Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Благодаря Много Кажи какво да почерпя за услугата и то толкова късно :)

 

Няма проблем, радвам се, че съм помогнала за песничката, не се притеснявай, едно "благодаря" e повече от достатъчно... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не знаех къде да си пусна темата и затова ще опитам тук, моля да ме извините, ако съм се объркал. Така, малко тъпо ще прозвучи, но все пак ще опитам. Това е песен на Б.Т.Р - Да погледна в теб... Също велика песен - http://www.youtube.com/watch?v=B0HcimxTeV0

 

Чух я, като минавах покрай едно заведение от чужд изпълнител, но не зная кой е, предполагам песента е ретро... Познах я от самия припев, но чуждият изпълнител не го знам, ако можете да ми помогнете ще съм ви благодарен, благодаря предварително. За да се ориентирате на 2:50... И моля не мe ориентирайте към песента на Iron Maiden - When The Wild Wind Blows... Подобна е, но не е тя... На припева има "На на на...", като в песента на Б.Т.Р., но думите не ги чух, бях много далеч от заведение, чувах само това... Много ще съм Ви благодарен, ако някой ми помогне. Дано съм обяснил достатъчно добре. Още веднъж - благодаря предварително... :)

Edited by Yuri Boyka
Link to comment
Share on other sites

Парчето което търся май е сравнително ново, въртят го по музикалните канали, но не съм засичал името. Изпълнителката е пълничка и се е барнала като принцеса в клипа, с едни прически, едни рокли.... незнам защо ми на помня на оперна певица.....някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Парчето което търся май е сравнително ново, въртят го по музикалните канали, но не съм засичал името. Изпълнителката е пълничка и се е барнала като принцеса в клипа, с едни прически, едни рокли.... незнам защо ми на помня на оперна певица.....някакви идеи ?

Adele?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте и от мен-от няколко месеца се опитвам да намеря една песен, която слушах във vbox, беше и с превод. Рок е, и в нея се пее- ще те чакам на границата между небето и земята......и се споменаваше, че героят в песента е на 28години. Знам че по тази информация, която давам няма да е лесно някой да се сети, но все пак...........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пък търся песен, в момента я въртят по VOICE .. Пак е лятна на един плаж.. Пее негър, има мацки /едната от която пее вокал също/ и така.. От рода на Danza Kuduro .. :)

Link to comment
Share on other sites

Офф : Ами можеш да започнеш с някой сребърен пръстен на Булгари примерно :) Хихи, шегувам се. Наистина парчето е стахотно, много лятно, с много настроение.

Link to comment
Share on other sites

Офф : Ами можеш да започнеш с някой сребърен пръстен на Булгари примерно :) Хихи, шегувам се. Наистина парчето е стахотно, много лятно, с много настроение.

Изключително скромно, незнам как попадам на такива хора :D Шегувам се!

Благодаря още 1 път да не спамим темата. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте търся сръбска песен не помня как се казваше но помня че е пееше жена в клипа имаше траестити въртейки се на стол като токче. Благодаря предварително. :confused

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за една песен, която търся от месец и половина... песента е лек house с женски вокали, беше много популярна преди 1-2 години... спомням си само there`s miracle... което се повтаря доста честичко... осъзнавам, че обяснението ми е безкрайно тъпо, но ще съм супер щастлива ако ми помогнете... :music :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Така е, не е задължително да има "миракъл" в заглавието. Аз се сетих за тези, тъй като са въртяни по радиата и са сравнително известни. Общо взето трудо по 1-2 думи може да се намери дадена песен, но дано някой ти помогне. Успех в търсенето. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте !!

 

Търся песента , която използва Звезди в своето предаване "Моя метъл свят"по Z-ROCK като фон или поне бандата .......... :punk

 

Ако някой знае........,че издивях :crazy: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за една песен, която търся от месец и половина... песента е лек house с женски вокали, беше много популярна преди 1-2 години... спомням си само there`s miracle... което се повтаря доста честичко... осъзнавам, че обяснението ми е безкрайно тъпо, но ще съм супер щастлива ако ми помогнете... :music :rolleyes:

 

Тази може би?

 

http://www.youtube.com/watch?v=weauLOkVXwA

 

Или:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-UsuVTRaglY

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, търся една песен, в която се пее нещо от сорта - "It's gettin' hot, hot, hot, hot.." и това се повтаря доста пъти. В момента е пускат супер много по радиата.

 

Мерси предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Търся една стара песен от 90-те. Не помня нищо от текста, нито как се казва или кой я изпалнява (бяха две млади момчета - състав или дует). Помня обаче клипа - едно момиче с расти и облечена в стил хлапето от Freestyler на Bomfunk MC's ; клипът започва с това как си слага едни огромни слушалки и музиката зазвучава, през цялото време е в анфас и в очилата и се появяват лицата на изпълнителите. Мисля, че жанра беше нещо средно между techno, trance и elektro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...