Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Индийски танци - с едната ръка отвинтаваш крушка, а с другата галиш кучето.

 

 

------

 

Мили момичета, защо е нужно да се гласите толкова! Ако сте си сложили къса поличка, то 9 мъже от 10 няма да обърнат внимание дали чантичката ви се връзва с цвета на обувките ако изобщо забележат че имате чантичка... Тогава защо заради някой обратен трябва да си губите времето?!

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

^Според мен точно заради такива работодатели няма да се оправим. Трябва да има някакъв граждански съд за такива, защото това е един вид подигравка за българския работещ човек. Циганите от соц. помощи взимат повече, ебати!!!

Link to comment
Share on other sites

^Според мен точно заради такива работодатели няма да се оправим. Трябва да има някакъв граждански съд за такива, защото това е един вид подигравка за българския работещ човек. Циганите от соц. помощи взимат повече, ебати!!!

 

Не пич, няма да се оправим докато има хора които отиват при него. Защото всеки с капка разум ще сметне че тези пари са доникъде - то само билетите за автобуса до работата и обратно и 1 кафе са половината от тези пари...

Link to comment
Share on other sites

Да прав си. Също така е факт, че масово работодателите се оправдават с кризата и се гаврят с хората по отвратителен начин.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, криза, която отдавна отмина. Но беше добре дошла за повечето от работодателите. Интересно, ако това му е брутното заплащане, колко ще остава след удръжки и осигуровки?

Link to comment
Share on other sites

Пхах, аз гледах обява за администратор бази данни, който освен всичко да търси и клиенти за... 450 лева. Обещаваха му, цитирам "lap top"... Демек - хващаш се на работа при тях и лапаш топа...

Link to comment
Share on other sites

Пхах, аз гледах обява за администратор бази данни, който освен всичко да търси и клиенти за... 450 лева. Обещаваха му, цитирам "lap top"... Демек - хващаш се на работа при тях и лапаш топа...

Ако изобщо намерят някой той ще е свръх компетентен тинейджър и ще изкара от ден до пладне... но те си знаят... с трици маймуни...

 

 

-------------------

 

 

Край с офтопика от мен. Ето нещо приятно:

От Перник изпращат съобщение към София: “Моля изпратете гражданска отбрана, да ни спаси от бездомните кучета плъзнали по градО!” От София отговорили : “Веднага изпращаме 3 мобилни групи за кастриране на бездомни кучета.” Перник отвръщат : “Вие не ни разбрахте, они не ни е*ат, они ни апат!!!!”

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дедо, обикновено такива обяви, дето ако беше за шофьор, щяха да искат да може да има A, B, C, D, E категории, да има опит с управлението на фадрома, самолет, хеликоптер, совалка и куло-кран, ги пишат за места, дето нямат много ясна представа какво прави всъщност IT-то при тях :lol:

 

Самата обява, излъгал съм - 400 лева, плюс евентуални бонуси...

 

Ontopic:

109010.jpg

 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

който освен всичко да търси и клиенти за... 450 лева.

 

Самата обява, излъгал съм - 400 лева, плюс евентуални бонуси...

 

Това същата обява ли е? Тук не пише нищо за търсене на клиенти.

А тоя "Personal lap top" не ти го дават, а го изискват от теб да го имаш. :) Което пък прави обявата още по-смешна.

Link to comment
Share on other sites

Това същата обява ли е? Тук не пише нищо за търсене на клиенти.

А тоя "Personal lap top" не ти го дават, а го изискват от теб да го имаш. :) Което пък прави обявата още по-смешна.

Ability to research and analyze new business opportunities;

И ти знаеш английски? Да не ти казвам, че си смешен, щото ша се засегнеш, ама...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...