Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За конкретна песен не се сещам, но описанието ми напомня на Scatman John.

 

Точно той е братко благодаря ти {}

 

Хора аз търся тази песен - http://rapidshare.com/files/405377365/unknown.wma , записа е малко лош извинявам се :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DwQbPgouUYo&feature=youtube_gdata

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен която е въртят единствено радио Сити и съм е чувал 2-3 пъти.Много рядко е пускат ама е нова ,прогресив хаус е и вокала е жена ,която на припева на което се пада пее I got runaway...

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен която е въртят единствено радио Сити и съм е чувал 2-3 пъти.Много рядко е пускат ама е нова ,прогресив хаус е и вокала е жена ,която на припева на което се пада пее I got runaway...

Да не би да е

... :ghost Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся една българска песен. В нея се пее за Мария.

"Мойта малка дъщеря

Мааария, Мааария

вече свири на пияно

Мааария Маааария.

Колко мъчничка е тя,

а пианото голямо...

 

Edit: открих я: Ваня Костова - Мойта малка дъщеря Мария

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Чух вчера в колата по радио Сити едно парче, което не бях чувал до сега. Пееше се нещо Let's party and party... Звучеше ми нещо като от Black Eyed Peas (не е Rock that body) или поне единия вокалист ми се причу. Will.I.Am се казваше май. Нали вече работи в самостоятелни проекти, а може и да се бъркам.

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

Чух вчера в колата по радио Сити едно парче, което не бях чувал до сега. Пееше се нещо Let's party and party... Звучеше ми нещо като от Black Eyed Peas (не е Rock that body) или поне единия вокалист ми се причу. Will.I.Am се казваше май. Нали вече работи в самостоятелни проекти, а може и да се бъркам.

;) Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

Напоследък въртят една песничка с италиански мотиви (в началото започва все едно е от 20те години), а след това ритъма е един зациклящ такъв. Съжалявам, че не мога да дам част от текста, единственото, което мога да кажа е, че пее мъж

 

 

едит: благодаря bowdown.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Напоследък въртят една песничка с италиански мотиви (в началото започва все едно е от 20те години), а след това ритъма е един зациклящ такъв. Съжалявам, че не мога да дам част от текста, единственото, което мога да кажа е, че пее мъж

 

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano

Link to comment
Share on other sites

Търся една стара песен на Роби Уилямс, чийто клип е анимиран и там той бяга през някваи гори, поляни, нещо такова беше.

Link to comment
Share on other sites

Търся една стара песен на Роби Уилямс, чийто клип е анимиран и там той бяга през някваи гори, поляни, нещо такова беше.

Robbie Williams - Let Love Be Your Energy

 

Аз търся една Поп песен. Клипа беше с някакви падащи бебета с парашути, а на земята някаква мацка гигант лежеше и се кълчеше и по някое време я накацаха :D

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Robbie Williams - Let Love Be Your Energy

 

Аз търся една Поп песен. Клипа беше с някакви падащи бебета с парашути, а на земята някаква мацка гигант лежеше и се кълчеше и по някое време я накацаха :D

http://www.youtube.com/watch?v=cWLcOhzo9_o

Link to comment
Share on other sites

търся песничка дето беше много нашумяла покрай световното пее се на африкански предполагам в припева май има едно алелееле някой да се сеща не е waka waka

 

Ред. Намерих я -->http://www.youtube.com/watch?v=hFZjRwmr8fg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк,откъде мога да изтегля песните от първия филм от поредицата Recep Ivedik ? Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Пускам в гуугъл ама не излиза

Припева почва така: Uos moria mou i agapi mou sine...

Гръцка е. Сигурен съм че сте я чували, сега само нея пускат. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Преди години, може би средата на 80-те, имаше един сръбски хит, в който припева беше Лоридана или поне така го помня. Моля ако някой има идея за песента или изпълнителя, ще бъда много благодарен да сподели, за да зарадвам майка ми за рожденния и ден.

 

Предварително ви благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Пускам в гуугъл ама не излиза

Припева почва така: Uos moria mou i agapi mou sine...

Гръцка е. Сигурен съм че сте я чували, сега само нея пускат. :rolleyes:

Да не е Nino - Theos

Link to comment
Share on other sites

Женски вокал, много гневен припев. Приличаше ми на Ана Виси ама не мога да намеря. Насечено го пее като речитатив припева. В никакъв случай не е балада и не е пък достатъчно бързо за да е денс парче.

Чух го в гръцкото кафе на В. Априлов.

 

?!

 

______________________

 

Ето я >

http://www.youtube.com/watch?v=FRjOQMMm7zQ

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...