Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

айде някой да каже кое е това изпълнение. добавете само .мп3 в името на фаила :)

 

 

И за още една песен искам да питам. едни мадами пеят easy come, easy go. песента е новичка :bgrin:

 

благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

plsss pomognete.tursq edna pesen neska zql den mi se vurti v glavata.4uh q po radio vitoshav total requests dnes naobqd v 12 bez 20 :D :)

pomna che v pripeva se peeshe ne6to ot sorta na : ...and my love don't let me go...don't let me go ili pone zvu4eshe podobno.

Peeshe go mek glas 99% na negyr.R'n'B mislq che se vodi.Na okolo 5-6 meseza mislq che e. :(

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

А някой нещо да се сеща по моя въпрос? Става дума за една песен, която мисля, че се казва "Хади Мале" (но не съм сигурен wink.gif ). Чалгийка е и много я въртят по Ритмо и чалготеките biggrin.gif

davit guetta-love dont't let me go :confused

Link to comment
Share on other sites

Zdr,

 

Zna4i tyrsq edna pesen ot Filma Ali G In Da House. Na Angl. subtitri, kogato po4ne muzikata mi izpisva "Thumping bass". Tova e oshte v na4aloto kogato idvat East side i v tqhnata kola zvu4i tazi pesen. Tyrsih q v google no ne mojah da q namerq. Ako nqkoi q znae neka da kaje.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва новата песен на Мария, дето е снимана на морето. Нещо ми привлече окото и ухото :)

Мария- Не съвсем.

Окото има какво да види, но ухото няма какво да чуе!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Малко тъпо,но....някой да се сеща кой беше вчера на гости на Слави?..Така-някой да знае коя беше първата песен,която изпяха...много пъти съм я чувала,а не знам как се казва

Дайте линк за песента на Benassi Bross-Every single day.

Дръж! :)

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Малко тъпо,но....някой да се сеща кой беше вчера на гости на Слави?..Така-някой да знае коя беше първата песен,която изпяха...много пъти съм я чувала,а не знам как се казва

Александър Бард и още някой май беше от Полша а песента е BWO-Sixteen Tons Of Hardware

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва новата песен на Мария, дето е снимана на морето. Нещо ми привлече окото и ухото :)

Не е ли Мария - Желая те. За нея не знам от къде да ти дам линк, обаче в ДС++ ще я намериш. ;)

Другата която се сещам е 06.Mariq.-.Poburkani.ot.lubov.mp3. Обаче незнам колко е снимана на морето, иначе е нова.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Александър Бард и още някой май беше от Полша а песента е BWO-Sixteen Tons Of Hardware

Да,мерси :)

Това е :)

GERRY^^ мерси много
За нисту :) Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Не е ли Мария - Желая те. За нея не знам от къде да ти дам линк, обаче в ДС++ ще я намериш. ;)

Другата която се сещам е 06.Mariq.-.Poburkani.ot.lubov.mp3.    Обаче незнам колко е снимана на морето, иначе е нова.

Желая те е песента, но ще можеш ли да ми да де6 линк за нея че нещо ДЦ++ се е прецакало. Мерси!

Link to comment
Share on other sites

търся песента името и е"Bad to the bone" но не мога да я намеря и незная кой я изпълнява :confused :confused някои може ли да ми каже от каде да си я истегля :confused

Link to comment
Share on other sites

Тааа търся си аз една песничка... техно е и са пеи нещо "fuck you" сега е много нашумяла ако някои ми даде заглавиице ще съм му безкрайно благодарна :wub:

 

Намерих яяяяяяяяяяя Jerry Ropero & Denis The Menac - Fuck You

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

търся песента името и е"Bad to the bone" но не мога да я намеря и незная кой я изпълнява :confused  :confused някои може ли да ми каже от каде да си я истегля  :confused

 

Ами такава песен имат George Thorogood и Running Wild на кой ти трябва да я сваля и да ти я испратя в Mirc ICQ MSN yahoo messenger skype каквото си избереш .. пък ако кажеш и двете ще ти пратя :D

Link to comment
Share on other sites

Ами такава песен имат George Thorogood и Running Wild на кой ти трябва да я сваля и да ти я испратя в Mirc ICQ MSN yahoo messenger skype каквото си избереш .. пък ако кажеш и двете ще ти пратя  :D

Такава песен имат и ZZtop ;)

Гадно ми е,че ми се налага да го кажа...ама-Използвай ЕДИТ

Link to comment
Share on other sites

Желая те е песента, но ще можеш ли да ми да де6 линк за нея че нещо ДЦ++ се е прецакало. Мерси!

A бе то който търси намира, ама айде. ЦЪК. ;)

А за "Bad to the bone" такава песен имат и Enigma, така че D-Simon най-добре си пусни ДС++ и си избери от там каквото има (ако не намериш в mp3 сайта), че в тия времена е малко трудно да се даде линк към всяка песен.

 

CrazyHorse ДС++ си работи много добре. Явно в теб е проблема. Прочети тук ако не ти е ясно нещо.

Поздрави.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Тааа търся си аз една песничка... техно е и са пеи нещо "fuck you" сега е много нашумяла ако някои ми даде заглавиице ще съм му безкрайно благодарна  :wub:

Някой ако може да я качи някъде, защото и мен ме интересува тази песничка :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...