ги чуя и направя собствена преценка за разликата във звука не мога да взема еднозначно решение. Ако някой има преки наблюдения към тези или аналогични модели, моля да ги сподели.

 

И двата са ценови диапазон до 100 лв. Трябва ми плейър за слушане на музика, само и единствено за това. Ще го ползвам при спортуване (тичане, каране на колело, разходки из планини и т.н.) и ме интересуват малки размери, ниска маса и удобство за носене. Отворен съм и за други предложения, просто тези двата съм ги гледал по магазини.

 

едит: забравих да уточня. слушалки си имам чудесни и то няколко вида, та предлаганите с двата модела не ме засягат особено.

Link to comment
Share on other sites

Филипса не съм го чувал, но Зен съм слушал с добри слушалки и звука е добър. Ако искаш си потърси като моя, Meizu M6, но не очаквай да го откриеш лесно в Бг. По читав звук и от двата. На зен-а не му се сменя батерията.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся си mp3 player,но ми е малко трудно да избера...

 

Гледам по разните сайтове някакви LCD дисплеи с не знам си кво още за по 50-60 лева , ама нещо намирисва...

 

Значи това,което търся е : 1 GB (2 max) Да свири що годе силничко , а не като минава някакъв рейс покрай мен и да чувам повече рейса,отколкото музиката и да има къде да ми показва името на песента (а не да е само с цифрички)

 

Разполагам с около 50-60 лева

 

http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2856843&parent=3828 - Това тук изглежда добро,ама кви са тея Дейзи Медии... може ли да се вярва на тях...

Link to comment
Share on other sites

За да не чуваш рейса трябват читави слушалки. Или големи over-ear или малки in-ear. Иначе от към звук дейзитата свирят силничко, но не качествено.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговора...

А от къде ми препоръчвате да си купя плейър?

 

По интернет или да ида в някои от големите магазини (Технополис/Техномаркет), или някои друг ???

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговора...

А от къде ми препоръчвате да си купя плейър?

 

По интернет или да ида в някои от големите магазини (Технополис/Техномаркет), или някои друг ???

Иди в някой магазин и пробвай плеъра на място дали ти харесва, а не после да си блъскаш главата, че свири слабо примерно, или нещо такова дребно, което да ти бърка в здравето :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

iPod Touch заслужава ли си? Наскоро изкараха "второ поколение" и смъкнаха цената на 220$, а едни приятели се връщат от Америка и трябва да им кажа дали искам такова нещо..

Link to comment
Share on other sites

Зависи дали ще са ти полезни суматите неща, които предлага :) Почти всички са пълна глупост, ама има wifi, което му е най-големия плюс пред другите плеъри, според мен. Особено за $220 си струва B)

Link to comment
Share on other sites

Според мен 100% си струва.. особено да го вземеш от Америка ! Толкова е тънък и фин..адски забавно е да си джъткаш с него,най-вече като си свързан с нет.Не съм си го купил още ,но т'ва е Ipod-а ;) Apple се пак :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

Точно apple е проблемът - поръчан е вече Подът, но се опитах да си направя акаунт в апъл, нямах проблеми с кредитната карта, след което се оказа, че с български адрес това не може да стане. :angry: Съответно всичките програми и игри, които се свалят през айТюнс и само през айТюнс остават недостъпни за мен, дори безплатните, защото и те искат акаунт... Ще карам без игри засега, докато не намеря някой приятел с така недостижимия акаунт :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Някой знае ли каде в Пловдив мога да видя на живо този плеър, защото някак си не ми харесва идеята да дам 100+ кинта за нещо което не съм видял купувайки го през интернет. Благодаря предварително на всички.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Здравейте. Имам Philips GoGear 6 GB, но на скоро както слушах музика и спря и като го пуснах ми изписа надпис: Please connect the player with the PC! Прибрах се в нас и го свързах и нищо. Не иска да бъде засечен както преди, не тръгва след това като го пусна.

Какво да правя?

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...