Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Уважаеми съкооператори, знам че сме най - древната цивилизация на Балканите, в Европа, във Вселената. Наясно съм, че от нас са произлезли динозаврите, маймуните, трансформърите и покемоните. Знам, че сме били на три морета, три планети и ставаме мъже на три ракии. Знам, че сме народ, който играе в ледени води, ходи по огън, пие вода с уран и яде лютеница с наркотици. Запознат съм, че сме измислили компютъра, автоматичната скоростна кутия, тройния чушкопек, левия мигач и десния завой. Знам, че имаме песен в космоса и на Евровизия. В поп фолка доказването на авторство е трудно, защото сърби, турци и гърци се смляха да джамбазят хитовете ни. Знам, че след като сме изобретили секса, първи заменяме козата с човек, а по - късно добавяме и жена. Знам че сме изобретили кирилицата, глаголицата, шльокавицата /zdr ko pr/, телепатията и езика на делфините. Наясно съм, че разбираме от футбол, политика, генно инженерство, и ядрена физика. Знам за всичките тия патриотични неща, колко велик народ сме и никога не съм спирал да се гордея с това. Ама сънародници, айде моля ви се си припомнете кои сме и спрете да сЭрете в общата маза."

От домоуправителя

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, RaptoR said:


Само безподобен мисир може да зададе такъв въпрос...

Да бе, така е, всички сме длъжни да гледаме някаква там телевизия и да знаем на какво точно Мисира се смее. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...