Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Една нова песен, която често я пускат по Тhe Voice пее я жена но не съм сигурен дали не и дуетна с някакъв мъж и в припева се пее "I'll be right here with you"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Една нова песен, която често я пускат по Тhe Voice пее я жена но не съм сигурен дали не и дуетна с някакъв мъж и в припева се пее "I'll be right here with you"

 

 

Brandy - Right Here

Link to comment
Share on other sites

По ММ видях нов клип на Любо от Те, май сниман в NY. В тандем с някакъв рапър мисля. Не можах отблизо да видя нито клипа, нито кой беше другия в клипа.

Как се казва песента и как да я търся?

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

По ММ видях нов клип на Любо от Те, май сниман в NY. В тандем с някакъв рапър мисля. Не можах отблизо да видя нито клипа, нито кой беше другия в клипа.

Как се казва песента и как да я търся?

Благодаря.

http://www.vbox7.com/play:f3520530 може би....

Link to comment
Share on other sites

Утрепах се да търся тази мелодия и вие сте ми последната надежда. Който е гледал филма "Секса и градът" нека помага, като ми каже ако знае коя е музиката, когато Кари хвърля телефона си от скалата в Мексико. Ще ви бъда адски благодарна :)

Link to comment
Share on other sites

Утрепах се да търся тази мелодия и вие сте ми последната надежда. Който е гледал филма "Секса и градът" нека помага, като ми каже ако знае коя е музиката, когато Кари хвърля телефона си от скалата в Мексико. Ще ви бъда адски благодарна :)

 

я кожи кой сезон и епизод е, ако кажеш и на коя минута екста :)

Link to comment
Share on other sites

Търся един house mix.Това е хаос микс на DJ Pacho (мисля,но не съм сигурен) в които е миксирана песента Свети Георги,т.е. търся хаус микс с бг народен вокал.Дори и да незнаете кои е този които търся моля да ми кажете и други такива миксове.Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Утрепах се да търся тази мелодия и вие сте ми последната надежда. Който е гледал филма "Секса и градът" нека помага, като ми каже ако знае коя е музиката, когато Кари хвърля телефона си от скалата в Мексико. Ще ви бъда адски благодарна :)

Здрасти отново :) Става въпрос за самият филм "Секса и града". Музичката започва на 1:08:58 . Много силни съмнения имам обаче, че си е само музика от филма и надеждите ми да я намеря са празни :) Все пак благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Търся един house mix.Това е хаос микс на DJ Pacho (мисля,но не съм сигурен) в които е миксирана песента Свети Георги,т.е. търся хаус микс с бг народен вокал.Дори и да незнаете кои е този които търся моля да ми кажете и други такива миксове.Благодаря предварително!

 

ако разбереш напиши името тука, че ми стана интересно и на мене ;)

Link to comment
Share on other sites

Привет . Търся " Заспал Гочо под салкъм " :laughing:

никъде не я намирам , ако мойе дайте линк или я пратете на mail jorro14@abv.bg

Благодаря предварително . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Напоследък въртят по радиата една песен... мисля, че главната мелодия е от акордеон... в нея пеят мъж и жена

 

 

благодаря ;)

може би тази?
Link to comment
Share on other sites

Аз сега ще ви затрудня :laughing: незнам дали някой ще успее да се сети де ама аз да си пробвам късмета все пак...та снощи бях в едно кафе и пуснаха една песен в която една жена пее основно "take me high" и после един мъж пее нещо от рода на "feel so high" мм какво другооо...хаус си пада песничката ама като че ли има и малко жилки на арабски хаус и английския на изпълнителите е малко с акцент...мнооого ще се радвам ако някой ми каже името :P

Link to comment
Share on other sites

Аз сега ще ви затрудня :laughing: незнам дали някой ще успее да се сети де ама аз да си пробвам късмета все пак...та снощи бях в едно кафе и пуснаха една песен в която една жена пее основно "take me high" и после един мъж пее нещо от рода на "feel so high" мм какво другооо...хаус си пада песничката ама като че ли има и малко жилки на арабски хаус и английския на изпълнителите е малко с акцент...мнооого ще се радвам ако някой ми каже името :P

Herr Гугле is my friend :).

Само написах "take me high, feel so high" и първото, което излезна беше това

Сигурен съм, че песента от линка е тази, която търсиш :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде да сваля музиката от това клипче? http://www.youtube.com/watch?v=0_xE47nypRM

 

:tongue :rolleyes: :tongue

Успях да разбера коя е песента (от описанието на целия филм тук):

 

Hahahoho - The Big Laugh

by Jürgen Schlachter

 

За сваляне не я намерих, ама не съм се и напъвал много. Сигурно ще я има някъде.

Link to comment
Share on other sites

http://s78.photobucket.com/albums/j104/the...t=speedmess.flv

 

песничката ако я знае някой , благодаря предварително.

 

песента е ремикс на Cant Take My Eyes Off You

лошото е че е правена от компанията която прави рекламата, т.е. преработен е само откъса

 

виж

 

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Имам една песничка от едно клипче, но проблема е, че не знам коя е. За това се обръщам към вас.. ако някой примерно я знае може да сподели с нас или по-точно с мен. Ще му бъда много благодарен :wub: cyk

Blue Lagoon - Isle Of Paradise :)

Link to comment
Share on other sites

и аз да потърся :) Пускат по радиата една песничка в която се пее: ун, до, три, куатро има мн зарибен бийт :) принципно съм го слушал и на други песни, така че предполгам е някакъв микс :)

Link to comment
Share on other sites

и аз да потърся :) Пускат по радиата една песничка в която се пее: ун, до, три, куатро има мн зарибен бийт :) принципно съм го слушал и на други песни, така че предполгам е някакъв микс :)

? :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...