Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся песента, която пуснаха днес по Радио 1 Рок, някъде към 13.20 беше, точно след Dio - Holy Diver. Ако някой ми помогне ще съм много благодарен. Много мелодична, бавна, малко отнесена, абе като английски рок звучеше.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся едно парче на Дженифър Лопез .. почти съм сигурен, че е нейно.

 

Старо е, помня че бях 14-15 годишен /сега съм на 23/ .. Беше облечена като циганка и играеше около един огън /това беше клипа/, а парчето и до ден днешен се върти из МЕДЖИК ФМ и подобни ОлдСкул радиа. Много яка песен - нещо като от рода на саундтрака на Зоро.. Сходен стил ,пее за любов, моля помогнете! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся едно парче на Дженифър Лопез .. почти съм сигурен, че е нейно.

 

Старо е, помня че бях 14-15 годишен /сега съм на 23/ .. Беше облечена като циганка и играеше около един огън /това беше клипа/, а парчето и до ден днешен се върти из МЕДЖИК ФМ и подобни ОлдСкул радиа. Много яка песен - нещо като от рода на саундтрака на Зоро.. Сходен стил ,пее за любов, моля помогнете! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз имам един въпрос с повишена трудност, понеже се надявах шазам да ми я намери и в крайна сметка успях да запиша последните секунди от песента. Та ето го откъса -> http://search.data.b...6db40e9e0f9c23d

 

edit: забравих да спомена, че вокалите са женски :X:D

 

Намерих я :D:D:D ->

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен, която чух скоро по радиото, но не знам кое точно. Това, което запомних беше, че е с кънтри мотиви и доста бърза, мисля, че е доста популярна също :D Ако някой се сеща по това описание, може да сподели коя е :D

 

Благодаря предварително:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Нова българска песен, пее жена, текста е от българска народна песен, обаче музиката е денс, менс, хаус, електронна, от тоя тип хави :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в главата ми остана само "ооо Шурия" (предполага се че това е женско име :D)може да съдържа също и "мила моя" но за второто не съм сигурен. Песента е на български и пада малко любовен тип нещо от рода на "Орхан Мурад - Слънчице мое" ако някой ми помогне да е намеря ще съм много благодарен :) Доколкото си спомням пееше мъж.

Edited by Асхолев
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Коя е песента от видеото в тази страница http://men.hotnews.bg/video/play-876.html съжалявам но немога да прикача видеото :)

Търся и още една която днес чух но така и не разбрах за какво се пее помня само че беше българска и беше подобна на Busta Rhymes - what it is right now

Edited by Desislav D.
Link to comment
Share on other sites

Търся две песни, на които помня само клиповете. Ако някой се сети по описанието ще е супер. :P

 

1. Клипът се развива около един басейн, има механична муха, управлявана от някой... През цялото време кръжи и досажда на хората. Като на моменти действието се представя и през очите на мухата. На края на клипа един я убива (може би с вестник)...Песента е по-инструментална...

 

2. Двама мъже със сакове (или един сак) се разхождат... В саковете има човешки глави. Сядат в едно заведение и хранят главите в саковете. После отиват в една тоалетна и си сменят главите... Май имаше и полиция, която ги гони.

 

Идеи??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся две песни, на които помня само клиповете. Ако някой се сети по описанието ще е супер. :P

 

1. Клипът се развива около един басейн, има механична муха, управлявана от някой... През цялото време кръжи и досажда на хората. Като на моменти действието се представя и през очите на мухата. На края на клипа един я убива (може би с вестник)...Песента е по-инструментална...

 

2. Двама мъже със сакове (или един сак) се разхождат... В саковете има човешки глави. Сядат в едно заведение и хранят главите в саковете. После отиват в една тоалетна и си сменят главите... Май имаше и полиция, която ги гони.

 

Идеи??? :unsure:

 

Сещам се само за втората песен, че е

Link to comment
Share on other sites

търся едно българско лятно парче, звучи като песен на лора караджова, но като преглеждах песните и не намерих нищо. пее се - "море, вълни не се ли замечта и ти" нещо такова има и на едно място чувам "сянка планина, гора" уж запомних текста да го потърся в гуглето ама не съм го запомнила много явно. така че ви моля за помощ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Коя е песента от видеото в тази страница http://men.hotnews.bg/video/play-876.html съжалявам но немога да прикача видеото :)

Търся и още една която днес чух но така и не разбрах за какво се пее помня само че беше българска и беше подобна на Busta Rhymes - what it is right now

втората я намерих

Edited by Desislav D.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди малко чух една песен по ZROCK. В нея се пееше:

 

Не чета афиши по стените

Не чета/вярвам на вестникарските лъжи

Не гледам в 8 новините

Не завиждам на мъжете с лъскави коли

 

Някой да я знае?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, сетих се за една песен от преди повече от 10 години, но не си спомням как се казва, нито кой я изпълнява, помня само част от клипа: в началото на клипа дават как светва табелата "on air" в едно радио и пускат въпросната песен, а радиоводещия е изпълнителя на песента. Не е известен изпълнител, мисля че имаше още една или две други песни. Доколкото си спомням е рус или на кичури и май се казва Ray (Рей - не знам дали се пише точно така), но за това не съм толкова сигурна. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, сетих се за една песен от преди повече от 10 години, но не си спомням как се казва, нито кой я изпълнява, помня само част от клипа: в началото на клипа дават как светва табелата "on air" в едно радио и пускат въпросната песен, а радиоводещия е изпълнителя на песента. Не е известен изпълнител, мисля че имаше още една или две други песни. Доколкото си спомням е рус или на кичури и май се казва Ray (Рей - не знам дали се пише точно така), но за това не съм толкова сигурна. Благодаря!

 

Audioslave - show me how to live ?

http://www.youtube.com/watch?v=NeNRVDIYIlY

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена чух една денс песен по радиото, запомних само част от припева "And I say pray, pray for the rain when you're homeless" Предполагам е доста нашумяла, но не мога да я открия. С подобно звучене е като

Някой да се сеща?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Търся една песен на английски, но незнам нито заглавие, нито текст, знам малко от българския просташки текст в който се пее:"В едно малко ранчо, на края на света живееше Пена..."

Мисля, че в припева се пее: "Still I love you!".

Страхотна песен много искам да я чуя-оригинал.

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Гледах 1 скандален клип по Vh1 за жалост бях на кафе а и не бях в адекватно състояние да запомня името на изпълнителя и песента..също нямам канала в дома нета е слаб(често сменям квартири :D ) Клипа представлява:

Една сутрин любимия главен герой в рaолята на леко застарял около 35-40 годишен симпатичен барман на местно малко кафене среща невероятно прекрасно момиче , за да я впечатли той й хвърля по 1-2 погледа , след това като срещат очите си тои започва да и прави уникална чаша с кафе като на повърхността му има сърце мисля*.В този момент някакъв млад наперен барман се появява(лошия герой) и започва и той да прави кафе като на повърхността му прави също така невероятна рисунка..(маи се казва Coffee Talk това изобразяване на фигурки върху чаша топло кафе) В този момент по възрастния се ядосва и така двамата започват да си правят battle кои ще направи по-красива рисунка за готината мадама , след 4-5 различни уникално красиви гледки...по възрастния свежда поглед хвърля престилката и се отказва...но естествено хеппи енда мадамата му се усмихва и излизат от заведението двамата(щот той е готин пич)..! Надявам се съм ви разказал достатачно подробно клипа той е просто уникален наистина искам да го намеря заради самия себе си...и заради един малко по специален за мен човек :)

Напрауу този които ми даде името получава 10-20 екпресни бири или разбирасе коктейла по собстжено желание ;)

Благодаря предварително!

П.П. гледах клипа на 13.08.2012 от 16:30 доста късно се сетих за този форум и че има доста голям шанс някои тук да го знае..ВИЕ СТЕ ПОСЛЕДНАТА МИ НАДЕЖДА НАИСТИНА...

Link to comment
Share on other sites

 

Някой да има идея коя е песента от 0:28 . Известна е и е ретро мисля, но сега не мога да се сетя коя е. Пък и не мога хубаво да разбера изречението, за да си я потърся.

Link to comment
Share on other sites

 

Някой да има идея коя е песента от 0:28 . Известна е и е ретро мисля, но сега не мога да се сетя коя е. Пък и не мога хубаво да разбера изречението, за да си я потърся.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uB1D9wWxd2w

Link to comment
Share on other sites

Одеве по радио Фреш чух някаква много готина песничка. По-голяма част беше мелодия, една мадама припяваше от време на време (не запомних текста, но в текста имаше "бум, бум" :rolleyes: ). Имаше и балкански мотиви, тромпет и .т.н.

Потърсих в нетЯ, но не намерих.

ХЕЛП!

Link to comment
Share on other sites

Одеве по радио Фреш чух някаква много готина песничка. По-голяма част беше мелодия, една мадама припяваше от време на време (не запомних текста, но в текста имаше "бум, бум" :rolleyes: ). Имаше и балкански мотиви, тромпет и .т.н.

Потърсих в нетЯ, но не намерих.

ХЕЛП!

Това... ?

http://www.youtube.com/watch?v=Qsy7kJyizoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...