Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Кой има наблюдения за Самсунгите vs. Креативите? това ж самсунгите WOW SRS голямо предимство ли е, щото аз заради него съм се зарибил? питам относно качеството на музиката, честоти и EQ опции и т.н.

 

 

Мерси!

 

ПП

става въпрос за YP-53, ST5 и от сорта VS. Муво-тата

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Вземи си по-добре Sony NW-E002 моя е същия и съм много доволен. 512МВ памет има радио, а звука е повече от перфектен.

Link to comment
Share on other sites

.. сега видях този и ми направи впечатление слота за SD/MMC карта ... тъй като не съм запознат много с sd/mmc стандартите, някой ще разясни ли дали този плеър е изгоден

А тая хава с 256мб кви пари е?

Link to comment
Share on other sites

А тая хава с 256мб кви пари е?

... ами не съм сигурен дали имат с 256MB

 

иначе в последно време ми се наби на очи един iriver - Т-серията. според мен за 129 лв. 1GB и 99 лв. - 512MB, когато батерията ти държи до 2 ч., за flash mp3 player е добро съотношение цена/капацитет. стига да не ви е толкова необходимо FM радио.

http://www.iriver.eu.com/flash_player.html...d=346&L=0&view=

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Имам същата хава и без угризения казвам, че е боклук от класа :)

Аз явно съм случил на добра стока...Имам същия ид а чукам на дърво не ми е рапвил проблем вече почти година

Link to comment
Share on other sites

въпросче...

някой знае ли къде продават калъфи за mp3 player... :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора препоръчайте нещо до 150-160 кинта и ако може да го намеря в Плд :bgrin: Кво още - 1гб памет, ама ако толкова няма мирясвам на 512, или слот за SD/MMC карти.

 

Ми аз се спрях на това и ако някой има разни впечатления да каже :)

 

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09020156

 

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09018849

 

Black Pearl от каталога на Метро изглежда добре, ама ме притеснявам ниската цена ...

Link to comment
Share on other sites

бих заложил на iriver, ако наистина е 20h playback. просто за тея пари по-добро на пазара от към цена, качество и издръжливост не съм срещал. дизайна нещо не ми харесва, ама ...

 

btw в техномаркет беше 129 лв. сега гледам, че са го вдигнали с 10 лв.

Link to comment
Share on other sites

бих заложил на iriver, ако наистина е 20h playback. просто за тея пари по-добро на пазара от към цена, качество и издръжливост не съм срещал. дизайна нещо не ми харесва, ама ...

 

btw в техномаркет беше 129 лв. сега гледам, че са го вдигнали с 10 лв.

Дизайна и той си е добре :) Не ми се вярва да е чак 20 часа, ама като гледам май скоро ша пробвам дали е толкова :tongue

Другото, за което се чудя е TrekStor Cebrax като в каталога на Метро е 95 лв с ддс.Малко куче марка ми се вижда, обаче :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...

Другото, за което се чудя е TrekStor Cebrax като в каталога на Метро е 95 лв с ддс.Малко куче марка ми се вижда, обаче :unsure:

 

а бе, и аз си мислех, че е "куче марка", ама се оказа, че не е баш ... и все пак е по-добре от някакви си NEO-та

btw аз съм точно с такъв (взех го за 126 лв с ддс), но все още не мога да си намеря добри батерии ААА, за да видя наистина колко държи. последния път си взех едни noname и направо умря кучето от гъдел - я изкарат 4-5 ч., я не

 

п.п. някой ако знае добри презареждащи се батерии ААА, да свирка :)

Link to comment
Share on other sites

Качествени презареждащи - Uniross 900 Mah ot Vali - с тях съм карал към 25 часа на моето плейърче.

 

За да удължите живота на батерията - изкл. дисплея - в смисъл осветлението през деня - така работи с около 20-30% повече :)))

Link to comment
Share on other sites

Дизайна и той си е добре :) Не ми се вярва да е чак 20 часа, ама като гледам май скоро ша пробвам дали е толкова :tongue

Другото, за което се чудя е TrekStor Cebrax като в каталога на Метро е 95 лв с ддс.Малко куче марка ми се вижда, обаче :unsure:

Аз лично съм с такъв и съм много доволен.Дънка си много яко и е удобен за ползване.Определено не са куче марка щом са спонсор и във Формула 1 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз имам едно проблем4е с4упих си дисплея на mp3- ipod nano някои може ли да микаже дали може да се оправи или е за боклука благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми предложите евтино плейърче със слот за карти SD/MMC с миминално количество вградена памет и по възможност с радио :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Koi e nai-evtiniat player na pazara i s nai-mnogo pamet?

Ами последно видях някакъв модел в Метро - разновидностите започваха от 256 Mb и най-малкият модел струваше към 35 лв. (забравих с или без ДДС)

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми препоръча ли плеърче до 80лв.

задължително условие е да не е Divа... :bgrin:

нещо като тoзи...

I.Beat

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...