Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Аз си взех "сони" от морето за 95 лв. с 512 мгб памет и кърти мивки мп3-плейъра . Няма да давате пари за батерии и да ги сменяте нон-стоп, има си зарядно , държи 5-6 4аса батерията . Кво още , има диктофон , тел указатели кабел за връзка с пц-то , и още някви незначителни глупости ...мързи ме и не ми се обяснява още ... :)

Link to comment
Share on other sites

за тея пари, 1GB ... или trekstor, или онзи модел на iriver за приблизително тея пари. на всичко друго, което е "цветничко" и куче марка лично аз много нямам доверие. иначе истината е ipod, ама за тея които могат да си го позволят

Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпросче - кое е по добре - вградена батерия или батерия АА/ААА за МР3 плейър :confused при положение че ще се слуша музика около 3-4 часа на ден. Или по точно кой от двата плейъра е по-доброто решение и защо:

 

APACER AU231

 

ИЛИ

 

АPACER АU 522 512MB, FM

 

:confused :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ако може да препоръчате mp3 player-че около 100 лева, поне 256мб ?

 

Избрал съм следната за сега, ако някой има впечетления да казва :). (и за топката :) )

 

Here

Link to comment
Share on other sites

За 125лв. в Германос предлагат този плеър с 1gb и две години гаранция:98.jpg плейва клипчета, има usb2.0, вградена батерия, която кара десетина часа и се презарежда през usb или ел.мрежата, има радио, гледат се клипчета, снимки, чете и pdf файлове, има игри, телефонна книга и тн. Супер яко плеърче. :punk

Link to comment
Share on other sites

Можеш да го тестваш при вносителя във Вали, на Янко Сакъзов до църквата

 

http://www.vali.bg/?group=&article=516...le_content.php#

 

А в момента 512мб версията е на промо в Метро за 84лв с ддс, което май е доста по-добра покупка :) 1гб е 108 лв.

 

Иначе Trekstor си ги правят сами и не слагат само име като всички кучи марки, май. Би трябвало да са ОКей. Фирмата е немска.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да го тестваш при вносителя във Вали, на Янко Сакъзов до църквата

 

http://www.vali.bg/?group=&article=516...le_content.php#

 

А в момента 512мб версията е на промо в Метро за 84лв с ддс, което май е доста по-добра покупка :) 1гб е 108 лв.

 

Иначе Trekstor си ги правят сами и не слагат само име като всички кучи марки, май. Би трябвало да са ОКей. Фирмата е немска.

Ами аз точно тая покупка от метро си харесах.Там би тряяло да ми дадат да го прослушам.Мерси Дриймър :)

Link to comment
Share on other sites

...Фирмата е немска.

 

Не само че е немска,ами твърдят че си произвеждат плеърите в Германия.Иначе пробвах един по-евтин модел на приятел,с тапи Сони звука е впечатляващ :music Според мен си струва покупката,само слушалките в комплекта са малко дървени...

 

edit:На сайта им има модел който плейва FLAC и OGG :woot

Link to comment
Share on other sites

Не само че е немска,ами твърдят че си произвеждат плеърите в Германия.Иначе пробвах един по-евтин модел на приятел,с тапи Сони звука е впечатляващ :music Според мен си струва покупката,само слушалките в комплекта са малко дървени...

 

edit:На сайта им има модел който плейва FLAC и OGG :woot

 

Те твъдят ама са си точно "Маде ин Чайна" :D Иначе наистина са си много добри и аз лично съм си доволен и от слушалките в комплетка.Мисля че си дънят идеално :)

Link to comment
Share on other sites

привет

хора имам желание да си купя Apple iPOD но сме в БГ и си4ко смарди тук така 4е трябва да си го взема от 4ужбина и наи добре от Америка но как да стане това ?? някои 6те ми обясни ли има ли вазможност да си го пора4ам от тук и да ми го докарат в БГ

ето линк за iPod а ми http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebO...ore?family=iPod

моля помогнете sayjin.gif ми 4е не искам за са6тите пари да си зема някои suffle 4gb a ne 80bg video

 

за оправата на форума си признавам 4е това одеве го пуснах са6тото и ако има проблем се извинявам предварително

Link to comment
Share on other sites

Те твърдят ама са си точно "Маде ин Чайна"...

 

Абе сигурно,като се има в предвид цената :P Слушалките хич ги няма,сравнeни с тези тапи Сони,вЕрвай ми ;) Иначе с тях звука е перфектен...

 

00209146.jpg

Link to comment
Share on other sites

привет

хора имам желание да си купя Apple iPOD но сме в БГ и си4ко смарди тук така 4е трябва да си го взема от 4ужбина и наи добре от Америка но как да стане това ?? някои 6те ми обясни ли има ли вазможност да си го пора4ам от тук и да ми го докарат в БГ

ето линк за iPod а ми http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebO...ore?family=iPod

моля помогнете sayjin.gif ми 4е не искам за са6тите пари да си зема някои suffle 4gb a ne 80bg video

 

за оправата на форума си признавам 4е това одеве го пуснах са6тото и ако има проблем се извинявам предварително

Ами може би трябваше да прочетеш правилцата преди това ;)

 

Ако имаш международна КРЕДИТНА (не дебитна) карта ще можеш да си поръчаш от някои места, но единствено за дребни суми. Неща като тези вероятно много малко магазини ще се наемат да пратят към БГ. Единствения ти шанс е някой да ти го донесе или пратката да я пратят до твой познат в USA и после той към теб.

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурно,като се има в предвид цената :P Слушалките хич ги няма,сравнeни с тези тапи Сони,вЕрвай ми ;) Иначе с тях звука е перфектен...

 

Kато насъбера малко парички ще си купя да сравня как бачка с тях ;) А иначе ако не е тайна от къде си взел Сонито и за какви пари?

Link to comment
Share on other sites

...от къде си взел Сонито и за какви пари?

 

Мисля че от магазин Деком~80 лева.Ползваше ги един френд,с един Ipod преди да даде фира(hdd-то :tongue )

Link to comment
Share on other sites

В последния каталог на метро гледах един Wastson-1gb за 65 лева.Някой има ли наблюдения върху тези плеъри?Само за информация-ще го ползвам рядко.Важното е да изкара поне 6 месеца

Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпросче - кое е по добре - вградена батерия или батерия АА/ААА за МР3 плейър :confused при положение че ще се слуша музика около 3-4 часа на ден. Или по точно кой от двата плейъра е по-доброто решение и защо:

 

APACER AU231

 

ИЛИ

 

АPACER АU 522 512MB, FM

 

:confused :confused

Аз мисля 4е е по-добре да не е с вградена батерия понеже като и свърши ресурса на вградената и незнам откъде 6а измислиш такава и освен тва от AA или AAA винаги можеш да си носиш резервна и да смени6 като свър6и другата...

Link to comment
Share on other sites

Утре ще ходя да си взимамт това,

 

Някакви мнения ?

Аз ти препоръ4вам да си избере6 от тук http://www.mobilebulgaria.com/mp3_players/

 

има много голям избор, на всякви цени , много марки...

 

Тоя дето си го избрал гледам и радио даже няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз ти препоръ4вам да си избере6 от тук http://www.mobilebulgaria.com/mp3_players/

 

има много голям избор, на всякви цени , много марки...

 

Тоя дето си го избрал гледам и радио даже няма.

Браво , рано се сети :D . Благодаря все пак, ама си го взех днес. Радио всъщност има, а слушалките дънят яко. Само 2 проблема за сега...

 

1. Не мога да разбера какво поддържа (видео), пише 'mp4/mp3/wma/', аз качих няколко видео-та (едното само беше mp4) и не тръгнаха ...

 

2. Чат-пат не се включва. Днес преди да излезна го пуснах да се зареди и като се върнах не искаше да се пусне (преди това същото беше станало, само че този път от бутона оф и он (което пък се използва само когато няма да го използвам по дълго време) стана,а сега не), някакви идеи ?

А ... тръгна ...

Само да питам - когато се зарежда, трябва да е включен нали ?

Link to comment
Share on other sites

@dunata Може и да е от батерията - има един номер батерията да се разработи в който трябва да се зарежда 12 часа, а след това да се изхабява до край. Това се прави 2-3 пъти и тогава може да си го зареждаш когато си искаш. Може и да е от това - пробвай ако не си :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...