Jump to content
BulForum.com
DeZoeker

Търся една песен, но не знам как се казва

Recommended Posts

Търся един ремикс на Olivia Newton John - Let's Get Physical. Днес го чух в Бизара на Капитан Райчо...ако някой знае кой ремикс е..?

здравейте, търся едно денс/хаус парче, за което нямам адекватно обяснение, но ще се пробвам. парчето е ново, чува се "тананикане" на жена, като цяло много леко и мелодично парче. въртят го по дискотеките (хистериа, сикретс) и т.н.

Здравейте търсачи на песни. Гледах преди малко Дискавъри, там сега въртят филми, посветени, на екстремния риболов. На рекламата на въпросния "месец на екстремния риболов" за фон звучи една много приятна музика, от рода на някакво техно... Ще се радвам, да помогнете :)

Ще се побъркам! Сутринта по радиото чухме една песен, която сега се опитвам да намеря, но напразно. Хич не ми пука за самата песен, просто искам да я намеря :)

Някаква бой банда пее следното:

Come and get it, aha-aaa, come and get it, aha-aaa, bla bla bla

One, don't you know ... bla bla bla

Two, ... bla bla bla

Three, ... bla bla bla

и т.н.

Имаше един клип с една мацка, как се разкарва гола по средата на улицата и после я сменя друга и така се въртяха 3-4 мацки и бяха цензурирани с едни черни ленти по тялото. Някой сеща ли се как се казваше тая песен?

Имаше един клип с една мацка, как се разкарва гола по средата на улицата и после я сменя друга и така се въртяха 3-4 мацки и бяха цензурирани с едни черни ленти по тялото. Някой сеща ли се как се казваше тая песен?

Да не е Baby Baby Baby

Здравейте,

Преди около 2 години имаше един wow сървър - wow legendary в който аз и приятелите ми разпускахме след blizz. На трейлърът започваше с едно техно.

Цяла седмица го търсех но без успех някой да го знае ? Не е това -

Знае ли някой как се казва песента от предаването Сделка или не която пускат когато Жасмина раздава предмените награди? Благодаря предварително.

много добре, че открих този форум :D така за песента която търся : слушал съм я точно 2 пъти и горе долу успях да запомня част от припева "Blue ghost, blue ghost..." това поне чувам аз.стилът на песента е хип хоп и почти съм сигурен , че в нея пее Nelly.Търсих навсякъде-google , youtube , vbox , но нищо неможах да намеря. След това се сетих , че съм чувал някъде подобна мелодия и ето http://vbox7.com/play:aacca89f . но това не е песента която търся.търся оригинала на тази песен, демек американстака ли каквато е там версия.надявам се да съм бил полезен с инфото и някой да ми помогне да я открия...

много добре, че открих този форум :D така за песента която търся : слушал съм я точно 2 пъти и горе долу успях да запомня част от припева "Blue ghost, blue ghost..." това поне чувам аз.стилът на песента е хип хоп и почти съм сигурен , че в нея пее Nelly.Търсих навсякъде-google , youtube , vbox , но нищо неможах да намеря. След това се сетих , че съм чувал някъде подобна мелодия и ето http://vbox7.com/play:aacca89f . но това не е песента която търся.търся оригинала на тази песен, демек американстака ли каквато е там версия.надявам се да съм бил полезен с инфото и някой да ми помогне да я открия...

няма значение вече намерих песента

:D

Знае ли някой как се казва песента от предаването Сделка или не която пускат когато Жасмина раздава предмените награди? Благодаря предварително.

Незабравимия Gary Moore - Oh pretty woman

http://www.youtube.com/watch?v=J6oDdgrbmeE

търся една песен изпълнява се от мъж. Ще напиша какво разбирам от нея макар и дане е вярно написано (The sky miloushan (cry,dry) for you for you for you ) има много нежна мелодия дано някой се сети за какво става на ?

Ще се побъркам! Сутринта по радиото чухме една песен, която сега се опитвам да намеря, но напразно. Хич не ми пука за самата песен, просто искам да я намеря :)

Някаква бой банда пее следното:

Come and get it, aha-aaa, come and get it, aha-aaa, bla bla bla

One, don't you know ... bla bla bla

Two, ... bla bla bla

Three, ... bla bla bla

и т.н.

можеби тази?

на мен ми звучи като парче на Мерилин Менсън,

Открих я! :)) Ето това е:

Edited by Red Eagle

някой да може да намери Sebastian Larsson - Into The Dark - в мр3 формат?

Обърнах света, но не мога да намеря нищо...има я само в YouTube

интересувам се от 1 песен на хисарския поп ми казаха че е започва с онези думи които казва попа когато има например някакъв празник например великден "господи помилуй и т.н.

Свали си YouTube Downloader с тази програма можеш да сваляш клипове от Youtube свали после клипа и след това със същата програма конвертни на mp3 формат и си готов.

Ето колега download mp3 , download avi :beer: