Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Тъкмо търсех линка.

Зарибявка е. :) Още преди НГ беше хит, сравнително рано дойде и при нас. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

някой може ли да даде линк за сваляне на това: http://www.dailymotion.com/video/x53egp_house-chochito-caliente_musicbiggrin1.gif

 

Потърси под името: Sequential ft. Kleph - Chocho Loco /Edit Generator Mix или Generator Mix/.. под chochito няма да намериш :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=KcvAeLbILDw

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

търся една песен,която чух случайно,но не знам как се казва и кой я изпълнява.единственото,което видях е че изпълнителя беше с качулка,нямаше клип,а седеше не един стол ми се струва... :unsure:

Edited by n87
Link to comment
Share on other sites

търся песен в която жена пее ''...runaway..." и така нататък, песента е миксирана хаус/денс от някой DJ, не я пускат по радиото, само по клубовете, едно от местата където я чух, беше в едно от кафенетата в МОЛ Галерия

Edited by asle
Link to comment
Share on other sites

търся песен в която жена пее ''...runaway..." и така нататък, песента е миксирана хаус/денс от някой DJ, не я пускат по радиото, само по клубовете, едно от местата където я чух, беше в едно от кафенетата в МОЛ Галерия

Rachel Starr - Crash или Iio - Runaway

Пробвай ги тези, старички са ама може да са ги освежили...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

здр колеги,има една песен,която основно е пускат по радио сити.вокала е жена която пее на испански мисля и е подобно на "пижама"

нека някой ако знае песента да драсне

лека вер

поздрави

Edited by the_one_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един стар(на години) познат ме помоли да му намеря една песен, мнооого стара, някъде от началото на 70-те. Била е популяррен шлагер тогава, май се казва "Всяко пристанище е мъка"... някой да има идеи? намерих една гръцка, но не съм сигурен тя ли е.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, хора!

Аз търся една песен, която я въртяха по заведенията някъде между 2000 и 2003 година. Беше етно хаус парче, с индийски мотиви. А може и арабски да са. Като се замисля по едно време май пееха нещо "я хаби би ала", или нещо такова. Не знам дали пееше мъж или жена, на припева май се чуваха някакви беквокали, като хор. Между припевите, музиката ставаше страшно бърза и ритмична. Нещо в стил Punjabi MC, но преслушах най-популярните им песни и не е една от тях. Не пееха на английски. Веднъж чух песента в едно предаване по БТВ за пустинята, но накрая не изписаха заглавието на песента. Дано някой да се сети, много искам да я намеря!

Link to comment
Share on other sites

Не, не е тази..Имам спомен, че когато се пее, мелодията става бавна,а след това се забързва. Може въобще да не се пее я хабиби, а нещо подобно..Звучи страшно етно...

Link to comment
Share on other sites

търся една песен... чух една песен в едно кафе и се влюбих в нея, обаче не мога да я открия никъде.. помня, че един мъж рапираше и катеричоците пееха нещо там.. за Ню Йорк или нещо такова дочувах.. моля за съдействие, ако някой му идва нещо на ум да сподели.. Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

търся една песен... чух една песен в едно кафе и се влюбих в нея, обаче не мога да я открия никъде.. помня, че един мъж рапираше и катеричоците пееха нещо там.. за Ню Йорк или нещо такова дочувах.. моля за съдействие, ако някой му идва нещо на ум да сподели.. Благодаря предварително! :)

http://www.youtube.com/watch?v=EO9sVamL85w

Може би?

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която пуснаха в събота вечер в Histeria. Не е чалга :D

Пуснаха я преди да започнат с чалгата и беше някакво хаусче с женски вокал. Shazam-a нещо се изложи и не я откри...

Link to comment
Share on other sites

И аз имам един въпрос с повишена трудност, понеже се надявах шазам да ми я намери и в крайна сметка успях да запиша последните секунди от песента. Та ето го откъса -> http://search.data.b...6db40e9e0f9c23d

 

edit: забравих да спомена, че вокалите са женски :X:D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

http://www.sportal.bg/video.php?video=45050 Ако някой може да сподели с мен името на трака ще съм много благодарен...търся го от много време, но все удрям на греда! Благодаря предварително!
Link to comment
Share on other sites

търся една пародия на известната песен "I'm sexy and i know it". В пародията се пее "I'm sexy and i throw it", ако някой може да ми даде поне линк към клипче ще съм благодаренbowdown.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Песента, която търся я чух скоро по City TV... Пее се "I can`breathe.." и я изпълнява една млада жена.

 

Schiller feat. September - Breathe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...