Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

20 причини Хърватия да не победи Англия днес... :)

 

1. За Хърватия, която кандидатства за членство в ЕС, британският глас е важен.

2. Ако вкараш победен гол, може и да станеш герой в Загреб, но забрави за примамливата оферта от Мидълзбро.

3. Ако завършиш на първо място в групата, може да си в първа урна. Тогава забрави за сигурната победа над Австрия или Швейцария на европейското.

4. Загуба ще означава уволнение на Стив Макларън, което ще лиши широката аудитория от неговите тактически нововъведения.

5. Някой надъхан английски отбор, жаден за мъст (най-вероятно Болтън), може да се падне с Динамо (Загреб) в първия кръг на Купата на УЕФА и да измъкне 0:0 в първия мач.

6. Шумните, бесни и изгорели от слънцето английски туристи ще бойкотират адриатическите курорти.

7. Славен Билич ще се прости с надеждите да поеме Бирмингам.

8. Драмите по Би Би Си като "Казанова", които се снимат предимно в Дубровник, ще се преместят в Косово.

9. Танцьорите на Мореска от Хърватия няма да бъдат така добре приети в китните английски селца, както при визитите си през 1966 и 1980 г.

10. Горан Иваничевич вече няма да е любимец на публиката в турнирите за ветерани на "Роял Албърт Хол".

11. Лондонските дизайнери, бесни от загубата на Англия, ще загърбят Седмицата на модата в Загреб, с което ще намалят престижа на събитието.

12. Английските фенове ще подкрепят съперниците на Хърватия на европейското. С изключение на Германия. И Португалия. И Франция.

13. Нико Кранчар от Портсмът, Вердан Чорлука от Манчестър Сити и Едуардо от Арсенал ще търпят гнева на фенове кръг след кръг във Висшата лига.

14. Добрите спомени на Астън Вила за Бошко Балабан ще отидат на кино.

15. Аплодисментите за Марио Анчич и Иво Карлович на "Уимбълдън" ще заглъхнат.

16. Никой няма да похвали хърватите. Ще излезе, че Англия е била: а) измамена (като на световните през 1986 и 2006 и квалификациите за това през 1994 г.); б) нямала е късмет (СП 1990, Евро 2004, квалификациите за СП 1994); или в) провалена от индивидуална грешка (СП 1998, СП 2002, квалификациите за СП 1994).

17. Жените и приятелките на английските играчи няма да си прахосват парите по вашите курорти.

18. Дейвид Бекъм може и да не стигне до 100 мача за Англия - а това никой не му го пожелава.

19. Хърватия ще предизвика преждевременното пенсиониране на рефера, след като английските фенове засипят сайта му със заплахи.

20. Никой турнир не е истински без атрактивния, раздвижен футболния стил на Англия и така обичаните навсякъде английски фенове.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бе ебати чисти или нечисти г****вете са си г****ве и това дето излиза от тях никога не може да е приятно. Ти представи си отиващ в месарницата да си купиш кренвирши и казваш "5 кренвирша моля." и месаря вика неква п**ка и и казва да се нагъзи и от г**а и почва да тегли кренвиршите и като станат 5 рязва найлончето, премерва ги и ти ги дава. Е ще ги ядеш ли, дори и да ти покажат видео как и правят клизма и г**а и на оная п**ка е чист???

Цитат от торент в замунда ( :laughing: :laughing: ), не мога да спра да се смея.

Link to comment
Share on other sites

Още един клип на идиота, който гледахме преди време - УЖАС

 

О не :D :D :D :D :D :D :D Тоя пич ми изби теракота в банята :D "Обичам те мила. Ще те лижа и ч***м сладко! И това ще бъде скоро." Хахахаха. Вече не ми се яде :(

Link to comment
Share on other sites

Абе не е толкова зле момчето - и много по-зле има. Като бях войник по едно стечение на обстоятелствата хората от щаба на КЕЧ-а и мангалите с 4ти клас максимум бяха натикани с един подготвителен лагер (или както там се казваше). Какви брилянтни умове имаше там просто не можете да си представите. Бяхме 3ма вишисти сред 150 човека нямащи основно образование даже - нагледал съм се на простотия :)

Link to comment
Share on other sites

Лада Самара 1500s vs VW Golf 2 1.6 карб EZ мотор.Oчаквам вашите мнения по темата и моля без ''сектанстски изказвания'' /куота

 

VS - това по дяволите какво значи за вас - "Бега мноу."

ми ако голфо има спортен ауспух и педали- ще бега повече. Голфа ще ИЗЯДЕ самарата.

Но ако самарата е със спортен волан и с тунинг от илиенци stage1 (i.e.тасове) - Самарата ще СМАЧКА голфа.

От форума на Лада :lol:

Edited by kamen
Link to comment
Share on other sites

Още един клип на идиота, който гледахме преди време - УЖАС

:lol: :lol: :lol: ееее не тоя пич направо ми вдигна настроението , дзън дзън има ли някой там в главата :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://video.google.com/videoplay?docid=6304447980554417691

 

 

хахахахаха ей това пък ме откърти направо... а и вече си е направо актуално за сезона:

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-8043726891730527819

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Това не е пламък от естествени газове, а горящ аерозол от умело прикрит флакон. Въпреки всичко е забавно като идея.

Обаче тук нещата са напълно естествени. Тези Mythbusters са големи образи.

Link to comment
Share on other sites

Според мен по-тревожно е как се е стигнало да го прочетеш :)

Чист късмет :D , много рядко чета коментари.

edit: Сега се сетих, торента имаше много ниска оценка и страшно много коментари. А на такива торенти винаги има снях.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Преди време беше станал доста популярен за аватар един .gif, на който се пунтираше рекламата на Mtel -

1,2,3,4,5 - това бяха пет секунди. А представи си пет дена... без нет. Имаш ги всеки месец, от евроком.нет :)
Link to comment
Share on other sites

:angry1 С голямо съжаление искам да съобщя, че явно Центрум Груп няма да възстановят правото ни на ползване на пространство (вече мина повече от месец) и всичко, което съм качил досега (в която и да било тема) не може да се отваря :angry1 Интересното е че с ФТП клиент се логвам в акаунта и виждам всичко там, но с браузър пусто нищо не се отваря.... :angry1

 

МОТОРДЖИ ЙОВО - зуумнете и обърнете внимание какво стърчи от раницата. Много се веселих с тоя пич и едва го настигнах да го снимам. :punk

Link to comment
Share on other sites

:angry1 С голямо съжаление искам да съобщя, че явно Центрум Груп няма да възстановят правото ни на ползване на пространство (вече мина повече от месец) и всичко, което съм качил досега (в която и да било тема) не може да се отваря :angry1 Интересното е че с ФТП клиент се логвам в акаунта и виждам всичко там, но с браузър пусто нищо не се отваря.... :angry1

 

МОТОРДЖИ ЙОВО - зуумнете и обърнете внимание какво стърчи от раницата. Много се веселих с тоя пич и едва го настигнах да го снимам. :punk

Няколко минути се взирах и не разбрах кво е :confused

Link to comment
Share on other sites

Я се стегнете бе хахахахаха :punk

Бастун? :tongue Дървен крак?! :tongue

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХХАХАХ не мога ХАХАХАХАХАХХА

 

Изби всичката риба в Антона хахахахаха

 

Не - не е бастун. Зуумнете в снимката - ясно личи

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...