Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images


АЗ НЕ ВИДЯХ ДА МИГНЕ!!!!

================================================

Тука видеото никак не е кратко и не е за хора със слаби сърца - все пак може да се опитате да не припаднете първите 5 минути. 
 


=========================================================================

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз тая втората я издържах десетина (май и повече) минути, преди да и пусна водата.

Хуу се чекнеше и демонстрираше деколте, гъзуна, къдри и засукани кълки, амаа...

Имам два въпрос, дето ме напъват да ги задам.

Първо - Що си не епилира и мишниците като шундата и кълките си тая Душица мамина. Евала къделите, дето извади тая клизма.... Аз не ставам чак толкова толкова вакъл там...

И второ - Тва вече е малко противарски въпрос. Онова в бурканчето, дето го държи (преди да пуснеш клипа), що е? Нещото, дето си е наляла в каничката с дългия маркуч? Или нещото, дето е изтекло, след като си е извадила накрайника от задника?

Питам за второто, щото не догледах до съответния момент, че да се просветля, а ми е живо интересуващо...

 

П.п. А! И още един въпрос... Ама някак не ми иде да го задам, че нежните души може да изпаднат в потрес. Ама след като тая агнешка майка си е премахнала едните гладове и е редовна в клизмите. Просто няма как да не ми дойдат едните мисли и питанки.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Godfather said:

i-love-driving-in-winter-becauseipretend

Ха-Ха?

Трябваше завчера да си в в колата ми, докато преминавах трасето Пашови-Юндола-Велинград.

Щеше да ти се прище да си принцеса Падме, пък била тя и в мензис точно в този момент.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Ха-Ха?

Трябваше завчера да си в в колата ми, докато преминавах трасето Пашови-Юндола-Велинград.

Щеше да ти се прище да си принцеса Падме, пък била тя и в мензис точно в този момент.

Това е нищо. Ела ми на гости някоя зима да те прекарам през едно чудно местенце, наречено Кокъхала пас на едноименната магистрала и тогава ще си говорим колко страшно е в Юндола. :lol:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:


Аз да питам кво е тва... И коя е Деси? :laughing1:

========================================

 

 

 

Едно време къмто 1999-2002 година, когато много посещавах интернет клубове, KAIOWAS беше софтуера, който като ти свършеше времето ти спираше достъпа до компютъра :), аз предимно бях на нощна тарифа  и спорадично през деня :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...