Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Godfather said:

Да бе, така е, всички сме длъжни да гледаме някаква там телевизия и да знаем на какво точно Мисира се смее. :lol:


Не разбирам ти на тъп ли се правиш или не й виждаш косата? Няма как да си толко прост мисир! 

Link to comment
Share on other sites

Че кво да и е? Закачливо неглиже. Ходи му на девойчето даже.

А всъщност след кратък период на недоумение реших, че визираш картонената папионка на кълвача до нея. Ама като дочетох до тук и видях, че си турил край на тоя съспенс....

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Че кво да и е? Закачливо неглиже. Ходи му на девойчето даже.

А всъщност след кратък период на недоумение реших, че визираш картонената папионка на кълвача до нея. Ама като дочетох до тук и видях, че си турил край на тоя съспенс....


Оня ми иде да го заколя и получавам гърчове като го мерна с тирантите, чорапките и т.н.

Иначе ай молим те... Закачливо неглиже??? Това не е "Милион и едно желания", брат. Между другото тая снимка е много щадяща предвид реалната ситуация. Това е "прическа" тип бръкнах и с двете ръце в контакта и даде накъсо! Това е национален ефир и тия не знам колко часа всеки ден са на екран. Иначе го харесвам това момиче, всеки ден вади баджаци (по Бюреков) и прочее, ама да позволи да го снимат така извън gag party просто не можах да повярвам... По-зле съм виждал може би само Гала, курдисана от арменката. Оная е връх просто...   

Link to comment
Share on other sites

Голеем си мисир, чес'но!

Превърнал си се в тотален чичка, а си по-малък от мен, Тва първо. Второ. Кат те дразнят толкова, ми спри да гледаш такива недоклатени телевизии бре, Мисир с мисира ти!

 

П.п. Е не мо'а се въздържа да не те поздравя с нещо, дето ми е от любимите :D

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Голеем си мисир, чес'но!

Превърнал си се в тотален чичка, а си по-малък от мен, Тва първо. Второ. Кат те дразнят толкова, ми спри да гледаш такива недоклатени телевизии бер, Мисир с мисира ти!

 

П.п. Е не мо'а се въздържа да не те поздравя с нещо, дето ми е от любимите :D

 


Мерси за поздрава. Ти там по ивицата май нещо ми залиташ по метросексуалности ли? (серия от снимки виША "мода") 
 

В случая не говорим да ме дразни - в случая визирам сериозна жена, майка на две деца, оставила се да я направят на ТОТАЛНА чоглава мисирка, дори клоунът на Балкански е с много по-сериозна прическа! То верно, че тя няма думата в случая, но лично аз по никакъв начин не бих се явил пред хора в подобен вид (освен ако не е gag party, както споменах). Като се замисля ще е интересно да видя ако рече да полегне странично какво ще стане - дали ще се чуе пукане или ще пробие възглавницата... 

Иначе какзано ако не мое да вденете за кво ви прикаам сте вече напълно завършени мисири... Не съм изненадан, но Галине - от теб баш не го очаквах... Пусто Ина да ти дойде с такава коса... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

И това според теб трябва да е смешно? Верно си уникален Мисир, а аз дори си помислих, че има нещо скрито и визираш някаква случка, давана по телевизията! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

И това според теб трябва да е смешно? Верно си уникален Мисир, а аз дори си помислих, че има нещо скрито и визираш някаква случка, давана по телевизията! :lol:


Е па поредно доказателство, че си недостижим мисир! В смисъл срещу тебе да се бяга не, а да се лети с Ентърпрайз, стигане няма 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, RaptoR said:


Мерси за поздрава. Ти там по ивицата май нещо ми залиташ по метросексуалности ли? (серия от снимки виША "мода") 
 

В случая не говорим да ме дразни - в случая визирам сериозна жена, майка на две деца, оставила се да я направят на ТОТАЛНА чоглава мисирка, дори клоунът на Балкански е с много по-сериозна прическа! То верно, че тя няма думата в случая, но лично аз по никакъв начин не бих се явил пред хора в подобен вид (освен ако не е gag party, както споменах). Като се замисля ще е интересно да видя ако рече да полегне странично какво ще стане - дали ще се чуе пукане или ще пробие възглавницата... 

Иначе какзано ако не мое да вденете за кво ви прикаам сте вече напълно завършени мисири... Не съм изненадан, но Галине - от теб баш не го очаквах... Пусто Ина да ти дойде с такава коса... :laughing1:

Посипвам си рунтавата по метросексуалистки глава и брадясалата (пак по таковаму) муцуна с пепел. Бия чело у земя и признавам... Ми... аз лично продължавам да не те вдявам.

Ама това съвсем не омаловажава факта, че треа леко да поиздърпаш бастуна от задника си, поне щото да можеш да мърдаш шия.

 

П.п. На Ина няма да и ходи, понеже линиите на лицето и не са такива. Прическите не са универсални. ;)

Пък и е съвсем наясно със собствената си прекрасна женственост за да се лиши от буйната си лъскава грива, заради моден повей. Знаеш, че не е тип - Мацка по пенюар и пантофи, чийто единствени вълнения са да не загори лука за яхнията и кво аджеба ще се случи в следващия епизод на София ден и нощ. Щото ако беше такава, нямаше да допусна да е с мен толкова време вече. Та опитът ти за корелация се провали безславно. Съветвам те да чуеш отново какво казва Бат' Каца.

Link to comment
Share on other sites

Начи... на снимката на Виден не можах да намеря смешното. Но породената от нея дискусия е просто епична!

Ред: айде да не съм съвсем офтопик с един Къцизъм
86189290_2260682177558923_52899906329813

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Antares said:

Начи... на снимката на Виден не можах да намеря смешното. Но породената от нея дискусия е просто епична!


Как да го намериш като си със същата прическа! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

Аре ся ше се обиждаме! При мен количеството вълна е почти двойно!

 

Никой не се обижда! Закачаме се! Иначе добре знам, че тебе или Галицин ако ви спретнем подобна прическа през вратата ще минавате само  странично... 

Link to comment
Share on other sites

Бойко Борисов: Какво става сега, барем един болен открихте ли?
Кирил Ананиев: Нито един, г-н премиер...
Борисов: Номера ли ми правите? А? Като оня от АПИ?! За Волуяк винетка...Само ния немаме болен. Цела Европа вече мисли, че криеме. Че професора фалшифицира изследвания...
Проф.Кантарджиев: Обидно е...
Томислав Дончев: Направихме всичко възможно, г-н премиер. Няма болни...
Борисов: Начи не ме интересува. Сега е...колко...Девет и двайсе. До пет и двайсе да има един болен! Шото много лесно мога да ви оправа...
Дончев: Имам една идея, но още избистрям детайлите.
Борисов: Айде казвай, не ме изнервяй...Избистрял...Да не си у Бистрица...
Дончев: Можем да заразим някой и да го представим публично. Може и с глашатая, който предложихте за винетките. Да пътува с медицински екип и да го показваме. Задължително трябва да го види дипломатическият корпус и чужди медии да го отразят...
Борисов: Е, кой да заразиме...Иначе има хлеб в предложението...
Красимир Каракачанов: Може някой военен на кадрова служба. От една страна само играят карти, а от друга саможертвата е техен дълг, щом родината е в...нали...Трябва да се мисли националноотговорно...
Младен Маринов: Дали да не е клошар?
Борисов: Младене, млъкни. Мисля...
Николай Нанков: А откъде ще вземем вируса?
Екатерина Захариева: Мога да разговарям с китайския посланик, да го помоля да ни пратят една ампула от Ухан с дипломатическа поща...
Борисов: Евала, Кате, върти на жълтия....Бай Киро, задрема ли?
Ананиев: Съвсем не, г-н премиер.
Борисов: Бай Киро, слушай ме убаво сега и нема да се плашиш. Ти си убав, разбран човек. Знаеш, че вирусът ходи по старци най-много. Ти си тука доайен, къде казват некои. Дет се вика - поживел си си. Жена, деца, внуци, ял си, пил си. Викам тебе да те заразиме.
Ананиев: Ама, аз...
Борисов: Мое да го изкараш на крак бе. Здравен министър си. Къде се чуло и видело здравен министър да е умрел от коронавирус. Само ако имаше при Станишев и Орешарски...
Ананиев: Но все пак...
Борисов: Ако стане нещо - двайсе заплати и орден "Кирил и Методий"...коя, коя...втора степен. Разбрахме ли се?
Ананиев: Ми...добре
Борисов: Айде, бегайте, че огладнех..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...