Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Много ми е важно, как се казва това парче?

 

Отдолу вляво има линк : Download now.

 

Моля, моля, помогнете :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Много ми е важно, как се казва това парче?

 

Отдолу вляво има линк : Download now.

 

Моля, моля, помогнете :)

 

Pedro Del Mar feat. Emma Nelson - Feel (DJ Shah's Ambient Soul Remix)

 

 

И да махнеш този гаден подпис! Само Ферари! ;)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Много, много, много, много, много ти благодаря. Обожавам го това парче!!!

 

Аз Пружината и Гайтан веждю не ги харесвам :) Button rulez :)

 

А така някой случайно да и има оригинала, че във www.data.bg има само някакви ремикси...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ремикси са, но все пак благодаря. Офертата важи, ако някой намери оригинала, има ми скайпа на профила, да праща, да не се колебае. Мерси предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Ремикси са, но все пак благодаря. Офертата важи, ако някой намери оригинала, има ми скайпа на профила, да праща, да не се колебае. Мерси предварително! :)

My link1

My link2

Link to comment
Share on other sites

Значи хора търся една песен както всички вас налиии та песента незнам как се казва както винаги :D

Мисля че е от 80 те папарап папа па ра па па това е припева.

Клипа започва така един слиза по едни стълби той и всичко около него е в бяло а той е с една шапка като бомбе от тес старите на аристократичните шапки нали се сещате какви са едни продълговати нагоре цилиндрични :)

Link to comment
Share on other sites

Значи хора търся една песен както всички вас налиии та песента незнам как се казва както винаги :D

Мисля че е от 80 те папарап папа па ра па па това е припева.

Клипа започва така един слиза по едни стълби той и всичко около него е в бяло а той е с една шапка като бомбе от тес старите на аристократичните шапки нали се сещате какви са едни продълговати нагоре цилиндрични :)

 

Доста къс клип...

Link to comment
Share on other sites

Така издирвам песента от рекламата на бейкроус ама нещо удрям на камък....имам част от текста ще съм благодарен ако някой помогне

 

 

Today, is not like yesterday. I can see things have changed. But I know, everything is emotional and a part of me knows that magic is all around!

Link to comment
Share on other sites

много спешно ми трябва песента от най най -новата реклама на М-тел там дето "Никога няма да си сам..." и т.н. малко от думичките дето хванах -"mylife is so beautiful when you are here" в припева ! емайла ми е bulfon@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Докато гледах Цеци Пиронкова днес по Sport 1(немски канал) пуснаха реклама на Gerry Weber(марка дрехи). Рекламата продължи към 30-35 секунди, като в нея показваха главно едно момиче. Песента от рекламата ми хареса много, но за жалост не успях да чуя нещо по-конкретно от текста освен "when i see your eyes and all my thoughts begin to fly everytime you smile...dreams...and i wish it never ends again". Беше бавна песен, изпълнявана от жена, като гласът й ми напомни много за този на Bebel Gilberto, но не знам тя да има такава песен. Потърсих в Google, в сайта на Gerry Weber, но неуспешно.

 

Благодаря предварително! :))

Link to comment
Share on other sites

А аз търся тази гръцка песен, малко е кофти, защото е запис от дискотека, но се чува и разбира.

Благодаря предварително.

http://dox.bg/files/dw?a=2c09ab39f7

 

 

ПП: намерих си я... panos kiamos - sfiriksa ki elikse

Edited by GS_Mitaka
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен в която се пееше "Made in Japan woo ....", но не мога да се сетя коя е. help :)

 

EDIT: Явно е било "big in Japan woo..." :rolleyes:

Edited by Maverick8
Link to comment
Share on other sites

Доста къс клип...

 

 

Егати коментара пък дето си сложил ти ве 12 букви на кръст не те ли срам ве като незнаеш поне не пиши излишно !

Много добре съм обяснил от кога и какво представлява клипа само немога да кажа точно текста знам само че почва с па Папа ра па па па ра папа!

Link to comment
Share on other sites

Егати коментара пък дето си сложил ти ве 12 букви на кръст не те ли срам ве като незнаеш поне не пиши излишно !

Много добре съм обяснил от кога и какво представлява клипа само немога да кажа точно текста знам само че почва с па Папа ра па па па ра папа!

"Търся една песен. Започва с една мацка която танцува...

Коя е песента?

Успех с търсенето. "

 

 

Същата работа.

Link to comment
Share on other sites

"Търся една песен. Започва с една мацка която танцува...

Коя е песента?

Успех с търсенето. "

 

 

Същата работа.

 

Ок ве както и да е не съм написал само това ама както и да е.

Мъж я пее песента пак казвам слиза по едни стълби все едно слиза от небето пак казвам всичко около него е в бяло стълбите са квадрати в черно и бяло шахматно.

Та певеца е на около 50 години клипа ми е супер мътен изключително мътно си го спомням знам само че почва с папапа рапапа така около 10 секунди мисля 100 % че я знаете ама не се сещате таа нека дам по пълна информация за клипа искате ли нищо че сигорно съм гледал клипа преди 15 години сега съм на 21 а песента я бях чул само веднъж след това.

Стила немога да ви кажа какъф е защото даже мелодията немога да се сетя.

Още нещо мисля че има пияно от едната страна на стълбите докато певеца слиза май е от дясно.

това е много се надявам да ми кажете коя може би е тази песен доста старичка е казах 80те. и пак не съм сигорен чао благодаря за изгубеното време :)

 

П.п

При положение че съм я чувал 2 пъти в живота си и веднъж съм гледал клипа и то за кратко само началото и даже преди 14 -15 години кво мога да помня пич ?! evil_smith Icon А ?

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Ок ве както и да е не съм написал само това ама както и да е.

Мъж я пее песента пак казвам слиза по едни стълби все едно слиза от небето пак казвам всичко около него е в бяло стълбите са квадрати в черно и бяло шахматно.

Та певеца е на около 50 години клипа ми е супер мътен изключително мътно си го спомням знам само че почва с папапа рапапа така около 10 секунди мисля 100 % че я знаете ама не се сещате таа нека дам по пълна информация за клипа искате ли нищо че сигорно съм гледал клипа преди 15 години сега съм на 21 а песента я бях чул само веднъж след това.

Стила немога да ви кажа какъф е защото даже мелодията немога да се сетя.

Още нещо мисля че има пияно от едната страна на стълбите докато певеца слиза май е от дясно.

това е много се надявам да ми кажете коя може би е тази песен доста старичка е казах 80те. и пак не съм сигорен чао благодаря за изгубеното време :)

 

П.п

При положение че съм я чувал 2 пъти в живота си и веднъж съм гледал клипа и то за кратко само началото и даже преди 14 -15 години кво мога да помня пич ?! evil_smith Icon А ?

 

 

За конкретна песен не се сещам, но описанието ми напомня на Scatman John.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...