Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

w00x за колко пари го взе това плеърче ? че искам да си взема нещо свясно ,без музика не мога , но не искам да се набутвам само пари за някъв боклук, държа много на гаранция и качетво на звука :music

 

Mi v BG mojesh da namerish 2GB versiqta za 389lv ot Dekom. 4GB ne sym siguren dali q ima v BG (v Dekom q nqma), no ako q ima shte e kym 500+.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Искам първо да се извиня, че питам тука, но кое е по-добрия вариант

 

Това: http://www.electron.bg/product_info.php?ma...150&pto=300

 

или това : http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=670

 

Цените и на двата са едни и същи за мен. щото ще втора ръка. Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO според мен Piоneer-a е по стока, когато разпитвах за СД за колата един техник към сервиз на магазин-а Pioneer в капана ми каза никога да не си взимам Sony , Panasonic , (нищо че имаха много модели от тях ) той самия бил с парвите версии на MP3- Pioneer, и даже още бил с такава,

а относно този модел , един приятел го има, със зелена подсветка, и лично на мен много ми харесва, а той е с Рено 19 и изобщо не прескача, (доколкото знам на МР3 формат трудно ,дори невъзможно да прескочи , не съм го тествал ) :tongue

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO според мен Piоneer-a е по стока, когато разпитвах за СД за колата един техник към сервиз на магазин-а Pioneer в капана ми каза никога да не си взимам Sony , Panasonic , (нищо че имаха много модели от тях ) той самия бил с парвите версии на MP3- Pioneer, и даже още бил с такава,

а относно този модел , един приятел го има, със зелена подсветка, и лично на мен много ми харесва, а той е с Рено 19 и изобщо не прескача, (доколкото знам на МР3 формат трудно ,дори невъзможно да прескочи , не съм го тествал ) :tongue

 

Може и така да е, но ще видим пък при мен как ще се справи СОНИТО. За сега е добре. Има бая настройки..........абе става :)

Link to comment
Share on other sites

еми със здраве да си го ползваш, и да си го похабиш и по хубаво да си купиш ;)

иначе първите модели на Сони бяха много добри ;) дано и този е техен наследник

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Има ли някой мнение за тези българските DIVA на Daisy Multimedia и по специално за Diva fx75?

лесно се повреждат... гаранцията се изпълнява в София... имах Diva Light преди 2 години... след 2 месеца се развали... оставих го в сервиза им в София (който между другото е на майка си в ****, но имах работа в града)... казаха да почакам месец... мина месец, звъннах... те взеха се оправдават, че били празници (това декември-януари 2005-2006), че частите ги нямало и казаха да изчакам... изчаках още месец (сега като се замисля сам си се чудя на търпението), когато им звъннах и пак взеха да увъртат и направо отидох в София, където ми казаха, че нямало как да го оправят, защото нямали части!!! после ме обвиниха, че бележката, която имам, че съм оставил плеър за поправка е фалшива и не я били писали те!!! (това защото някаква секретарка забравила да напише някакъв сериен номер)... след 15минути разправии, хъмкания и мънкания разбраха, някак си, че не съм бил път от Пловдив да ги мамя за плеър струващ тогава 80лв. и ми го смениха с нов...

след още 2 месеца дисплея се развали, но все пак го ползвах, натискайки копчетата по памет... след още 2 умря изцяло... беше в гаранция още, но направо го хвърлих...

иначе правят хубави евтини плеъри, но лесно се развалят, а когато дойде този момент жална ти майка... :)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми дадоха един iRiver. За сега не съм чак толкова очарован, софтуера е малко бавничък, поне за моите предпочитания, звука ми се стори слаб, сега чакам да ми дойдат новите слушалки и ще пиша пак. Харесват ми бутоните, тъчпада и това че е със сменяема батерия за разлика от и-под. Дисплея е много мъндзърк. Хард-дискчето му почти не се чува, много слабички вибрации. Понякога като го откачам от компа, забива, но се оправя с рестарт. Харесва ми разположението на бутоните. Чакам и едно подобие на ипод мини и за него ще пиша.

 

edit: Дам с тия слушалки положението е вече мнооого различно. Мн добър звук! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Едно въпросче :)

та занчи имам iRIVER T20 и usb входа нещо изпляска

Компа не иска да въобще да го засече като устройство, камо ли да почне да зарежда батерията и понеже тая usb п*шка е подвижа мисля че може да има разпоена връзка от прибирането и изкарването и, но немога до го отворя, пък и ме е страх да не го прецакам нещо

Та някой да знае сервиз или изобщо къде мога да го заведа на доктор :P

 

EDIT: а иначе по темета от машинката съм мн доволен. имм го вече 2 годиня и досега съм нямал никакви проблеми. srs boos-та рулира. динственото кофти е батерията. вначалото караше по 18-20 часа сега не повече от 10-12, което пак не е мн зле ама все пак не знам да е сменяема. удобен е малък. деже ми се е случвало да го губя из джобовета като е без слушалките. на джа пути съм го потапял изцяло за 5-10 секунди във вода (без да искам де) все ощте работи нормално (допреди тупото usb да се прецака) :angry:

Link to comment
Share on other sites

пробва ли с емерджесни конект. като го включиш в компа задържаш дясното копче. да ама батерията е сменяема. :) Ако не помогне, отвори си го, запои си го. не е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Взех си това преди няколко дни, 2 GB е за сега съм много доволен, след време пак ще кажа дали си заслужава 100-те лева :rolleyes:

000545183.jpg

 

ЕДИТ: батерията трае , слушам си по 3 дни , тъй като ходя пеша , доста си изтрайва хайвана :punk :music :music

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi

незнам дали му е тука мястото ( тоя форум го забелязах на скоро) но искам ако може да ми предложите добри и качествени mp3 layer-и... някаде до 70 кинта

дано ми помогнете че да не се лутам много за избора :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора, препоръчайте нещо до около 130-140 кинта с 1 или 2 гб памет :) За ся съм хвърлил учо на няколко модела:

 

http://911.bg/a2/offers.asp?p=2749503&parent=3828

 

http://911.bg/a2/offers.asp?p=2697005&parent=3828

 

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09025318

 

Няки съвети, ако притежавате ша съм благодарен да ги споделите :)

Link to comment
Share on other sites

Взех си това преди няколко дни, 2 GB е за сега съм много доволен, след време пак ще кажа дали си заслужава 100-те лева :rolleyes:

000545183.jpg

 

ЕДИТ: батерията трае , слушам си по 3 дни , тъй като ходя пеша , доста си изтрайва хайвана :punk :music :music

Кажи как звучи и с какви слушалки го ползваш, че искам да си взема някакво сони, че моя и-ривер почна нещо да ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Кажи как звучи и с какви слушалки го ползваш, че искам да си взема някакво сони, че моя и-ривер почна нещо да ме дразни.

 

ами в началото бях пас за сонитата, инцидентно го взех , имах парите и 110 лв за 2 GB сметнах че си заслужава, има доста настройки ,с оригиналните му слушалки си го слушам , много съм доволен, взех го от Декома , в нета гледах че има същия модел само с едно "Н" е разликата в символите но това дето е накрая с "Н" има радио а мойто няма радио, яко си дъни , особенно ако е с добро качество мп3-ката , не вярвах че вградената батерия ще ме удовлетвори , нооо доста си кара , общо взето съм много доволен :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сега си взех едни Шнайстер слушалки и едни криетивки да дам последен шанс на моя iRiver и ако не ми хареса ще се насоча към сони за това питам. Иначе аз ако имам възможност свалям на флак-ове и ме мързи да ги конвертвам.

Link to comment
Share on other sites

кофти е да даваш толкова пари за нещо такова, но мога да кажа че съм доволен , ако минаваш през деком и имат в наличност го виж, чуй го и сам прецени ;) иначе седмица след като си го взех бяха свършили 2-ката GB само по един имаха същите и то за 100 , а този с 10 лв отгоре си е супер, но ми казаха че можело да има в склада , така че ако решиш ..................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ХОХОХО! :) ...

Имам няколко подобни модела (пак на Sony), но няма да откажа на дядо Коледа ако ми донесе и тези... :D ...само дето струват около стотина лефчета, което ми идва леко нагорно за бутонни слушалки...тези са EX85LP доколкото виждам... ;)

Link to comment
Share on other sites

Струваха ми около 8.5 пауна от ибей на търг, в левове около 21. Да се оглеждам ако искаш?

 

Edit: Еее, нещо много се разглезих... Знам, че не е за тая тема ама...

card.jpg

Link to comment
Share on other sites

Къде по дяволите се включва микрофона на тая карта?

Това е платиниум версията на 2-ката ZS, затова на картата са само изходите - входовете и слушалките са на другия модул. :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...