Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен дето я чух в Бали снощи - беше някво техно може би и пееше жена от време на време. Част от това, което пееше беше "Look into my eyes....you" , и после пак се повтаряше "Look into my eyes". Май песента беше част от някъв сет, ама се пак ако на някой му говори нещо ще съм му благодарен.

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

днеска бях в едно кафе и чух една песен, която доста ми хареса, но тъй като нищо не се пее в нея не мога да я намеря и ми хрумна гениалната идея да я запиша на звукозапис на телефона

http://dox.bg/files/dw?a=8894be125d

това е файла, много лошо качество е, но се чува мелодийката около 14-15-тата секунда на записа

много ще съм благодарен ако някой ми каже как се казва :д благодаря предварително :д

Link to comment
Share on other sites

търся една песен... чух една песен в едно кафе и се влюбих в нея, обаче не мога да я открия никъде.. помня, че един мъж рапираше и катеричоците пееха нещо там.. за Ню Йорк или нещо такова дочувах.. моля за съдействие, ако някой му идва нещо на ум да сподели.. Благодаря предварително! :)

 

 

и тъй като почти остарях от чакане за това да намеря тази песничка, съвсем случайно попаднах на нея.. май описанието, което бях дала не е точно това, но със сигурност песничката е тази.. http://www.youtube.com/watch?v=vd2zhRrG0u4

Приятно слушане! :D

Link to comment
Share on other sites

Не е хипер подобно, но пробвай с нещо на S.U.N. Project. Ето един пример :

http://www.youtube.com/watch?v=zZptIxnxZms

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся песента, с която започва филмът The Take - тази която се чува веднага като пуснете самият филм и изписват имената на артистите в него на всяка една от сериите. Идеи?

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой случайно да има някакви рипове на "Тибетски сърца" и "The Biscuits Project"?Супер много ми се прислуша нещо от олд скул нещата, но за съжаление намирам само някой парчета и то с лошо качество :(

Link to comment
Share on other sites

Значи една песен денс/хаус/ транс нещо такова е. Женски вокал и пее нещо от сорта на- " tell me how you feel I tried so hard to understand.... with you I'm surrounded I see through tomorrow I see another day ... tell me that you hear my voice... "

 

В началото трака започва с подобна музика, както започва този ремикс от 10-та секунда:

http://www.youtube.com/watch?v=p8K5ZwO9Q10

 

Нагледно уж знам доста неща за песента, за да я намеря, но търсих супер много и не мога да я открия.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Значи една песен денс/хаус/ транс нещо такова е. Женски вокал и пее нещо от сорта на- " tell me how you feel I tried so hard to understand.... with you I'm surrounded I see through tomorrow I see another day ... tell me that you hear my voice... "

 

В началото трака започва с подобна музика, както започва този ремикс от 10-та секунда:

http://www.youtube.com/watch?v=p8K5ZwO9Q10

 

Нагледно уж знам доста неща за песента, за да я намеря, но търсих супер много и не мога да я открия.

Мен ми звучи като тази след 10тата секунда

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има една песен която много често пускат в No Sence. Рап, не е български, а в песента пее някаква мацка или по-скоро нарежда. Единственото нещо което различавах като думи беше "Bitch, shut the fuck up"... музиката е доста бърза като ритъм и идеална за танцуване. Някой ако се сети да пише :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,аз искам да ви попитам за една песен,сръбска,пее се нещо "ники ники защо тебе ники",само това знам от песента,и че я пее жена

Link to comment
Share on other sites

здравейте някой знаели точното име на тази песен "зум зум зум зум зум зум" това е в припева знам че е стара защото сам я слушала преди има няма 10 години и не сам сигурна кой я пее ама аз си мислех че е на бъста раемс някой ще помогне ли????

Link to comment
Share on other sites

здравейте някой знаели точното име на тази песен "зум зум зум зум зум зум" това е в припева знам че е стара защото сам я слушала преди има няма 10 години и не сам сигурна кой я пее ама аз си мислех че е на бъста раемс някой ще помогне ли????

Dr. Dre Featuring LL Cool J - Zoom

Тази?

Link to comment
Share on other sites

мерси много тя е, много се радвам, много отдавна я търся как ли не, не сам писала името и не ми е излизало нищо ако мога и аз да помогна за нещо насреща съм още веднъж мерси много.

 

мерси много тя е, много се радвам, много отдавна я търся как ли не, не сам писала името и не ми е излизало нищо ако мога и аз да помогна за нещо насреща съм още веднъж мерси много.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Търся една нова българска песен. Някъв пич седи на една пейка, слага си слънчеви очила и пее за някаква жена с която се разминават. Пускат е често по BOX

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И аз търся една песен, от новите реклами на Уникредит Булбанк, започва с музиката докато говорят, след което има "шаляляляляляляяя" :)

Edited by zynth
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте колеги , издирвам песента от този клип :

  . От около  2 седмици се опитвам да разбера коя е ..... и немога ..... . Постнал съм същото и в раздела "Нестандартни въпроси"  , за което се извинявам на модераторите ...... след като постнах там се усетих ,че си имаме и секция " Музика" .... :) Сещам се , че беше нещо руско ( съветско )  - помня тази музика още от детските си години ( а те не бяха никак скоро :laughing:  ) , беше към един съветски детски филм от няколко серий.... или тяхна анимацийка..... нямам спомен вече , но много ми се иска да разбера името на песента :) Edited by LaN
Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги , издирвам песента от този клип :

  . От около  2 седмици се опитвам да разбера коя е ..... и немога ..... . Постнал съм същото и в раздела "Нестандартни въпроси"  , за което се извинявам на модераторите ...... след като постнах там се усетих ,че си имаме и секция " Музика" .... :) Сещам се , че беше нещо руско ( съветско )  - помня тази музика още от детските си години ( а те не бяха никак скоро :laughing:  ) , беше към един съветски детски филм от няколко серий.... или тяхна анимацийка..... нямам спомен вече , но много ми се иска да разбера името на песента :)

 

Заповядай ;]

 

Link to comment
Share on other sites

Някой да има миксове на Dian Solo?Имам само тези от "облака".

 

П.С. Намерих от къде да ги приточа.Ако някой ги иска да пише на ПМ да му ги шерна.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...