Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, RaptoR said:

ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ!
 

 

Баре нещо цица или татус да беше показала... Тъй и тъй се е барнала по неглиже халатче. Щеше и маса лайкове да набере, без да и се наложи да я таковат с 200. Тъкмо щях да и коментирам и Евалата гримчето, ама моментът 1:57 - 1:58 е... Прайслес!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gado said:

Баре нещо цица или татус да беше показала... Тъй и тъй се е барнала по неглиже халатче. Щеше и маса лайкове да набере, без да и се наложи да я таковат с 200. Тъкмо щях да и коментирам и Евалата гримчето, ама моментът 1:57 - 1:58 е... Прайслес!


Надявам се си наясно, че гримчето не е реално, а го правят разни софтове и не си чакал края, за да се сетиш. Да не ти показвам какви други превъплъщения има к§рвата с тия програмки

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Надявам се си наясно, че гримчето не е реално, а го правят разни софтове и не си чакал края, за да се сетиш. Да не ти показвам какви други превъплъщения има к§рвата с тия програмки

Аре не бъди по-голям мисир, от колкото си, а!?

Нали знаеш, че сензорите ми за влизане в обяснителни режими като Анювите, са ми шунтирани.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gado said:

Аре не бъди по-голям мисир, от колкото си, а!?

Нали знаеш, че сензорите ми за влизане в обяснителни режими като Анювите, са ми шунтирани.


Мисир си ти, ако чак на 1.57 си усетил схемата. Няма нужда от други обяснения. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Мисир си ти, ако чак на 1.57 си усетил схемата. Няма нужда от други обяснения. 

Тя схемата е ясна. Ама пачицата е толкова... Ама толкова е... Чак умилително някво ми става някак, а знаеш, че не съм такъв човек.

И то не е само на едно и пеесе и седем, има и преди това. И заеби това дето и се случват тия гличове, докато се опитва да се себеизразява като типично кореноплодно. Самият подбор на ефекти, тип моето ранно детство, тоест - седемдесетарски, говори достатъчно. Качурчето каквато и кифла да е, изобщо не е на ясно, че сегашният тренд е осемдесетарски (все пак нали е кифла). Та вместо да рискува да се излага с некви фри апове, що не беше се наплескала както си му е редът, по женски? Нали... господ и без това е казал, когато погледнал жената - Абе... и така става. Тя и без това ще се гримира.

Да приказвам ли още или през добре изплакнатото ти с кофти бири мозъче, ще пробие искрица за идеята ми?

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gado said:

Тя схемата е ясна. Ама пачицата е толкова... Ама толкова е... Чак умилително някво ми става някак, а знаеш, че не съм такъв човек.

И то не е само на едно и пеесе и седем, има и преди това. И заеби това дето и се случват тия гличове, докато се опитва да се себеизразява като типично кореноплодно. Самият подбор на ефекти, тип моето ранно детство, тоест - седемдесетарски, говори достатъчно. Качурчето каквато и кифла да е, изобщо не е на ясно, че сегашният тренд е осемдесетарски (все пак нали е кифла). Та вместо да рискува да се излага с некви фри апове, що не беше се наплескала както си му е редът, по женски? Нали... господ и без това е казал, когато погледнал жената - Абе... и така става. Тя и без това ще се гримира.

Да приказвам ли още или през добре изплакнатото ти с кофти бири мозъче, ще пробие искрица за идеята ми?

 


Ако имаше някакво понятие сбръчканото ти от пикливи ейлове мозъче от мис Тигрова нямаше да се пънеш да говориш глупости. Излишно при това и само да се направиш на интересен, но тук пръднята ти идва мокра. Между другото не пия алкохол от 31.05 ако изобщо ти влиза в работата. Дал съм си 20 дена почивка. А ето тук може да разбереш какво се случва като вземе да се гримира:
 


Да не ти показвам какво става като вземе да се лакира.... Ама айде на
 

 

Link to comment
Share on other sites

Абситинентен си, Пич...

Явно ти идва от това.... Споко. И това ще мина.

Ако не почнеш пак, де. Не, че нещо лошо ще стане. Мисирът не може да надскочи мисирщината си, пък колкото и да се дуе и да бумка.

Ако пък не почнеш, тогава ще станеш още по-голям бастун и от Ангел. А както е известно и на децата в детската градина, на НЕ пиещ човек НЕ може да се вярва!

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Абситинентен си, Пич...

Явно ти идва от това.... Споко. И това ще мина.

Ако не почнеш пак, де. Не, че нещо лошо ще стане. Мисирът не може да надскочи мисирщината си, пък колкото и да се дуе и да бумка.

Ако пък не почнеш, тогава ще станеш още по-голям бастун и от Ангел. А както е известно и на децата в детската градина, на НЕ пиещ човек НЕ може да се вярва!


Дори няма да отразя подбна тотална мисирщина с внимание... Чоглав мисир си и чоглав ще си останеш... 

Link to comment
Share on other sites

Засягаш чувствата ми по този начин...

Направо ми разбиваш сърцето!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Притеснен съм!

Найш колкота обичам и как ми иде да те погаля по кръглата главица, кога обявяваш, че токущо си изобретил топлата вода!?

Ама направо ми иде да те цуня по челцето!

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mobi said:

Абе, кви са тия гримове и лакове? Тая кака има далеч по-стoйностни умения:

https://xhamster.com/videos/bulgarian-miss-tigrova-masturbating-again-14475429

 

Знаеме ги ние тия умения, но и там е същата талпа непоръбена като на пилона... 

Link to comment
Share on other sites

Момичето си има своите достойнства, ама мисира се напъва, все едно куче кендза тухли четворки.

 

П.п. Достойнствата и обаче яко спомагат да вкарва много смях де.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...