Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Някои глупости си заслужава да останат в историята :laughing:

 

Живата бира повече ли напива от другата?

 

Да. Много повече. Тя е 13%, а "неживата" е 4,5-5%.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прав си!

 

Ванчо, продължаваш да се излагаш! И не ти е за пръв път. Не бъди глупак! Вземи прочти това онова преди да говориш глупости! Изложи се достатъчно за един ден. Да не припомням отново камерата на моста на Панаира.

Link to comment
Share on other sites

Ванчо, продължаваш да се излагаш! И не ти е за пръв път. Не бъди глупак! Вземи прочти това онова преди да говориш глупости! Изложи се достатъчно за един ден. Да не припомням отново камерата на моста на Панаира.

Мда. 2 пъти за 5000 поста. Ти на всеки 100 се излагаш по толкоз. Само за миналата седмица мога да ти покажа пред Ифчо колко се изложи. Ако трябва да се връщам назад трябва да напълня цялата тема. И.. Тук не съм се изложил. Мога да ти донеса малко бира у вас, ще измерим алкохолния градус и после ще трябва да си направиш СеКуРо. Сещаш ли се? Или да ти се обадя да ти разкажа?

И стига с тези шаблонни отговори. Извади нещо ново от шапката.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ела тука ама тоя път ще ти тегля един сериозен бой, защото вече имаш нужда, явно не става иначе! Слизаме в Сани и купуваме жива бира. Ако е извън диапазона 4,2-5,3 об% я взимаш за тебе. Ако обаче е вътре ще те смачкам от шутове пред ГРАНД-а. Навит ли си??!? ЕКСТРАКТА е от 10.5% до 13% КАУН!!!

Link to comment
Share on other sites

Бе вие двамата няма ли да се вземете най-накрая? Целия форум разбра че се обичате, вярно с пуберски "свалки", ама поне да мирясате. Така вместо да си ги мерите само ще си ги редувате.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Ще го взема аз на абордаж него! Айде стига вече спам и Иво, помисли си кой ден другата седмица ще дойдеш да си вземеш брошурите за осмозата. И ми измисли отнякъде торф за хищниците, не бива да остават в тия малки саксии.

Link to comment
Share on other sites

Ама не бе, спамете си. Няма проблем темата да се пълни с офтопик. Това са толкова смешни неща /me се смее като Къци след като е разказал виц.

 

Edit: Стенли тази песен я има на предишната или по-предишната страница...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

15013_thumb.jpg

15016_thumb.jpg

15014_thumb.jpg

15015_thumb.jpg

 

Да се смееш ли,да плачеш ли?

14418_thumb.jpg

Специален поздрав за RaptoR.

 

Да няма после :*Айде на хорото :rolleyes:

15265_thumb.jpg

Само без да се сърдим ей!!!!!Не го пускам с зла умисъл.Всичко е в кръга на майтапа.

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

Аз ли не съм наред :unsure:,какво ли ми е ,но в снимките над мен нищо смешно не виждам :blink:

 

 

Едит:ААААААААААААА Филм ли е това?Като гледах картинките, нещо не ме развеселиха.Извинявам се тогава!

Ще го сваля да го гледам.Вярно, голям зуум има тая камера,чак болтчето в тъмна ,мрачна нощ на голямо разстояние се вижда с най-малките подробности, все едно е снимано на макро режим :laughing:

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

Аз ли не съм наред :unsure: ,какво ли ми е ,но в снимките над мен нищо смешно не виждам :blink:

помисли малко. безкраен зуум от камера за наблюдение. в тоя сериал само тва правят.

и на всичките им десктопи се работи с шрифт 80 поне. и така нататък.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме култовата реплика "отивам в лабораторията да го изследвам", отнесена към микроскопично влакънце например. И накрая се установява, че това е връхчето от косъм от опашката на котката на г-жа Грегъри от съседната улица, която преди седмица е изяла златната рибка на съседа Джон, която пък златна рибка страдала от гъбична инфекция на лявата коремна перка и затова има следи от гъбичния токсин в косъма (което всъщност е причина за нетипичната подредба на кератиновите плочки на косъма)! Егати яките специалисти по знайни и незнайни аналитични методи :lol: :lol: :lol: !

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме култовата реплика "отивам в лабораторията да го изследвам", отнесена към микроскопично влакънце например. И накрая се установява, че това е връхчето от косъм от опашката на котката на г-жа Грегъри от съседната улица, която преди седмица е изяла златната рибка на съседа Джон, която пък златна рибка страдала от гъбична инфекция на лявата коремна перка и затова има следи от гъбичния токсин в косъма (което всъщност е причина за нетипичната подредба на кератиновите плочки на косъма)! Егати яките специалисти по знайни и незнайни аналитични методи :lol: :lol: :lol: !

 

Повече ти се смях на мнението околкото на картинката, а на нея се смях доста. :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...