Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Эначи търся една песен,в която се пее "I believe I can fly,I believe I can touch the sky"Иэпънява е жена и е балада.Дайте и линк.

Аре някой да даде линк и эа песента на Sean Paul & Cecilie-Can you do the work.

Предварително благодаря :D

Link to comment
Share on other sites

Эначи търся една песен,в която се пее "I believe I can fly,I believe I can touch the sky"Иэпънява е жена и е балада.Дайте и линк.

Аре някой да даде линк и эа песента на Sean Paul & Cecilie-Can you do the work.

Предварително благодаря :D

Жената мисля, че е R. Kelly :wacko:

R. Kelly - I believe I can fly

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Tarsq nqkolko pesni:

1.Pesenta, koqto spe4eli Evroviziq tazi godina - My Number One

2. Na nqkav Daddy Yankee ili ne6to takova...mai se kazva Casoline, ne sam siguren.Na moreto vidqh imeto na otvratitelen obraz i za tva se 4udq :D

Link to comment
Share on other sites

Tarsq nqkolko pesni:

1.Pesenta, koqto spe4eli Evroviziq tazi godina - My Number One

2. Na nqkav Daddy Yankee ili ne6to takova...mai se kazva Casoline, ne sam siguren.Na moreto vidqh imeto na otvratitelen obraz i za tva se 4udq :D

Helena Paparizou - My Number One

Daddy Yankee - Gasolina

DC++ ;)

Link to comment
Share on other sites

Mersi mnogo ;)

Sega se setih i edna druga: kadeto na pripeva se pee ne6to podobno :) "Please, don't stop, come on"... ne6to takova - prez cqlata pesen.Ako moje pak pomo6t :) Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми 1. Песента с която започва сериала "Луда Надпревара" ( даваха го по БТВ )

2. Има една реклама на ... дъвки нз на кои .. един тип прави с дъха си леден мост и с мацката са срещат на него! :D мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Доста налудничаво звучи :bgrin: , но да си питам =).

 

 

Абе вчера сифте гледах филм по BTV от много време ... който го е гледал ще се сети ;) ( вчера, сиреч - събота, 20:10 ) Когато се появяваше оня сериен убиец ( The Silencer ) все зазвучаваше една песен ... метъл ли беше ( малко стил Linkin' Park ми замяза, но такава тяхна песен не съм чувал ) нИзнам, но ме зарадва =). Та ... ако някой знае как се казва поне ... бе благодарен ще съм му :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами такава песен имат George Thorogood и Running Wild на кой ти трябва да я сваля и да ти я испратя в Mirc ICQ MSN yahoo messenger skype каквото си избереш .. пък ако кажеш и двете ще ти пратя  :D

Не е на Running Wild свалих си я тя е от филма Christinе (1983) и е доста старичка

само ми кажи кога да ми пратиш по mIRC на George Thorogood да я чуя :confused

EDIT:намерих я няма нужда да ми я пращаш LuDaTa_BaBy :punk :punk

Edited by D-Simon
Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се името на една песен , която преди беше хит (преди 5-6 годинки) . Та ... беше смеска между опера и рап , като на клипа гледаха със сателит , как една жена (гигантска) пее /тя пееше оперно/ и се включваше и едно негро ...

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се името на една песен , която преди беше хит (преди 5-6 годинки) . Та ... беше смеска между опера и рап , като на клипа гледаха със сателит , как една жена (гигантска) пее /тя пееше оперно/ и се включваше и едно негро ...

Мисля че песента която търсиш е Warren G - Prince Igor

Link to comment
Share on other sites

значи търся следното:"baby we can do it na-na ,if you wanna go na-na"мъжки глас,прилича на Danzel ,но май не е той.предложения?

Link to comment
Share on other sites

Има една реклама на ... дъвки нз на кои .. един тип прави с дъха си леден мост и с мацката са срещат на него! :D мерси предварително

Това са the Neptunes - She wants to move !

Edited by toporas
Link to comment
Share on other sites

Помагайте PLS. Търся една песен на Enrico Caruso - Te voglio bene или Ti voglio bene.Не съм сигурен дали така се казва, но съм сигурен че се пее така в песента.Някой ако може да ми каже от къде да я сваля ще съм много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Търся следните песни:

1.Пее се "Girl, you're my angel, you're my darling angel..." Пее един мъж и песента не е нова

2.Планета кючек (не съм сигурен дали така се казва, но има само ориенталски ритми без да се пее)

3.Още един кючек (мисля, че се казва Наташа) В началото започва така :

- Коя ?

- Наташа

 

И това се повтаря,а след това сее пее нещо, но не можах да го запомня :D

 

Благодаря предварително :D :)

Link to comment
Share on other sites

Търся ремикси на Chemical Brothers - Galvanize.По възможност да са някви по яки :).Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Търся следните песни:

1.Пее се "Girl, you're my angel, you're my darling angel..." Пее един мъж и песента не е нова

Shaggy - Angel :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

1. "Сладък е всеки момент,по-сладък от шоколад" :lol:

 

2. "Show me the way to the wiskey bar

 

Моля ви се :rolleyes:

1.Остава - Шоколад

2.The Doors - ALABAMA SONG (Whiskey Bar)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...