Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Ами добре ще ми дойде информацията... Ако не е проблем, ще съм благодарен за евентуалното инфо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Izvinqvam se za 6liokavicata...

 

 

Kato vi gledam playerite i na dvamata - dam haresvat mi gore dolu, ama vse si mislq 4e nqma da im dyrji bateriqta mnogo mnogo...

Haide, kato posyberete vpe4atleniq, da spodelite ako moje :)

Link to comment
Share on other sites

Батерията ми държи.Не мога да се оплача.Все пак моя плайър е с доста неща и е нормално да е хаби.

Само, че стана 1 проблем при мене...Делнах всичко не го и ми дава, че имам 400МБ заети, като няма нищо...какво да направя за да го оправя и може ли или като е в гаранция да го карам при тях? някой да имал такъв проблем?

Link to comment
Share on other sites

Батерията ми държи.Не мога да се оплача.Все пак моя плайър е с доста неща и е нормално да е хаби.

Само, че стана 1 проблем при мене...Делнах всичко не го и ми дава, че имам 400МБ заети, като няма нищо...какво да направя за да го оправя и може ли или като е в гаранция да го карам при тях? някой да имал такъв проблем?

Аз бих му тряснал един формат.Мн проблеми оправя тая проста операция :)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някакви слушалки от техномаркет/полис ... ама спешно ... около 20 кинта. 10х предварително :) (тапи)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дайте съвет кой плеър да избера от дадените по-долу...става дума най-вече за добро съотношение между надежност-цена-функции. Благодаря предварително! :punk

1.Apacer 1 Gb

2.Privileg 512 Mb

3.Privileg 1 Gb

4.MSI 1 Gb (без радио)

5.MSI 1 Gb (с радио)

 

Честно казано клоня към номер 2 или номер 5...двоумя се, понеже не знам колко часа държи батерията на номер 2, а ио не поддържа mpeg, а за номер 5 не ми е ясно как на това малко екранче ще става преглеждането на снимки и видео (mpeg)...така май като гледам 2 или 3 са най-подходящи....

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми днеска трябва да е зела тоя, ако ти харесва мога да кажа впечатления.

А някой да знае сервиз на Philips за мп3-ки?Трябва ми за моята HDD1620 6GB.

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми днеска трябва да е зела тоя, ако ти харесва мога да кажа впечатления.

Да...ще чакам отзиви....няма радио, но пък е на доста приятна цена. :)

 

П.П. Така като гледам моделът е много близък по параметри до 4 и 5 от горния списък...само дето май там са объркали формата на видеото - явно става дума за M-JPEG, а не за MPEG... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте .

Имам мп3 Апацер . В предишните мнения показах машинката . Плеарчето има слот за разширяване паметта му . На всякаде из интернет пише , че може с карти до 2 GB , но не е така . Вчера му сложих една 4 GB карта и си вървеше супер . Сега вече е с 5 GB , а цената спрямо други плеари е по ниска ..

Препоръчвам го на хора който имат големи карти за разширение .

 

П.С. 4 GB картата е SD . Не съм пробвал дали ще стане с 4 GB MMC (ако има 4 GB MMC даже ) .

Link to comment
Share on other sites

Аз пък докато чаках отзивите от по-горния пост взех тази джаджа. (CD-то е за сравнение на големината). 2 Gb, аудио, видео, радио, вграден говорител и всички останали екстри. Засега се държи добре. :punk

Link to comment
Share on other sites

Midex а можеш ли да кажеш колко време ти държи батерията ?

Link to comment
Share on other sites

Midex а можеш ли да кажеш колко време ти държи батерията ?

На музика - 10+ часа, на видео - може би по-малко...не е тестван чак толкова дълго.

Link to comment
Share on other sites

любимата ми техническа вещ е mp3 player-a имала съм 3 до сега и мога да ви съветвам да си купувате player-и на отвърдени марки...никакви Neo глупости щото се развалят...иии по-добре за вас е да е със Li-ion, а не с обикновена батерия :rolleyes:

От сегашния си плейър (Sony Bean) съм супер доволна освен тва не е толкова скъп

SonyBean.jpg

моя е 512МБ, но със софтуера в момента имам над 240 песни в pleyer-a...батерията е зверска държи над 50 часа (тествано) изкарах късмет с този плейър, тъй че дори да струва малко повече не се колебайте да си вземете плейър от добра марка ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Викам си взима Ipod Nano какво ще кажете добре ли е като звук.

Скоро си взех iPod mini (4Gb). Тъй като мини и нано практически нямат разлика, поне що се отнася до качеството на звука...мога да ти кажа - взимай смело, саундът е убийствен (а и имаш доста презети на екуилайзера). :punk

Link to comment
Share on other sites

Мен това ме устройва,защотот звука е на първо място. Еми значи ще го взиам т`ва нано и т

На всичкото отгоре очаквах с него да вървят някакъв среден клас слушалки, понеже като ги видях тези белите 'тапи'... ;) ...а се оказаха доста качествени, почти сравними с качествените 'тапи' на Sony (имам няколко техни модела) - нареждам ги по качество някъде между MDR-E741 и MDR-E838 (~$50), но не са по-удобни от MDR-ED136, които имат специален "шейп" за ушния канал и по този начин басът никога не чезне и не се налага да ги притискаш за да го чуеш, както при тапите с обикновена форма.

Мен обаче не ме бърка много, защото не ходя по улиците със слушалки, а си слушам музиката на уредбата у нас. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Някой да има впечатления от iRiver H10 20GB? Видео не ми трябва. Интересува ме основно качеството на звука, батерията и здравината на самия плейър.

Такъв слушах преди месец (на слушалки)...хареса ми, за да кажа колко е качествен обаче трябва да имам някакъв еталон за сравнение, в момента на самото слушане.

 

Между другото моят iPod (от по-горния ми пост) в момента е "на изчакване"...имах неблагоразумието да го занеса на един познат, който реши да форматира диска под Windows и сега самият плеър не може да си разчете диска. :( Пуснах една програма за възстановяване на USB дялове, разчете си всичко...дори успях да си копна на харда на компа всичките няколкостотин МР3-ки, които още си седяха вътре, но не се виждаха по нормалния начин. После на друго място инсталирахме iTunes, която има Restore функция, връщаща плеъра в заводското му състояние, но въпросната функция тръгна донякъде...после спря...мисли...мисли и изкара Error 1418. Потърсих в нета инфо и се оказа, че доста потребители на iPod са изпадали в същата ситуация, която основно се появява в използването на последната 7-ма версия на iTunes. Опитах се да кача 6-та версия и отново да ресторвам, но пък сега ми изписа, че плеърът бил форматиран с по-нова версия на iTunes и ми препоръча да съм си ползвал нея.....да ама с новата версия както казах не се стигна до пълен формат, но явно полвинчатото й действие се отчита като такова. На всичкото отгоре му пуснах вградените тестове - всичките преминаха успешно, вкл. и този за хард диска - няма нито един повреден сектор....абе всичко си му е наред...само дето не ще да ми свири. :cry

Някой ако знае решение на проблема ще съм му много признателен да ми каже..."черпенето е по избор на клиента" :P ....а ако все пак не успея да се справя с идиотската ситуация...с голямо нежелание бих се разделил с iPod-a и бих го продал напр. за 60 лв. на някой, който има нервите да инсталирва и деинсталирва програми докато го подкара... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, знаеш че много ми харесва плаърчето , ще разпитам малко тук там няколко хакерчета и ако има разумно решение на проблема , знаеш че ще те отърва от бялата музикална кутийка , а може и просто да я оправим и да си я слушаш докато издъхне :) за сега ако има време да се видя с едно момче ако може да помогне ще се свържа с теб ;) :pirate :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

A az predi 1 mesec i polovina nqkyde, preodolqh komersionalizma na iPod-a i se sprqh na Sony NW-S706. Razmera, zvuka, dizaina i funkciite me specheliha na tqhna strana. Edinstvenoto neshto koeto ne mi haresva e mudniqt nachin za kachvane na pesni prez mudniqt Software, no i na nego mu se svikva sled 1-2 pyti. Za sega sym mnogo dovolen ot playera. Moje da e samo 4GB, no na men te sa mi dostatychni, kato se ima na predvid che e po-malyk ot zapalka :)

 

Sony_NWS705FP_2GB_MP3_Player_with_Noise_Cancelling_Headphones4NX-detail.jpg

 

Na jivo izglejda mnooogo po-dobre.

Link to comment
Share on other sites

w00x за колко пари го взе това плеърче ? че искам да си взема нещо свясно ,без музика не мога , но не искам да се набутвам само пари за някъв боклук, държа много на гаранция и качетво на звука :music

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...